Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 22:30:07
EUR 34.9554 22:30:07
USD 32.4852 22:30:07
ALTIN ONS $2335.3950 22:30:07

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar sterlin tl bir de de ters bayrak ve çalışması durumunda 8.62 80 hedefi gözüküyor.

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Senoly06 ()

Teşekkür ederim. Tamamdır.

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mehmed ()

Teşekkürler Ler hocam benim bi merak ettiğimde bi yorumunuzda benim beklentim Mayıs ikinci hafta şekillenecek dediniz farklı bir durum olmazsa o haftaya kasar beklemeyi düşünüyorum fiyat ne olur bilinmez fakat 400 ve üzeri beklentim demiştiniz bu hala geçerlimi bu hafta ikinci hafta ve ons 1703 te kapattı destekten aşağıda yani

0BeğenmedimŞikayet

Pares ()

Peki hocam aynı anda dolarda çok yükselmiş ise parite yapmak ne kadar karlı olurki @Aytaç_fb41

0BeğenmedimŞikayet

Ekopast ()

Peki örnek vermek gerekirse ons 1695 dolar 710 parite yapıyoruz sonrasında nasıl bir rakam olmalı ki ons a geçelim

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Mobil uygulamadan altın hesabı açtınızmı açmadıysanız göremezsiniz bankaya gitmeden mobilden halledeilirsiniz

Öz_asi13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hiç kafanızı karıştırmayın onsun pik seviyeleri dediğiniz yani yükseldiği bölgelerde yauusd sat diyeceksiniz yani dolara geçmiş olacaksınız ons düştüğünde yauusd al diyeceksiniz ons alacak yani gram altına tekrar geçmiş olacaksınız miktar artıcak inşaAllah.

Senoly06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Türkiye de ne enflasyon varmış Hocam Amerikan dolarını bile etkiliyoruz :)

ahhmet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Senoly06 ()

Aytaç_fb41 hocam merhaba. elimizde USD varsa ons düştüğünde altın al yapıyoruz. ons yükseldiğinde ise altın SAT yapacağız değilmi? Parite ilk defa kullanmayı düşünüyorım. Yüksek olan USD den düşük olana altına parite olacak. mantık hep bu şekilde mi. Bize göre yüksek rakamdan düşük olana geçiş gibi algıladım. Yanılıyormuyum?

0BeğenmedimŞikayet

Öz_asi13 ()

Aytaç hocam hayırlı akşamlar bu parite dediğiniz tüm bankalarda yapa biliyormuyuz Kuveyt Türk senin bankanda bulamadım bu dediğinizi varmıdır acaba

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aynen öyle sayın Rolex tl ye çıkmayı değilde bu şekilde hareket etmeyi daha uygun görüyorum alttan alıcaz tl ye çıkalım dediğimizde altın yükseliş ihtimalinde miktar azaltmak kaçınılmaz ben teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

Rolex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Bu gelel kural değildir.
Bazı bankalar mesela tfx dolarla altın satar.
Ama burada öğrenebilirsiniz
Bilmeden olmaz. kimsede al sat demez
Hiç bilmeden de yanlış kararlar verebilirsiniz..

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Tam anlayamadım dediğinizi, ama dediğiniz gibide bir kural yok

0BeğenmedimŞikayet

Rolex ()

Konuşulan konu dolarla ons arasında çapraz geçişti. Sorunda bu yöndeki.

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Tl ile korumak zor oluyor, geçen ay 6 lira olan dolar bu ay 7 lira değilmi
Ben gram ve dolar olarak pozisyon aldım

0BeğenmedimŞikayet

Rolex ()

Eldekini korumak büyük başarı demek, riskli girmeyin demek gibi algıladım. Sanırım pek bilginiz yok! Çünkü bundan fayda varmı yokmu anlamış diilim. Bu bir bilgi paylaşımıdır kanımca. Ne demek istediğinizi anlamasamda verdiğiniz cevap için tşkler. Hakkınızı helal edin.

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Önerri yapmak yasak. durumumuzu söylüyoruz.
Ayrıca mesuliyet.
Ama durumu anlatıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Rolex ()

Yani önermiyorsunuz!

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Eldekini korumak büyük başarı.

0BeğenmedimŞikayet

Rolex ()

Sonuçları güzelmi? Dikkat etmemiz gereken bi unsur varmı?

1BeğenmedimŞikayet

Rolex ()

@Aytaç_fb41 Elde dolar varsa, ons düşünce altına geç, ons yükselince onsu dolara çevir, bu sayede sadece parite ile oynayarak eldeki altını yada doları arttırma dimi mantık. Harikasın. Dikkat etmek gereken püf noktası varmı? Tşkler..

0BeğenmedimŞikayet

Rolex ()

@Aytaç_fb41 Aytaç kardeşim, elimde TL ve usd var. Bu güzel açıklamanıza göre, ons düştüğü zaman dolarla ve TL ile altın almak ve yatmak. Doğrumudur?

0BeğenmedimŞikayet

CNGZ19 ()

Çok tşk. ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Sağolunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Allah razı olsun agzınıza yuregınıze saglik..

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Kazancınız daim bereketi bol olsun gönlünüze göre olmasını dilerim en güzelini yapmışsınız çok doğru hareket etmişsiniz bol kazançlar dilerim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim hocam bol kazançlar dilerim saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ne olacağı belli olmaz fakat ben yinede çok ciddi bir düşüş şuan için beklemem ne zaman globalde pandemi durumu biter ve ülkeler arası ekonomik gelişmeler, olumlu anlaşmalar sağlanır o zaman düşüş beklerim. Yıllardır üzerine koyarak devam eden para biriminden bahsediyoruz düşse de ne kadar düşer nereye kadar müdahale ile tutulabilir bunlar soru işareti. YTD sadece düşüncelerim ve tahminim bu yönde.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

kaos ortamı gireli böyle yaptım, ons yükselince dolara, dolar yükselince grama odaklandım ve ona göre işlem yaptım

0BeğenmedimŞikayet

ahhmet ()

Tebrikler hocam,
Çokta güzel özetlemişsiniz.
Anlaşılabilir ve net.
Bende özetle bu eksende düşünüyorum ve yorumluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Aytac bey dolarda ciddi bir düsüs bekliyormusunuz yani anlasma ihtimali varmi swap ile ilgili

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum