Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:55:34
EUR 34.9839 11:55:34
USD 32.2051 11:55:34
ALTIN ONS $2414.8350 11:55:34

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Gumus ons Saatlik destek direnc

5 saatlik gumus ons destek direnc

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_19 ()

Kesinlikle inşallah hocam

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim bol kazanlar dilerim sabirli olmak ana kuralimiz olur ins.

Faruk_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_19 ()

Teşekkür ederim hocam çok saolun

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim bankadan islem yapiyosunuz diye dusunerek en guzel alim satim 4 saatlik grafiklerle olur alt yorumlarimda 5 saatlik grafik destek direnc noktalarini attim o destek direnclere gore islem acabilirisiniz yeterki panik islem yapmayin sakince izleyin zirvede satacagim dipten alacagim beklentiniz olmadan destek ve direnclerde verdigi tepkilere gore alim satim yaparsaniz rahat edersiniz neden 4 saatlik grafik dedigimide aciklayayim 1 saatlik grafiklede islem yapabilirsiniz ancak hizli geri cekilme veya hizli yukselme durumlari haricinde banka makas oranlari size pek kar birakmaz 4 saatlik grafiklerle islem acmaniz kar oraninizi arttirir daha diplerden almanizi ve daha tepelerden satmanizi saglar ara rakamlarla ugrasmadiginiz icin psikolijiniz saglam kalir bol kazanclar dilerim

Faruk_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_19 ()

Hocam Şuan destek ve direnç neresi al sat cıyım nerelerden almam uygun olur parçalı alım yapıyorum

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cumlemizin ins. Ustadim tsk ederim

MAVİ_AŞK_TUTKU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim guzel insanlar siz ve sizin gibi degerli arkadaslar burada oldugunuz muddetce bende buradayim ins. Tsk ederim

karadag26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İzle biraz ustadim destek kirilmiyor yukariya tepki veriyorsa alinabilir tabi karar sizindir her destek icin kural aynidir direnclerde de izliyoruz kirilmayacagina kanaat getirdiginizde satacaksiniz kar oranini en ustte tutmaya calismadikca kazanacaksiniz anlatmak istedigim zirveyi yada dibi yakalayacagim diye dusunmeyin eyeter guvenli al destege gelince almak dgildir destekten tepki alinca almak makul olanidir yada dirence gelince satmak degil direncten geri asagiya trpki alinca satmak makul olanidir

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karadag26 ()

Hocam teşekkür ederiz elinize sağlık hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Isim rast gelsin hocam

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim bu sekilde dusunmenize sevindim tsk ederim elimden geldigince ve bilgim dahilinde bisey oldukca yardimci olmaya calisiyorum

MAVİ_AŞK_TUTKU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Üstad gümüş ons 14.80 düşerse alım yapayım diyorum.

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Sizi saygı ile selamliyorum herkese yardımcı olmak gibi güzel bisi yoktur emeğinize sağlık sadece grafik acıdan değil her konuda yardımcı oluyorsun egonuz yok
Saygılar hocam

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Xagg/try diye aratmalisiniz

alex10fb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Rica ederim ustadim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Kapanislar onemlidir evet devamliligini gosterir pivot ustune kapanis olumlu dusunulur

Serçelenğ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serçelenğ ()

Bu pivot kapanış tamı bakılacak

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

alex10fb ()

Hocam merhaba dediginiz inves ... girdim gümüş ons destek direnç buldum ama gümüş gr destek dirençleri bulmadim ya

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Pivot rakam karar rakami orta rakamdir orada bakacagin kisim su pivotun ustunde mi altinda mi ustune cikmasi ustteki direncleri hedef alacagini isaret eder altinda olmasi destekleri hwdef aldigina isaret eder devaminda ustune ciktiyse ilk direnc takip edilir geciliyor mu takildi mi gecildiyse bir ust rakami ele alirsin bu sekilde desteklerdede ayni sekilde geciliyorsa tutulur gecilmiyosa satilir destektede kirilmiyosa alinir kiriliyosa beklenir bir alt destek beklenir

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Üstadım birşey daha sorsam. Şimdi gümüş 5 saatlik atmışsın ya. Orada pivot var aşağıdaki destekler ikişer rakam var. Hangisini dikkate alacağım. 14.88/14.84 burasını mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum