Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 11:29:04
EUR 34.7274 11:29:04
USD 32.3835 11:29:04
ALTIN ONS $2305.2250 11:29:04

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş

Gümüş tl bugün artık 3.49 üstü kapanışlar yapmalı.
Aksi durumunda 3.41 seviyesinden destek almak isteyebilir.
Bant aralığının en Altın da destek noktamız 3.35 olarak görünüyor.
//
Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Erciyes_efsane ()

Melek hanım 3480 den bir kademe var.
Buralardan bir kademe daha almak uygun olur mu. Yoksa beklemeli mi 3470 kırılacak olursa BUndan sonra ilk direnç neresi olacak.
Hayırlı çalışmalar

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Teşekkür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam destek noktasına dün ve bugün çok fazla temas etti.
Sadece iğne atması bile aşağı yönlü bir hareket başlatacağının sinyali olabiliyor.
Şu an da görüldüğü üzre 3.46 üzerinde tutunmaya çalışıyor ama muhtemelen 3.41 e doğru salacak.
Kırıldı diyebilmemiz için 3.47 seviyesi altında saatlik ve 4 saatlik kapanışlar yapmalı.
//

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Melek hocam birşey sormak istiyorum. Şuandaki destek noktamız 3.48. Buranın aşağı yönde kırıldı dememiz için neye dikkat edeceğiz. Saatlikmi bakacağız yoksa anlık kırılımmı

1BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Buna üçgenleri de ekleyin bence artık hocam nerde cizsek üçgen nerde baksak tutarsızlık; ) ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Daralan üçgende sıkışma bir tarafa kırar. kuraldır. ben pozitif yönde fiyatlama bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam flama üçgen formasyonları o kadar yanılttı ki görsem de çizmiyorum artık :)

bayx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bayx ()

Üstadım sanki flama formasyonu oluşmuş! Ne dersiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

3.60 sonraki direnç.
Test etmek isteyebilir.
/

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Günaydın, hocam 3.49 da tutunursa nereye kadar gider 3.58 gelirmi tekrar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum