Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 07:18:08
EUR 34.5460 07:18:08
USD 32.4083 07:18:08
ALTIN ONS $2282.0450 07:18:08

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

@dtmustafa başarılı al satlar yapıyo mustafa abimi takip edebilirsiniz ama alım ve satım yapmak sizin kendi kararınızdır. Kimse sizi etkilenmesin sadece takip edin yorumlarını okuyun kararınızı kendiniz verin :)

eser07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eser07 ()

Hocam alım yaptığınızda yazar mısınız sizle aynı al sat yapmak istiyorum tüm karar ve sorumluluk bana ait lütfen:)

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Bereketli olsun hocam :) full tldeyim bende

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ben bugüğn fazla tur attım mustafa benden bu kadar :) kar cpte güzel :)

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam siZinle tekrar gümüş aldım şuanda makası kurtardı inşallah kar yazıcak sağolun :)

0BeğenmedimŞikayet

koc24 ()

Kaç civarı aldiniz kaç civarı geri satacaksınız
Kısa destek direnç kaç suan

0BeğenmedimŞikayet

MimarK ()

Hocam 1708 in sağlam direneceğini düşünerek bende 1705 e iğne attığında 1 parça alım yaptım artık kısmet 1708-1723 arası gezecek gibi birsüre

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Tskler hocam 1 begeni

0BeğenmedimŞikayet

Tostçu_ ()

Kaçtan aldınız hocam ben de 3,5250 den aldım biraz parça

0BeğenmedimŞikayet

Hasanozmen ()

Hocam 1/3 dem sonra alım yapmadınız değilmi

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kırılır mı hemen? ora yukarı kırılana kadar neler çekti. aşağı kırılırsa hemen bilki kaçmak lazım :) orası kuvvetli.

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

müslim93 ()

Hey maşallah
Bereketini görün

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

gümüş aldım tekrar 3. hatta 3.5 . tur olcak 00.00 dan bu yana

Aysel27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anatolia741 ()

Basit adam ne demek hocam, baştan ayağı donanımlı adam gibi adamsın.

0BeğenmedimŞikayet

Aysel27 ()

Hocam grmmi aldiniz gumusmu almayi dusunuyonuz?

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

1708 kirilmadi sanirim hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum