Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 11:04:20
EUR 34.7667 11:04:20
USD 32.3633 11:04:20
ALTIN ONS $2360.4100 11:04:20

Konu: 06.05.2020 BTC

Merhaba değerli dostlar,

BTC, 9.000$'ın üzerinde yükseliş ivmesi kazanmaya çalışıyor.. BTC, yakın vadede 9.570$ ve 10.000$ için zemin hazırlamak üzere 9.200$'ın üzerine çıkmalıdır ve gerektiği kadar akumule olduğuna inaniyorum.. btc , kilit 9.220$'lık direnç bölgesinin Altın da geniş bir aralıkta işlem görüyor.. Fiyat seviyesi 8.800$'ın üzerinde ve 100 SMA'nın (8.900$) üzerindedir.. BTC'nin saatlik görünümünde BİTSTAMP'a göre 9.060$ dirençli bir üçgen var.. BTC 9.200$'ın üzerine de çıkabilir ya da 8.540$ - 8.407$'a doğru yeni bir düşüşte başlatabilir ve burası alim yeri olarak degerlendirilebilir.. BTC 8.600$'ın üzerinde bir destek tabanı oluşturmuşa benziyor ve an itibariyle 9.000$'in üzerinde.. BTC fiyat seviyesi 8.950$ civarında birkaç direnci kırdı ve 100 SMA gibi olumlu bir alanda..

BTC'nin dünkü görünümünde ise 9.120$'dan 8760.01$ seviyesine kadar bir düzeltme gerçekleştirmiş olduğudur.. Yukarı yönlü hareketin %de23.6 FiB geri çekilme seviyesinin şuan üstünde görünüyor ve FİB seviyelerin takibi de önem arzediyor.. 8528.42$ en düşük seviye 9.120$ son seansta görülen yüksek seviyedir..

Olumsuz tarafı, 8.800$'lık bölge 100 SMA (8.900$) ile birlikte güçlü bir destek görevi de görüyor.. Daha da önemlisi,  BTC'nin saatlik grafiğinde 9. 060$ civarında dirençle oluşan önemli bir 3'gen mevcut.. BTC 3'gen direncini ve 9.060$'i kırarsa, yükseliş momentumu kazanabilir.. Öncelik direnç, 9.140$ civarı seviyesi ve bunun daha üstünde 9.200$ civarinda ki direnç bölgesine doğru ivmesi devam edebilir..

Güçlü bir yukarı yönlü hareket başlatmasi icin öncelikle 9.200$ direncini geçmesi şart.. Eğer 9.200$'i geçerse,  fiyatın önünde 9.570$ - 9.800$ - 10.000$'a doğru bir yükselis başlatabilir.. 8.800$'ın altındaki kapanışlarda ise satış baskısı aşağı yönlü edebilir ve sirasiyla destekler 8.600$ - 8.530$ ve 8.407$ seviyeleri takip edilebilir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde hız kazaniyor.. RSI ise şu anda 61 seviyesi üzerinde pozitif durumdadir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

devrimci_coin ()

on numara !

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Arkadaşların fikirlerini grafik seviyelerini gelişen olayları ve haberleri bir araya toplayıp en iyi ve sağlıklı kararı verecek olan sizlersiniz takip önemli gerçekten..

Mehmetbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı ve bereketli olsun diyelim o zaman.. O rakam biraz kolay değil ama aceleniz yoksa beklemek uygun tabii ki..

Akranya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akranya ()

0.37 aldım 19800 $ ü bekleyecem :)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmetbjk ()

Aynen hocam ne yazdıysanız dikkatli bakıyorum uzun zamandır gercekleşiyor

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Ben şu açıdan bakıyorum artık 1 bitcoin 9200 dolar, 1 dolar 7 tl hangisi değerli yada hangisi daha çok değerlenmiş yada değerli olacak. Bitcoine bu sene girdim 2018 de hashflare sitesinde mining yaptım, devam etmedim sonra bitcoin satın almamamın önündeki en büyük engel yıllarca güven proplemi oldu sanra bende tabuları yıktım herkes yıkacak devletler bile yıkacak.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

9.400$'dan bile alan vardır eminim simdi 9K'e düşse ah vah yaparlar bu işin kuralı sabır risk ve kazanç yüksek bilmemiz gerektigini ve hassasiyetini kavramamiz gerekir ki, zararına satmadikca terste kalırsın zarar etmiş olmayiz..

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim dostum..

devrimci_coin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

devrimci_coin ()

güzel yazı !

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Aynen öyle codex ağzına sağlık kaçgündür 9100 den döndü bugünde aynı havayı yarattılar millete çıkmaz düşer tekrar 8850 lere görüntüsündeydi millete 9100 den sattırıp 9000 den malı topladılar aynı malı satanlara 9250 den aldırmışlardır :)

1BeğenmedimŞikayet

Yurekli$ ()

Eline sağlık dostum teşekkürler

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

9.200$'a sahip çıkalim gerisi gelir adamlar biktirincaya kadar git- geller yaptiracaklar.. Algı hep aynı panikle sattirip kaybettiriyorlar.. Biraz duruş ve sabır önemli gerçekten durusumuzun olmasi gerekir paramizin yanı sıra ticarettede duruş ister kar'ı ve zararıyla.. 200 MA kirilmadigi sürece ben pozitifim geri çekilsede önümüzdeki halvingin bitmesinden sonrasında ki günler önemli şuan pumplar yaratıp geri toparladigi hep görülüyor..

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Ayılara bal yok bugün Malı biz götürcez:)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bugün cizdigim grafikte simetrik bir 3'gen vardı o bozuldu ve 30 Nisan'da BİTSTAMP'a göre 9485.26$ bugünde 9.400$'i gördü ve simetrik 3'gen bugün bozulmuş oldu şuan bugün kü direnci de (9.140$)retest etti ve simdi fiyat seviyesinin 2 kez kırmayı denediği noktalar tepeleri, 2 tepe arasında geri çekilmeyi denediği son noktadan çizilmiş yatay bir çizgi de omuz hizasını oluşturur.. Omuz çizgisi diye isimlendirilen bu önemli hat aşağı doğru kırıldığı anda ayıların hakimiyeti kendini gösterir ve satışa geçer şuan bu durum iptal konumunda ve 9.400$'i kirmasi denemesi yeniden olacaktir kiramazsa bakacagiz..

Yurekli$ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yurekli$ ()

Kardeş merhaba btcde sanki günlükte ikili tepe oluşumu mevcut ikili tepeler genelde düşüşe işaret senin fikrini alabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

9.140$ retest edilmiş.. 9.200$'in üstünde kalmak önemli..

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan en mantıklı olan BTC bilgin olsun ..

Akranya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akranya ()

Dayı Altcoin mi Alınır. Bitcoin mi ? Altcoin diyorsan hangisini alayım ? Dediklerin Ytd dır merak etme. Düşse de küfür eden tiplerden degilim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Arasparanqo33 altyorum ve grafige bakabilirsin hepsi yazıyor..

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Teşekkürler hocam cümleten herkes kazansın zarardakiler kara gecsin

1BeğenmedimŞikayet

Onur13 ()

Kolay gelsin. Analiz için teşekkürler. Bol kazançlı birgün olsun herkes için.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler sayin abim, size de hayırlı işler, kolay gelsin..

Eksk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Emeğine sağlık hayırlı işler

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Piyasa yapicilari ne karar verirse öyle hepsinin bir zamanı var.. Her analistci düşerken kıyamet senaryosu yükselince de uçuk kaçık rakamları telaffuz ederler size tavsiyem adım adım gitmek özellikle grafiğe göre daha sağlam ve sağlıklı olacaktır..

paraistiyorumpara için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim, bol kazançlar..

yca1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

paraistiyorumpara ()

tahminimce bugün %7-8 lik bir artış olabilir

1BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Günaydın hocam teşekkürler :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum