Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 16:51:46
EUR 35.0250 16:51:46
USD 32.2507 16:51:46
ALTIN ONS $2396.6550 16:51:46

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

ve sterlin tl de fib düzeltme

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

diğer emitialarda en düşük seviyelere gelmesi zararda olanı gbp gecersen miktar artırırsın. her parite geçişde 1000/2 kesinti olacak. ona göre düşünün.

Mem_koçero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

sterlinde tersde isen sterlin paritesi yükselince yap. şuan sterlin paritesi düşük. ilerleyen zamanlara bak.1.30 civarı ideal . gbp/usd paritesi.

Muratcagir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Evet o demek kardes

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Ozaman sterlinde çok düşer kardeş yanlismiyim eğer parite duserse

Sadık_umut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mem_koçero ()

Hocam bu gbp için olumlu bişeymi? Teşkler

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

sağolun hocam obo yu gördğm. sağ ayağında dedğiniz gibi saatlik yukarı çevirmiş.

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muratcagir ()

Akif hocam sterlinde terteyiz ve ilk defa parite yapacagim kaca gelince yapmaliyim

0BeğenmedimŞikayet

Muratcagir ()

Dolara gecis yapacagiz anladigim kadariyla degilmi

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 1 saatlike güvenip işlem yapmam ben 4 saatlik olsa anlardım seni

0BeğenmedimŞikayet

Sadık_umut ()

Yanliş anlama bunlarin sözüne guvenip iş yapma akil var mantik var tüm dunya parasi dolardir rezerv para olarak görüyor dolar endeksi 95lere gelecegine inaniyorsan gbp usd paritesi 1 30 1 40 gelir belki beni acemi olarak gorursun yillardir bu işin icindeyim bu aralar paritelerden uzak kal gbp usd gecmis yillarina bak dolar karsinda n kadar ezilmis boyle giderse gecen yilki gibi sterlin euro ile esitlenek 2019 da sterlin ve euro arasinda 50kurus kalmisti hesabini iyi yap hayirli sahurlar gbp paritesi daha once 2 defa 1.14 gordu dikkat et derim

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Tamam kardeş ama bu sterlin her zarar kes yapmadığınız için bize pişmanlık verdi. bu satten sonra bekleyeceğiz platin kardesin dediği gibi gün doğmadan neler doğar bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Muratcagir ()

Ben anlamiyorum kardes nerden niye nereye gectigimizi sen ne yaparsan haber etsende bende yapsam

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

zararda olan bir parça var dip yakalamaya çalışıyorum hocam parite için. en azından miktar artırırız.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam çalışacak mı tam hedefine gidecek mi bilmiyoruz RSI 1 saatlikte dipde

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Öyleydi ama gel gorki oda olmuyor düşüyor kardeşim. cuma günü 1243 tem gececektim ben ama gel gorki yükselecek diye gecmedik

0BeğenmedimŞikayet

Muratcagir ()

1260 olunca biz sterlinleri dolarmi yapacagiz ustad

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

parite yapsam mı acaba hocam ? saatlikte mi var obo?

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Rakam verseniz sıkıntı değil kardeş

Zırtokadı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

silver_pigeon ()

Hocam saatlik obo çalışırsa büyük resimdeki ikili tepe M formasyonu devreye girer ve 1,19 lar hedef olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Zırtokadı ()

Bıraz daha yukarıda diyelim de yatırım tavsiyesi olmasın..

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Akif usta hem gramda hem sterlinde tersteyim birinden birini feda edeyim diğerinin ortalamasını dusureyim diye ama cumadan beridir yapmadım her yapmadığım pişmanlık verdi. gramda çok düşüş olurmu zaten sterlini söylediniz 8200lere kadar diyorsunuz olma ihtimalini soyluyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

obonun sağ bacağı yukarıda oraya gitmeyebilirde daha yukarıda döner inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sonra ne oluşacak bilmiyoruz şimdi bir şey söylesek olmaz

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o da şimdi çıktı Hayalbaz hocam sorunca baktım ne görem 1 saatlikte bugn birde obo oluşmuş gelince üst üste geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

sağolun hocam dip bölgeleri o seviyelerde midir?

1BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Akif usta ve 1243ten parite yapacaktim ama yükselecek diye geçmedim işte 1260 var diye ve yükseliş olacak diye ama şimdi 1212 var diyorsunuz vallahi şaşırdım kaldim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sterlin dolarda hocam 1 saatlikte bir obo var 1.2120 hedefli çalışıyor şu anda

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam gbp/usd paritesi ile ilgili ÇALIŞMANIZ var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Sterlin/dolar paritesi ile ilgili çalışmanız var mı?1.2260 kritik destek gibi. Şu an bulunduğu. Bol şans.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam hata demeyelimde daha düşme olasılığı var piyasada kesin olan bir şey yok bir haberle her şey tersinede dönebilir yani anlayacağın iki taraflı risk

Dolarsiz_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum