Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 23:25:43
EUR 34.8457 23:25:43
USD 32.5250 23:25:43
ALTIN ONS $2322.6000 23:25:43

Grafiği gönderen: Carpediem37

Usdjpy 4 h.

107.767 uzerinde kapanış yapamadıktan sonra yön aşağı. 106.880 altı kapanışta 106.200hedef . Suan ki fiyat 107.200 seviyeleri. 100 pipslik bir hedef görüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (168)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

juli ()

kalbinizi kıran kişi için iyi biri diyebiliyorsanız asıl iyi olan sizsinizdir.. :)

ladyluxor için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Ben artık ona hiç bir şey sormam.
İnşallah evladı da en yakın zamanda sağlığına kavuşur.

ladyluxor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ladyluxor ()

Evet biraz tuhaf biri, benimde bir keresinde kalbimi alakasız bir yerde alakasız bir şekilde kırmıştı, ama iyi biride ayrıca sanırım, yaşını bilmiyorum ama biraz ukala :) Tam anlayamadım hastası varmış:( Allah yardımcısı olsun, şifalandırsın..

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

O kadar üzülmüştüm ki bu cevabınıza.
Yine de kalbimi bozmayıp sıkıntınız geçmesi için duacı olacağım.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keder ()

Merhaba. Anlayıp dinlemeden 120K yen aldım. iyice okuyunca anladımki yeni TL ile almayacakmısım? vardır bundada bir hayır.

0BeğenmedimŞikayet

Asekan_ ()

Üstad ; japon yeni ‘ni MB nın tahvil anlaşması yapacağı ön görüsü ile mi artacağını düşünüyorsun. ?

6,90 kapanışa kadar sizce kırılır mı. ? Neden sordum üstad ben fiili alım yapmak istiyorum gram için bayram öncesi 373.. aralığı bekledim , halada bekliyorum çekilme olmuyor, şu Tahtakale nin açılması ile birlikte bu yaşanacak gibi. Sizce beklentim nasıl. ? Bu hafta olmaz önümüzde ki hafta olur belki.

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Sağ olsunlar sizlerin yol göstericiliği benim de çalışkanlığım diyeyim...
Profilden anlaşılacağı üzere :))

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fecri_sadik ()

Anlamadim hocam almazsan aliniri

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Hayırlısı olsun.
Zarar kes yapmanı önermem. Ben de hesapladım bir kaç kere yapayım mı diye ama değmeyeceğini anladım.
Hem ciddi takip gerektiriyor ve hem de ufak bir şaşmada tüm hesapların alt üst olabilir dikkatli ol.

Nairobi07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Kısa sürede çok şeyler öğrenmişsiniz. Dahası da var gibi.. kazançlarınız bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Parçalı candır :)) Onu biliyorum da o parça aralıklarında çok başarılı değilim henüz :)
Her düşüşü alım fırsatı sanıyordum. Şimdi daha sabırlıyım.
Burayı tanıdıkca , öğrendikçe , okudukça gelişiyor insan.
Hayırlısı ile şu gramlar bir çıksa elimden ağırlıklı gümüşe yönelip takribi 6 parça / günlük 5 kuruş / al satlar yapma hedefindeyim
Plan proje böyle de bakacağız :))

0BeğenmedimŞikayet

Biologist44 ()

japon yenini fullesek mi ne yapsak aldıkça alası geliyor insanın :)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Rica ederim.. Geçişler alışlar satışlar kademeli olmalı bunu zaten biliyor ve uyguluyorsunuz. Tekrar hatırlamakta fayda gördüm. Bol kazançlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Ne güzel uzun uzun yazmışsın. Vaktine de emeğine de teşekkür ederim.
Benim yatırıma yönelme amacım şu andaki düşük faizlerden kaçma isteğim.
Yoksa bu kadar arayışa girmem.
Hazır evdeyken ve burada da bu kadar tecrübeli insanlar bulmuşken bir şekilde faiz üstünde her kazanca çok memnun olurum şahsen :)
Sepetimde gümüş ve gram var.
Dolar başka bir mevzu :)
o 2-3 sene öncesinden duran büyük abisinin yanına ek oldu takılsınlar öylece :))
Bakmayacağım o tarafa :)
Yen olabilir evet. O kadar adını andık vardır bir hayrı :))
Takipte olalım bakalım neler olacak ...
kolay gelsin. Tekrar teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Türkiye finans, kuveyt ve vakıf katılım. Tfx kullandığım için bununla ilgili detay bilgiler profilimde mevcut

Zanki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

Kardeşim ben kuveyt türk den işlem yapıyorum sanırım türkiye finans gümüşde rakam olarak biraz daha iyi

0BeğenmedimŞikayet

Ankamal ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

15 kg kadar alabilirim ama ilk etapda 9 kg gireceğim yarı gümüş yarı altın yapıcam baktım ki aldığım fiyat altı gelirse altından çok bi zararım yoksa gram mı zarar kes yapıp full gümüşe giricem şimdilik planım bu duruma göre tekrar yazarım

0BeğenmedimŞikayet

bekenn ()

Kuveytturk, türkiye finans(tfx), vakıf katılım... , bildiklerim.

0BeğenmedimŞikayet

Posedion46 ()

Benim bir miktara gram altınım var Vakıfta onu o bankalardan birisine transfer edebilirmiyim

Diskriminant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zanki ()

Gümüş işlemi yaptıran bankalar hangileri

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Sen yine de 9 kg yı tek seferde girme bence.
Bir parça al. durumu test et. daha alta düşerse üzülme diye tavsiye :)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Anladım. Yüksekmiş.. yani şöyle bir laf var çıktığı yeri asla unutmaz tekrar çıkar. Şu ortamda doların düşmesi çok ilginç. Sahte swap haberleri ve swap gelecek korkusu ile yatırımcılar al yapmıyorlar. Hali ile dolar biraz da baskılama gelince sabit kalıyor kısmende düşüyor. Swap yok ama sendikasyon kredisi temini var ülkede. Bu da neler olabileceğiniN kararsızlığına sokuyor.

Şimdi dolar buralardan tekrar 7.25 seviyelerine ne zaman gelir bunu şuan da bilmek çok zor. Ancak Başka bir döviz olan örnek jpy şuan 6.45.. yıl sonu en kötü olacağı 7.00 dır. Bu ne demek? Doların psikolojik kavramı ve Türkiye'nin dolar ile olan ticaretleri gereği doları bir nebze de olsa baskılama ihtiyacı doğrar. Kime? MB'ye. Ee o zaman baskılama yapılıyorsa kurşun bitmemiştir. Olası bir swap da doları daha da aşağıya götürür. Ama swap gelirse ? Bir kere bu sorunun cevabını bulmak gerekmekte. Bence gelmeyecek. Neyse konumuza geri dönelim. Demek istediğim şu: dolar ile kilitli kalınacağına iyi bir döviz bulup parite atıp en azından zarar kurtarmak şuan ki durumda gayet mantıklı bir adım olacaktır. Dövizlerin çoğunun bir ayağı dolarda değildi. Yeni bağlandılar. Dolarda vakit ve para kaybetmektense gıdım gıdım da olsa çıkacak bir döviz ihtiyacı doğmuş size. Bunu bulun ve parite edin. Veyahut doları unutun elbet bir gün çıktığı yere geri gelecektir. Ancak sağlam psikoloji ister bilginiz olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Eagle61 ()

Aynen hocam bu soruların cevabını verirseniz deviniriz. japonyeni try olarak mı alalım. kaçdan alıp kaçdan satmak mantıklıdır. biraz bilgi verseniz

0BeğenmedimŞikayet

Diskriminant ()

Gel kardeş ben sana anlatayım @Carpediem37'yi bunlarla oyalamayalım. onun grafikleri bize lazım. Istersen türkiye finans istersen kuveytturk hesap artırıyorsun. bu bankaların haftanın 5 günü 23 saat alım satım işlemi Yapabileceğin internet bankacılık uygulamaları var. buradaki birçok vatandaş bu yöntem ile mesai saatleri dışında da alışveriş yapabiliyor. Hangi banka ile çalışacağını sen karar vereceksin. Yalnız Türkiye Finans'ın gram altın alırken en az 32 gram altın alma gibi bir koşulu var. Ben Türkiye finansı kullanıyorum

Posedion46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

::))) tamam ben söz dinlerim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sanki böyle oyalancak

Ankamal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

3,55 ve 3,51 bandında alım fırsatı bekliyorum gelirse bu sefer 9 kg gibi giricem gümüşe terste kalırsam yıl sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum bence busene gümüşşün senesi olabilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hic yazmadım mı

like34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu hafta mantıklı.

Saliss için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum