Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 10:40:01
EUR 34.9908 10:40:01
USD 32.5791 10:40:01
ALTIN ONS $2344.4850 10:40:01

Grafiği gönderen: BOZUK_SAAT

güzel tuzakladılar bende bunu yedim herkesten özür :(

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

galerici58 ()

valla inat ettim bekledim tabi ihtiyaç da yoktu değerinin çok yukarılarda olduğunu biliyorum hatırı sayılır bir para kazanmadan bırakmıycam 2 senenin acısını çıkarıcam inşallah bundan görüşmek üzere teşekür ederim.

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Sabrının karşılığını umarım alırsın.. 2 yıl bekleyebilmen inanılmaz. :) . Haberler ii gibi ama o hissenin batırdıkları Malesef :(? hiç değeri yok gözümde..

galerici58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

galerici58 ()

teşekür ederim ben ara ara girip bakıyorum eski dostlar gitmiş hep bu arada büyük kaybım yyapı sonunda maliyete geldi bundan sonrası kar yazar hala tutuyorum

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Onda değişiklik yok hocam duruyor

onur_3537 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onur_3537 ()

hocam y yapıyı 0,80 e kadar tutuyoruz değilmi. Onda bir değişiklik yok

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Gece grafiği gözden geçireyim hocam direnç kolay geçmesini beklemiyorum geçerse hedefe hızlı gider

Freeman2634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hayırlısı hocam yazdık kenara :)

Liarliar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Liarliar ()

Valla sen stop olunca bende oldum. Ama pişman değilim nasipte yokmuş ondan kar almak hayırlısı olsun. İsmi bile zor geliyor yaw :) acısını çıkarırız inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Freeman2634 ()

adese de de silkeleme devam ediyor gibi... ızfas a bakabilir misiniz bu nasıl görünüyor hedefleri

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Fureya normalde çok takmam biliyorsun. kendim için problem yok destek kırarsa ben arka bakamıyorum. Zarar bakmam kapatırım. Başkalarının zararı çok ona canım sıkıldı. :(

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Selam galerici.. Nasılsın? . Bi süredir buradayım.. Sen bıraksan borsa bırakmıyor..

galerici58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

galerici58 ()

selam nasılsın füreya geri gelmişsin

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

:((( tavan oldu
Desteği kırdı diye satıyorsun sonra tavan.. Benimde başıma geliyor:((.. Sinir bozucu..

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hayırlısı olsun hocam

gümüş1983 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüş1983 ()

Hocam moralini bozma nasip öte köy Yok

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam 9,30 ve 10,75 i takip edin

Kenannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenannn ()

Merhaba. Smart'taki elmas formasyonunun bozulması için belli bir değer var mı ? Şunun üstüne çıkarsa bozulur diyebileceğimiz ? Şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yükselmesi lazım hocam sanırım 5,90-6,20 seviyesine kadar götürecekler orada tekrar milete malı verip kendileri kaçacak

biyolog22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

ekgyo 1,27 dirençti destek oldu hocam risk edilip alınır altnda kapanış yaparsa stop yapılır

konyaliharun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

nasip olmadan dayak bile yenmez de kansızların yaptığına bakın milleti sömürüyorlar. 10 dan malı verdiler 4,70-50 ye alıp zarar kes yaptırdılar bilanço zarar spek hareketle kendileri yukarı taşıdılar

gümüş1983 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

biyolog22 ()

yani hocam artık yükselır mı bu RY ler

0BeğenmedimŞikayet

konyaliharun ()

ekgyo 1.27 alım fırsatı olmazmı buğün belki bir gol de o atar ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

m_e_s_61 ()

4000 lot vardı bende 1,08 tl zararına gönderdim :( nasip kısmet

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam yalan yok 4,50 altında görünce bende artık 3 lere gidiyor dedim 5 üstüne aldılar ekleme riskli hocam 6 lı seviyeler gelirse verin. 10 rakamı bu hisse için büyük maliyet spek hareketler yaptırıyorlar bilanço zarar geldi büyük ihtimalle millet pes edince yukarı taşıdılar. 6,50 leri geçeceğini sanmıyorum.

Can42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüş1983 ()

Ben zararsız çıktım abi nasibimiz yokmuş ne yapalim

0BeğenmedimŞikayet

Delioglanxy ()

Bir anda nasıl oldu hiç bir şey anlamdım :(

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

sabah verdim hocam 4,60 tan :( kendim için üzülmedim çok kişi terste idi inadına zarar kes yapmayın 4,70 takip edin dedim dün kırmış bugünde 4,50 altına sarkınca bende pes ettim. Maliyet benim çok değil zararda önemli rakam değil diğer arkadaşlar için çok üzüldüm :(

Delioglanxy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Can42 ()

Burdan ekleme yapılır mı hocam 10 küsürlerden var zarar çok 3 leri bekliyordum ekleme için ama süpriz oldu bugün

0BeğenmedimŞikayet

Delioglanxy ()

Sattınız mi benden sattın zarara

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum