Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 17:57:02
EUR 34.9134 17:57:02
USD 32.5059 17:57:02
ALTIN ONS $2333.7250 17:57:02

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xagusd weekly Wyckoff Methodu

Hemen altta şematik wyckoff taslağını görelim..

Gumüş onsta haftalık dilimde uzun zamandır bir birikim yapılıyor. Bunu Wyckoff methodu ile asamalandırdım. "Phase C"olan kısımda olduğumuzu düşünüyorum.Tipik bir Birikim C Fazı, Spring adı verilen durumu içerir. Piyasanın daha yüksek dip noktalar oluşturmasından önceki son ayı tuzağıdır. C Fazı boyunca Kompozit Adam piyasada çok az arz kaldığından (örneğin satmak isteyenlerin halihazırda sattığından) emin olmak ister.
Spring sıklıkla tacirlerin stoplarını patlatmak ve yatırımcıları yanlış yönlendirmek için destek seviyelerini kırar. Spring'i yükseliş trendi başlamadan önce hisseleri daha düşük bir fiyattan almak için son deneme olarak tanımlayabiliriz. Ayı tuzağı perakende yatırımcıların varlıklarını satmalarına neden olur. Burdan yola çıkarsak 14.00/15.00 seviyesinin güçlü desteğe dönüştüğü gorüluyor. Devamında 17.00/18.00 seviyelerinde bir karar aşamasıyla fiyatın 20.50/21.20 seviyesine fırlatılacaği kanısındayım. 24.250 seviyesi bu birikimin devamını yada sona erdiğini bize söyleyecek. Öngörüdür arkadaşlar. Detayına girip fazla kafa karıstırmak istemiyorum. Gümüş artık, Gram alıp kenara koymaktan daha mantıklı olacak. Gerek dolar 'a parite gereksede gram bazlı orta ve uzun vade biriktirmenizi öneririm. Günlük al sat icin degildir bu sunum. 3 sene 5 sene sabrı olan için düşünulmüştür.
Öngörüdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yok cnm ya. Daha neler. ; )))

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

amin , inş... ama @Asil981 'i kıskanmadım değil (siz yardım ederken)... :)))

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Allah kurtarsın ¤_¤

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

umarım beni kurtarıncaya kadar buralarda olursunuz:)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

ah keşke görseydim... bir sonrakine denk gelirim inş. nasip değilmiş diyelim...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

2055 ons iken sellektör yaktım sayfada. Bu aralar musaitim. Her zaman bu kadar burada olamayacağım.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

yükseldiğinde ekranı takip edemedim... satış yerini kaçırdım... ama bir sonrakine satış yerinde de takipte olacağım... kaybettiğim gramları kurtarırım inş... gerçekten teşekkürler, emeğiniz için ve desteğiniz için...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Beni anlama kısmı icin bir risale hazırlıycam:)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

teşekkürler gerçekten... sayenizde biz de ucundan kenarından bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz... bir de sizi anlayıp başarılı olabilsek çok iyi olacak... ama zamanla inş.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dinlenin o zaman. Gecmiş olsun

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Usta gerçekten çok yorgunum. Pandemi bizi mahvetti sağlıkçılar iyi biliyorsunuz. Bugünlük mazur görün

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

ustaların ustası görmüşmüdür 3 ay önceki grafigi . engelledinizde adamı:) gösterirdik. ama 0 3 saat önce veriyor gerçeği haberleri:)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hâlâ devam mi diyosunuz. Atom patlattık . Daha ne olsun?

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Benim takipçilerim kivrak zekalıdır. Anlarlar leblebiyi ^_^

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

2,95-3,05 arasıydı o zamanlar.. gram olarak

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Ben yine alsatlarla değerlendirdim. Çok şükür 3 ay boş geçmedi. Aç gözlülük edemem. Bundan sonrası için diyorum devammi

1BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

nickiniz anlamını türkçe yazsaydınız belki günü yakalayanlar olurdu:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nazar edeceniz. Tesekkur ederim

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Fiyatta 15 dolardı :))

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Tesekkur ederim. Malesef sosyal medya dahil hicbiryerde göremeyeceğiniz paylasımlar. Bunları cizen kendimizden biri. Canım kendim :))

Haberi teknik çıkartır.

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

3 ay önceki yorummuş dikkat etmemisim. Geçerliliğini koruyorsa dalıyorum

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Like dan fazlası ama ...

2BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

inşALLAH Hocam müthiş bir öngörüydü göz var görsün diye aradım buldum:) malesef insanlar gönlünden geçen rakam gelsin alayım satyım diyor ama bu işlerde teknik bariz işliyor haber etkiside tekniğe dayanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Iyi edersin.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

alternatif olsa ^_^ canım kendim <3

Nurten20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

dalma zamanı dalmak lazımdı şimdi sudan çıkardık.

0BeğenmedimŞikayet

AZAZ12 ()

Süper olmuş gerçekten hakkını vermiş bu işin tebrik ediyorum carpediem37

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sanatın her çizgisini burada uygulamaya çalışıyorum. Çizimlerden aldığim hazzı, hiçbirseyden alamıyorum. Basit gibi gozükselerde, yapılan cizimler fibonacci aracıyla sistem dahilinde ölceklendiriliyor. En büyük handikap benim icin, telefon ile bunları ayarlamak oluyor. Zamanla onu da çözerim insallah.

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Cidden hasta yoğunluğu çok fazla hem bedenen hem ruhen çok yorulduk. Öyküm hanımın ahi tuttu sanırım:))

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Ayyy ben çok yorgunum hiç dikkat etmemisim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum