Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 22:14:19
EUR 34.8359 22:14:19
USD 32.3369 22:14:19
ALTIN ONS $2296.3950 22:14:19

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Buda 5 dakikalık gram grafiği ve 384,06 ya bile dokunmamış , şimdilik desteğe tutunmuş, 4h desteği olan 386,96 1h ve 4h de direnç durumunda.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sezgin1983 ()

Hayirlisi kardesim nasip

tolga06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Hayırlısı olsun ustam. nasip değilmiş demekki

sezgin1983 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezgin1983 ()

5 kurus la kacti

tolga06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Sezgin hocam iyi akşamlar. bugün tfx deki düşüşü değerlendirenler olmuş. sanırım sende alamadın. hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kbnl ()

O kadar geriledimi ya

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Tarbaz hocam dolarda durum nedır acaba, saygılar

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Hocam öncelikle bu site için çok kıymetli olduğunuzu belirtmek isterim, yorumlardan okuyoruz bugün üzerinize çok gelindi ama mantar gibiler, ayrıca siz engelliyorsunuz ama sayfaya şifresiz girdiklerinde yorumlarınızı ilgili kişiler okuya biliyor, sayın admin çözüm bulmalı :)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

azcık emege saygınız olsa bos muhabbetten cok yatırım yorumları olur ama boyle yaparak ısı bılenler bır bır kusuyor sızde beyın grafıklerıyle alır satarsınız burda

Zek02 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Saçma dediğin gram grafiği ile geçen hafta 395, X lerde düşüşe dikkat çektim, biraz takip etseydin belki terse düşmezdin. Ama artık takip etme şansında olmayacak. Bye

Zek02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Neye göre kırdı hala 386,95 üstünde kapanış yok ve son 15 dk. lık mumda kırmızı 386,09 sevyesinde.

Şehzade85 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Tamamdır kardeşim. Ben zaten birinin aldım dediğine almamıştır diyecek biri değilim öyle olsa hergün he sevyeden 100 gram 200 gram aldım diyenlere derdim ama bana ne , para ile imanın kimde olduğunu bilemezsin adamın vardır parası her sevyeden alır kara geçeni satar zarara düşerse bekler , alttan yine alır bir şekilde yine kazanır.
Belkide uzun vade yatırımcıdır ve esnaftır her sevyeden alıp atıyordur kenara satış yapmadan.

erdalkartal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şehzade85 ()

Kırdı hacim ben bı parça 386.95 den aldim

0BeğenmedimŞikayet

teksin60 ()

386 kırılırsa diğer direnç kaç hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Hocam emeğine sağlık ellerin dert görmesin grafik gayet iyi çalışıyor

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yoruma ek olarak 15 dk. lık garafikte 5 denemede 386,96 direnci kırılamadı henüz.

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Oralara hic gelmedi düşmedi kuyumcudan mi aldiniz

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdalkartal ()

Paylaşan bendim hocam

0BeğenmedimŞikayet

melikşahaktaş ()

Tfx anlık 381,17 indi çıktı. o arada emiri olanlar almış oldu. eyvallah hocam görmemişim. soryy :)

0BeğenmedimŞikayet

sonuvarb ()

Teşekkürler buldum

acemi_alanyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezgin1983 ()

Evet nasipte yokmus.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_alanyalı ()

Tfx e gir yau/tr yazısına bas orda istatistikleri görürsğn

sonuvarb için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Siz bankanın grafiğine bakıyorsunuz ben kendi takip ettiğim grafiğe bakıyorum ona göre konuşuyorum.
Ben zaten TFX de bu rakam görülmemiştir diye bir şey söylemedim neden herkes bana açıklama yazıyor anlamadım.
Zaten arkadaşın biri 381, XX alımına ait işlem defterini paylaştı.

melikşahaktaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonuvarb ()

Nered3n görebiliriz onu

0BeğenmedimŞikayet

acemi_alanyalı ()

5 kuruşla kaçırmışsın

0BeğenmedimŞikayet

sezgin1983 ()

381.20. emir almamis sansa bak

0BeğenmedimŞikayet

acemi_alanyalı ()

Doğru diyorsun. Tfx programında en düşük seviye 381.25 görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hayır bir saat önce anlık

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Nezaman aldiniz bir hafta oncemi

0BeğenmedimŞikayet

melikşahaktaş ()

Dakikalık grafikten baktım Tfx anlık 381,17 indi çıktı. o arada emiri olanlar almış oldu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum