Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:22:25
EUR 34.7748 03:22:25
USD 32.4684 03:22:25
ALTIN ONS $2337.9850 03:22:25

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Gram Altın
Arkadaşlar TOBO halen geçerli saatlik te görünen güncel durum 388.655 aşağı yönlü kırılmadıkça sorun yok, MACD - RSI düşüş desteklesede bu seferde 4H de fincan kulp var. Fincan ok 385.470 bölgesine kadar bir geri çekilme beklerim buda fincanın düzeltmesi olur yani alım bölgesi diyebiliriz kulbu da oluşur ise hedef 403.475 olur bakalım hangisi çalışacak. Yada ikiside çalışmayacak mı he birlikte izlicez. Çalışmalar formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

1- Saatlik Grafik TOBO Formasyon (400.135 hedefli)

2-4H Grafik Fincan Kulp Formasyonu (403.475 hedefli)

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Bekliyoruz sayın hocam

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Aynen kardeşim iyi bilirim ben öyleyim, şu an masadan bile kalkamadım büyük oğluş gelip uykusuna kucakta devam ediyor :) olsun onların keyifleri sağ olsun :)) seninkilerin yaşları nasıl kardeşim özel olmazsa?

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Malum ev hali iftar sonrası 2 çocuk ilgi alaka bekliyor onlara da vakit ayırmam gerekli müsait olduğum her zaman elimden geleni yapıyorum.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Eyvallah kardeşim, PC açılmasını bekleyelim :)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Pc açtığımda bakabilirim şuan çok müsait değilim sayın Sağlıkçı yine söylüyorum 385.470 bölgesine kadar trend de sıkıntı yok oranın altına geçerse ikisi de çöp olur

0BeğenmedimŞikayet

BABAYAGA06 ()

Tobo ucu kaça çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Sayın Aytaç, iftardan sonra bakabilirseniz çok sevinirim. Allah kabul etsin bu arada. Tobo'muz hala çalılıyor mu, 388,65'te 4 saat'i kapattık mı ?

0BeğenmedimŞikayet

Umut420 ()

Tamam hocam TL bazında grafikleri izi gordumde ondan. Artık TL bazinda alım düşünürsek gözümüze yüksek gelir alım yapamayız. Dolar bu seviyedeyken artık onsa bakarak alım yapmak bana daha mantıklı geliyor. Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ons da dünkü çalışmama bakabilirsiniz detaylı belirttim

Umut420 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Müsait zamanda bakıcam inşaAllah bilgi veririm.

furkanmemıs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mrym ()

hocam hocam buralardan alım önerir misiniz veya daha aşağisi var mi

0BeğenmedimŞikayet

furkanmemıs ()

hocam rica etsem gumus ıcın yorum alabılır mıyım :) meshur 3.47yı 6 kere falan kıramadı son 3ayda malum...

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Rica ederim ne demek.

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın siyah ben teşekkür ederim bol kazançlar.

Siyah3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut420 ()

Hocam merhaba.
Onsun alt destek noktalarını paylaşırmısınız saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Siyah3535 ()

Aytaç bey emeğinize saglik, çalışma için teşekkür ederim. Saygilar..

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Teşekkürler kardeşim, eline yüreğine sağlık, yordum seni

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Hayır sayın sağlıkçı kulbu doldurma kriterini belirttim 385.470 bölgesine kadar bir geri çekilme olursa şayet kulp tamamlanır. Şuan TOBO çalışıyor diyebiliriz. TOBO bozulursa fincan kulp olur.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Kardeşim şu anda 2. Kulp'un içini doldurmaya çalışıyor?

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Dolar yorumlucaz sayın Okan Onsun 1700 altına düşmemesi yeterli...

Okannnn1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeki41_78 ()

Tabii ki öyle, eksik olmasın hiçbiri, @tarbaz5101 @Akif44 @celik2119 ve diğer hepsi sağolun

0BeğenmedimŞikayet

prens006 ()

Saolasın bu gelmez 387 dende almadım Keske dioz ama geckaldık

0BeğenmedimŞikayet

Çınar2016 ()

Hocam hareketler yukarı gibi sanki sizce

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Gönlünüze göre olsun sayın Perens bol kazançlar dilerim saygılar.

prens006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkür ederim sayın Extra bol kazançlar saygılar.

Extrax44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Estağfurullah sayın Zeki güzel değerlendirme yapan emek veren herkese saygılar. Çok teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

Zeki41_78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Gönlünüze göre olsun sayın Tugba başarılar dilerim tebrikler bol kazançlar..

Tugbaasss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DBRL ()

Teşekkürlerimi sunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Her zamanki gibi titiz calısmaniz ve degerlendirmeleriniz icin tesekkurler. Takip ediyoruz.. yeni bir harita.. yeni bir macera başlıyor.. saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

ByMansur ()

Emeklerinize sağlık hocam, Allah razı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum