Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0796 15:56:51
EUR 34.9440 15:56:51
USD 32.3449 15:56:51
ALTIN ONS $2304.3750 15:56:51

Grafiği gönderen: WAANTEED

⭐⭐WAANTEED ()
Dolar

hafta sonu kur nasıl böyle hareket edebilir ? YTD.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Bilgiler icin teşekkürler

izai için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sheytan35 ()

Bi ara cok takip ediyordum ayni uygulamadan btc ile ugrasirken ordan biliyorum usdt o usd degil o yuzden farkli dostum

WAANTEED için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

izai ()

Usdt kuru borsada fiyatlanıyor. Usdt her nekadar usd' nin k. r. i. p. t. o. su olsada borsa da fiyat farklı oluyor. Oradaki fiyat ile usd fiyatı aynı olamaz piyasada. Kimi zaman çok aşağıda kimi zaman çok yukarıda oluyor. Ben mesela usd 5.40 olduğunda borsada usdt 6.10'a kadar işlem gördüğü olmuştur

0BeğenmedimŞikayet

sahaf01 ()

Anladım tesekkurler abi

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Bir bitcoın sitesi. Bende ki telefon uygulaması

Raptors için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Herzaman mı oluyor?

Sheytan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Raptors ()

Çaktırmadan linki sallasana merak ettim :)

AyaZ005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sheytan35 ()

Usd tether bu 10 ile 15 krş arası fark olur herzaman usd ile arasında

0BeğenmedimŞikayet

Cemilozer16 ()

Bitcoin de şimde 7.38. Bir yanlışlık olmalı.

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Normal yani o sitede genelde o şekilde gösteriyor o zaman doğru mu anlamışız

0BeğenmedimŞikayet

AyaZ005 ()

Bitcn sitesi hocam normalde de hep 10-20 üstttedir ora dün gece 7.22 di

Raptors için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Raptors ()

Hangi site bu

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

Emin değilim . Belki piyasalar açılınca uygualmadaki kur 7.08 e gelir tekrar izlemek lazım ytd.

sahaf01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sahaf01 ()

Yani piyasalar acilinca 7 27 mi olacak hocam bu sonuc mu çıkıyor?

1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

5 gün yapınca böyle görünüyor. biraz uğraştım ama detaylı bir grafik açamadım evet bir gariplik var gece 12 den sonra anlarız ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

bilgi varmı hocam işin aslı astarı?

1BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

1 gün yazan yeri 5 gün yaparsam görürüm sanırım

Blootfist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blootfist ()

Hocam aslında bunu anlamak kolay Cuma günü kapanışına bakabilirmisin bu kripto para alım satımında eğer kur burdaki gibi kapanmış ve bizim kura göre fiyatlanıyorsa kafada soru işareti ortadan kalkar diye düşünüyorum YTD

0BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

WAANTEED ()

piyasa kapalı kripto paralar açık . Bu kripto para alım satımına ait bir programdaki veri

atesbey06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Merhaba dostum piyasa kapalı anlamsız olmaz mı bu tablo

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum