Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0627 21:07:23
EUR 34.5836 21:07:23
USD 32.5154 21:07:23
ALTIN ONS $2388.1150 21:07:23

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Son olarak yatirim tavsiyesi olmadan diyeceklerim..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Mesaji biraz eksik gormusum. Eger kar tatmin ediyor ise cikiladabilir. etmiyorsa cikilmaz
Tamamen karar sizin . Ben araba almaya niyet ettim alamadim 0 bayiden. 2 ayda araba parasi altinin kari ile rahatca '"simdilik cikmis" gozukuyor. Herseyde vardir bir hayir..

Ozlem51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem51 ()

Varol başkan

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ben fiziki en son islemimde bir kisim tl buyuk kismi usd/kg dan 10-14mart arasinda o zaman ki planlarima gore altin almistim. Suan %100altindayim. Mevcut konumumda elimde tl olursa gelirse almam.. Tlde kalirim. Herkesin konumuna gore sartlar degisebilir.

Ozlem51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlem51 ()

Master bey son sorum okudum attıklarınızı. nakıt ihtiyacınız olmasa vade sorunuda olmasa.146 bınle gırıp 194 bın olan altından cıkarmıydınız suanda

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Buda devami @Ozlem51

0BeğenmedimŞikayet

Umudum1 ()

Tesekurler

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Eyvallah abi haklisin:) tl guven vermiyo sadece aslinda bana yoksa acemi olarak bana gore bile artik inise gecmeli hatta gecikti

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Teşekkür ederim sana da bereketli kazançlar dostum.

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hayirli gunler Aras abim. Evet TL de beklemekte bir yatirimdir. Hakkimizda hayirlisi olsun. Bereketli kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Dostum arkasından bakacak yermi kalmış giden gitmiş zaten.

Bozacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Aras hocam bu py algi yaratip tersini yapar ya "uzmanlar mayista altin dusebilir diyor" diye haber yapmislar. Yukari gider de arkasindan baktirir mi diye bi korktum ama sizce nasil bakmali bu haberlere?

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Merhaba evet etkili oluyor haklısınız.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alt yorum hedefiniz geldi mi satin olucakti. Mi eksik olmus hizli yazinca bu tarz hatalar olabiliyor..

Diskriminant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diskriminant ()

Niye ki, Önümüzdeki maçlara bakıyoruz? neden macera arıyoruz? altına yapılan yatırım da ciddi bir iş ve herkes bildiği işi yapmalı. Para kaybetmek eğlenceli bir iş değil yani

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Al- sat yapicak olanlar icin gecerli olabilir.. ters psikolejiden bir seyler denedim.

Umudum1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Şahane tespit...
Aynen dediğiniz gibi O kazanıyorsa ben de kazanabilirim motivasyonu ile başlıyor bu işler.
Tl de kalmak rahatsız ediyor. Çok doğru.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bazı yatırımcıların şurdan aldım , bu kadar kar ettim daha uçacak kaçacak yazılarıda okuyucuda "eywah tl de kaldım zarardayım"algısı yaratıyor maalesef

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Saygı hürmet karşılıklı...

1BeğenmedimŞikayet

Umudum1 ()

Abi yanlış anlama neden vaktigelince bozup başka yatırım araçlarına yoneleneim anlamadım

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Sizin gibi dusunce de olan herkese bende tesekkur ederim. Saygi ve hurmetler

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Sizin gibi dusunce de olan herkese bende tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim. Allah sizden de razi olsun.

Güney_an için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ömerim, Allah razı olsun kardeşim. Rabbim, işini gücünü rast getirsin. Uyarıların başım gözüm üstüne. Hayırlı geceler, hayırlısından daim kazançlar temenni ederim.

3BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Selam dostum benim anlamadığım 1 yıl dolarda bekliyorlar ama 15 gün tl de beklemeyi sabredemiyorlar. Ben bir süre TL de bekleyeceğim kendi adıma.

0BeğenmedimŞikayet

Köylü33 ()

Onlarca formasyon varmış en sonuncusu hamile boğa

Hayırlısı bakalım

duygusuzyatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

duygusuzyatırımcı ()

senin haberin yok galiba, sitedeki en başarılı yatırımcılar yıllar önce burada üyelik açıp simülatörden gram altın alıp sonra buraya bir daha hiç uğramayanlar olduğundan...

alıp unutan en kazançlı...

Köylü33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Köylü33 ()

Mesala bu sayfadan haberdar olmasaydım kâr ım şimdikinden 3 kat daha fazla olacak tı

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Yeterki tavsiye gelsin, elbette okuruz. Notumuzu da alırız.
Teşekkürler harcadığınız vakte.

0BeğenmedimŞikayet

Köylü33 ()

Şunu gördüm az bilen çok çok bilen az kazanıyor. Çünkü bilgi hareket demek hareket kayıp. Mesala bu sayfadan grafik ten haberi olmayan sadece ana haber (ekonomi haberleri değil) e altın haberi yansıyınca duyacak olan daha çok kazanacak

5BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Diger uzun grafikli alt yorumun devami @dost55 @hakan7038 @Negatif unuttugum takip ettigim kisiler deger verdigim herkes asil acemi olanlar.. lutfen okuyun 5-10dk surer.. ama sizin inanin yarariniza olabilecegini dusunuyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum