Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:46:18
EUR 34.9839 21:46:18
USD 32.2051 21:46:18
ALTIN ONS $2414.8350 21:46:18

Konu: gümüş grafiği şurada kalsın...

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Piyasalar swap anlaşmasının olmayacağını anladığı an alıma geçti. 7.26 çıkardılar panik alımlarla. Ve sonra mb bankası müdahale etti. Ama traderlar satacağını satti. Bizden bulamazlarsa başka yerden bulurlar. Bunlar işin uzmanı. Traderlar terste ama bunu bir sekilde bulurlar.

firewater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Getirilen yasagi banka traderlari acisini çıkartır. Ciddi zarar yazdılar tl bulamadıkları için. traderlar duygusuzdur. Hisle hareket etmez.

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

firewater ()

1mayısta sinir oldum resmen.

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Evet 1 mayısda dolar yükseldi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Onun için ekran açık. bütün haberleri takip etmek lazım. Grafik önünde her dakika bakmam lazım. Evde olunca yazıyorum. Can sıkıntısı diyelim. Benim de normal bir hayatın var. Sürekli buraya bağımlı değilim.

mao için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Biz tatiliz pazartesi gunu. 23-24 mayıs bütün dünya tatil. Pazar akşamı islem yapmaya başlarlar. Cuma bizim piyasa 18:00da kapanıyor. Diğer avrupa abd açık. Kapanışı abd yapıyor. Pazartesi biz kapaliyiz dünya açık. Ben illa birseyler olacaktır demiyorum. dikkat ederseniz biz kapalı iken 1 mayısta istediklerini yaptılar.

firewater için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

uzmandır bende takıp ederım kendısınıs.

daha derin analız yapmak gerekır ama oyle bır amanımız yok.

sen ıyı yorumlara yetısıyorsn ben yazamam valla :)

0BeğenmedimŞikayet

firewater ()

Erdal Bey bu yazdıklarınız çok değerli lütfen bizi eksik etmeyin bu haberlerden. Kafama takılan yasaklı bankalar tatilde nasıl işlem yapabiliyor?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Grafik cizemem. DOW temel teknik abi yi takip ederim grafik konusunda. Bir de bu sitede sizi görünce grafikleriniz gayet mantıklı. ne ucuruyorsun ne de gomuyorsun. Saatlik grafiklere pek bakmam. Hafta açılışı ve hafta kapanışı önemlidir benim icin.

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

es. es tabiki dostum herturlü yorumlamanı yapabılırsın.

temel analızde ve aslında teknıkdede ıyı olduğunu düşünüyorum .

bende temel analızde senı takıp ederım munkun oldugunca. ıyı olur

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Herkes al sat yapmadan beklese belli bir yerden alim yapsa daha cok kazacak da. iki çizgi doğru noktadan çizen ve yönü kestiren daha cok kazanır.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tesekkurler sizler nasılsınız.

Scorpii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mao ()

aslında arka planda uğraşıyorum

ekranda iki cizik atıyorum görünen sadece

çünkü grafikden herkes anlamalı diye düşünüşüyorum . yoksa atmanın mantığı yok.

herkes anlaya bilsin yorumlarda o şekilde yapılır.

2BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ben grafik çizmeyi bilmiyorum. Hiç de hoşuma gitmiyor. Ama yorumlamak temel analiz çok hoşuma gidiyor. Siz cizin ben anlamayanlara yardımcı olayım. Haber akışı benden. Abd çin gerginliği dikkatle takip edilmeli. 21 Mayıs ta mb kararı var.22 mayıs kapanışı dolar tl de ne olur.23 mayis-25 mayıs pazartesi ye kadar bayram. Yasaklanan yabancı üç bankanın traderlari yasaklamanin acısını çıkartırlar gibi. çünkü dünyada doları elinde bulunduran sayılı bankalardan.

0BeğenmedimŞikayet

Scorpii ()

Erdal hocam nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

3.48 ler destek pozisyonunda,

o seviyelerde tekrar bakılmalı , 3.38 şuan söz konusu dehğil 3.48 de bunu konuşmak doğru olandır.

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mao ()

es. es sagol dostum , bende seni izliyorum.

yorumlarını begenerek okuyanlardanım.

1BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Grafiklerinizin bu sekilde basit ve sade oluşu çok hoşuma gidiyor.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tesekkurler. Dikkatle takip ediyorum sizi.

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

3.48 destek beklenmeli mi alım için 3.39 gelebilir mi yoksa 3.48 destekle 3.52 yine denermi hocam bu saatlik lerde takilip kalıyorum anlayamıyorum kirilp kirilmadigini:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum