Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 07:54:29
EUR 34.7075 07:54:29
USD 32.2100 07:54:29
ALTIN ONS $2355.3350 07:54:29

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Son durum kanallar calismis gorunuyor ulkemiz icin yukselmesi hayirli olmayan unsur dovizler yukseliyor onslar dolar in yukselisi nedeniyle baskikaniyor gumus ons gram gunusun cikisinda hic ama hiv etkisi bulunmamaktadit dolarin duzelgms surecine yada dusus surecine girdiginde ons gramda ataklar bekliyorum kendi adima ama bu vadeyle gorulecek bir durum sanki daha zamani gelmedi herkesr bol kazanlar dilerim

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Rica ederim umarim isinize yarar

Tiger_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tiger_ ()

Bu indikatör ü denemedim merak ediyorum deneyecem tşk ederim yardımcı oldugunu için

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

3.73 ler goruldugunda yanlis hatirlamiyorsam folar 5.97-6.10 arasindaydi

Rdk32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Gumus icin ons daha onemli onsun yukselisi daha cok deger katar gram altina etkisi kadar dolar gumuse etki etmez malim birim fiyatina suan 1600-1700 dolar etki ederken altina gumus icin sadece 15 dolar yansimakta ikili cikis zirveler demek elbette onemsiz degil ama katkisi ons daha onemli

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben tsk ederim ustadim yardimci olabiliyosam ne mutlu bana

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Çok teşekkür ediyorum hocam.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ons bazinda bakmak daha mantiki ustadim tabi biz gram alip sattigimiz icin gram grafiginin kanalinada dikkat edecegiz yukselis yada dususune ons bazli bakacagiz alacagimiz satacagimjz deger olarak gram fiyat kanalina bakacagiz

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Anladım. Peki geri çekilmelerde Ons fiyatınamı bakacağım. Mesela Ons 14.80 oldu ama Gr. Dolardan dolayı biraz yüksekse hangisini baz alacağım.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bu sizin stratejinizle alakali ustadim cok kisa vade 4 10 olabilir en ideali fibo rakamlaridir
8-13/13-21.. vs siz su sekilde yapin hangi zaman grafigini kullaniyosaniz grafiginizi acin degerleri degistirin grafikte nereden al vermis nereden sat vermis bakin erken sattitiyor yada erken aldiriyor bu olma dediginizde rakamlari buyutun bu sekilde kendinize ideal olani tespit edebilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah bereket versin ustadim suan icin yapilabilir tek sey 3.47 nin kiriilmasini beklemek kirilirsa alinabilit diger turlu kanak destegine inmesi beklenir alim yeri burasi olmamali ustadim cunku suan direncin tam altindayiz ben alinca hep dusuyo denecek zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Tiger_ ()

Tmm buldum degerleri kaç kullanıyorsunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Ne oldu böyle ya. Dün gece saat 04.00 de aniden 3.44 oldu bende hafif gevşeyince 3.42 lerden aldım. Bugün de 3.47 den sattım Allah bereket versin. Belki orada almak riskliydi ama risk aldım. Ons düşse bile dolar nedeniyle Gr. düşmüyor. Nasıl pozisyon almalı. Ons mu Gr. mı dikkate alacağım. Biraz yardımcı olursan memnun olurum. Tabiki bütün sorumluluk bana ait.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Mavibeyaz gann yazarsaniz cikar bence aradiginiz sitede yoktur o yuzden cikmiyodur tredig den bakiniz

0BeğenmedimŞikayet

Tiger_ ()

Mavi beyazı bulamıyorum aramada yardımcı olur musun

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hayirli aksamlar ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Rdk32 ()

Adaşım hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

42arslan ()

amin hemserim cümlemizin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederi. Hemsom hayirli iftarlar Allah kabul etsin

42arslan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

42arslan ()

eline emeğine sağlik 3 like hemşerime

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederim ustadim Allah bol kazanclar versin firsatlar bitmez

Diriliş0636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tsk ederim ustadim

karadag26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karadag26 ()

Elinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emeğine sağlık degerli @DOGANbey42

0BeğenmedimŞikayet

Diriliş0636 ()

eline saglik baskan. ons bari 14.80 gelsede parca alsak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum