Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 11:56:37
EUR 34.8162 11:56:37
USD 32.5861 11:56:37
ALTIN ONS $2303.2200 11:56:37

Konu: Rasyo/Günlük...

Rabbim'den bir an evvel eski günlerimize, Cuma'larımıza kavuşturması dileklerimle.
Hayırlı Cuma'lar.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Rasyoda hedef 88 ler mi 80ler mi hocam

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Rasyo 110,968 seviyesindeki bazı önemli uyarıcı sinyaller 3 hafta önce paylaşılan bir alt grafikte, güncel durumda ise haftalık 55 ema takip...

0BeğenmedimŞikayet

koc24 ()

slmlar
2/4 şekilde gümüşte beklemekteyim orta vadeciyim yalnız tepe ve alt noktaları kaçırmak da istemiyorum. orta vade olarak gümüş yorumunuz nasıl olur?

0BeğenmedimŞikayet

muyavuz ()

Eyvallah hocam Eksik olmayın,
Şampiyonla ilgili ara sıra,
Bişeyler karalayın,
mahrum bırakmayın bizleri.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Kardeşim nerelerdesin niye yazmıyosun sayfaya.

14BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

1 Hafta önce paylaşılan alt grafiğe ilişkin çıkmayan sabah ki bir kaç karalama...

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Allah razı olsun biz faydalanıyoruz ögreniyoruz abi

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Hocam saygılar gümüş düşüş. Ve çıkışlarda neye gore hareket saglar

0BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Hocam 3.50 den full alimim var 2 defa 3.58 leei test etti satmadim. Rasyonun ilk hedefi kaç kisa vadede

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

emeğine sağlık ustad kusura bakma likeistikakım doldu

6BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Rasyo, alt grafikte günlükte kırdığı kijun- sen ve 4 saatikte kırdığı tenkan- sen desteklerini veri saatinde tekrar yükselerek geri test (pull back) işlemini tamamlayarak kırılan destekleri artık direnç haline getirdi tekrar aşağı mahalle yoluna koyuldu.
Bu arada rasyo etkisi ile gümüş ons'da kırdığı üçgeni ve 4 saatte kırdığı tenkan- sen 15.276 direncini geri test etti, artık bunlarda destek pozisyonundalar.
Belki de 3,52XX alım fırsatıydı ama ben almadım.
TL candır, gerisi heyecan:)))
Görüşmek üzere.
Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Kardeş ben grm altına girdim, sende bi gelişme varmı.

1BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

Nasıl yukarı kırıldıysa tekrar aşağıya gelir 1 ay bende bekledim bunların amacı düşüş olmıcağuna küçük yatırımcıyı ikna etmek birilerine yine yüksekten mal satmak şimdi burdan alanlar 3.30 gübi zararkes yapıcaklar emin olun buna ben beklücem saygılar ytd

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

3- TL'nin altı için 1 aydan fazla süredir uğraşıyorum ama hem simetrik üçgen gümüş ons'ta yukarı kırıldı, hem de rasyo oyunu bozdu, alsam bile stop'lu girer olası bir dönüşte çıkarım. 2008 yılının tekrarı olmayabilir.
Teşekkür ederim.

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gül_ce ()

Teşekkür ederim. Hayırlı sağlıklı huzurlu bir ömür diliyorum sevdiklerinizle.

Ferkin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferkin ()

Sevgiyle kalın yüzünüzden tebessüm
Bedeninizden sıhhat hanenizden bereket eksik olmasın

Gül_ce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gül_ce ()

Dediğim gibi ben yanlış anladım sanırım.

1BeğenmedimŞikayet

Ferkin ()

Gül hanım saygısızlık yapmadım kimseye, takdir edilmesi gerekeni ederim. Ben zaten rahatsız olduğum biri olduğunda engelliyorum. Boss konuşanı dikkate almıyorum. Kimsenin sözüyle yatırım da yapmıyorum. Emek sarfeden herkese saygım var.

1BeğenmedimŞikayet

Gül_ce ()

Yorumlarından istifade ettiğim birine bu şekilde hitap edilmesi üzdü beni bu yüzden kayıtsız kalamadım. Sitede o kadar boş gereksiz muhabbet edenler var ki, bu insanları görmezden gelip, grafikle çalışarak bizlerle paylaşıp yol gösteren üstatları üzmeyelim. Çünkü bir çok insan bu durumdan dolayı veda ettiler.
Yanlış anladıysam hakkınızı helal edin hayırlı cumalar.

1BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Bu arada hayırlı cumalar, rabbim tez zamanda cuma namazlarını nasip etsin inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

6ncıHiSSiM ()

Ya arkadaş çok mu problem olan birşey bu. Bana faydası var. Sana ne zararı vae arkadaşın yazmasında

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hastalık sebebiyle son zamanlarda abd den gelen veriler çoğunlukla kötü geliyor, muhtemelen bugünkü verilerde kötü gelir, budurumda gümüş ons da çekilme tahminin nerelerde olur.

1BeğenmedimŞikayet

Ferkin ()

İyi okuyun lütfen ben rahatsız oluyorum diye bir kelime kullanmadım
Mutlu cumalar size

0BeğenmedimŞikayet

Maşita ()

Hunter gümüş alım satımı bilgilerinin iyi olduğunu duydum bugün için alım satım fiyat aralığı kaç olur tahminini alabilir miyim

1BeğenmedimŞikayet

Gül_ce ()

Bana fayda sağlıyor çok istifade ediyorum @hunter43 yorumlarından. Siz de madem rahatsız oluyorsanız, sadece yorumlarından istifade ettiğiniz kişileri takibe alırsanız kendi adınıza sıkıntı yaşamazsınız.

1BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

İsmail kardeş bu teneke gel gel yapıyor jp morgan işbaşında geri dönüş daha başlamadı panikle işlem yapma benden uyarması bun tenekenin onsu daha 12 ye düşücek dolarda 7 olsa bile 3 liranın altında alım yapıcaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İsmail Abim alınca Bize de Bi İşaret ver, Bak Ben sensiz almayacağım bu gümüşühaberin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

holays_2 ()

@hunter43 @Ferkin emin misiniz fayda getirmediğinden, ya da nasıl anladınız bunu?

0BeğenmedimŞikayet

Kadiren ()

Gram ve gümüş her ikisini de takip ediyorum sorun yok her iki sayfadan da takiptesiniz.

0BeğenmedimŞikayet

apnea341 ()

Hocam boşver bunun gibileri burası döviz sayfası değil ama site yatırım için kurulmuş. Lütfen. Sizler küserseniz burda boş boş yorum okuyacağız. @admin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum