Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 23:17:35
EUR 34.9147 23:17:35
USD 32.5001 23:17:35
ALTIN ONS $2336.4300 23:17:35

Grafiği gönderen: bulent_esen

⭐⭐bulent_esen ()
Bitcoin

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmett123 ()

Eywallah teşekkür ederim cvp verdiğiniz için

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hülyasy ()

Yürüsün bitccooo

4BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ben malda bekliycem, düşüş beklemiyorum

Mehmett123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azein ()

1 güünlükte hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mehmett123 ()

Hocam merhaba hayırlı iftarlar bişey sormak istiyorum bozuldu derken yani düşüşmü olabilir ben bu Anlamıyorum aranızdaki konuşmaları 55 bin lira ile malda beklemedeyim yükselten aldım parçalı bi şekilde 60 üstü alımlar çoğu

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Yani bende okumuştum o adamın dediğini ancak 7400 doları geçmediği taktirde 5400 lere gerileyeceğini söylemiş, yani ayrıca halving ile birlikte 2020 btc hedefi de 60 bin dolar diyor tabi kimse tam olarak bilemez bakalım zaman neyi gösterecek :)

Mytime için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

hangi zaman dilimide acaba grafiği?
selcoin duyumlarıma göre genelde başarılı bir analizciymiş, ben kimseyi takip etmiyorum, zaten benim 4 saatlikteki adam eve formasyonu da bozuldu şu an

Mytime için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mytime ()

O arkadaş dip noktasını 5400 gösterip sonra hedef yukarısı diyor. Bana pek inandırıcı gelmedi 5400 zaten

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

adem havva

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

4 saatte bir mum oluşuyor işte,6 tane mum bir günün özeti oluyor,6x4=24

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

selamlar, bilemeyiz o kadarını, düzeltme başlarsa anlarız

Cytologia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cytologia ()

bülent abi selamlar, sizce ani düşüşlerle düzeltmeler gelebilir mi yükseliş trendine girerken

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Anladım hocam teşekkürler.

4BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yani 1hafta 10 gün içinde btc arzı yarıya düşecek, şu an günde yaklaşık 1800 btc üretiliyor madenciler tarafınd,900 e düşecek, bu da satış baskısını azaltacak ve fiyata olumlu yansıyacak diye düşünüyorum

haliternck için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Anladım hocam. Pazartesi ilk adımı atıyım o halde. Teşekkürler yorum için.

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

zaman sorununuz yoksa yani yatırım amaçlı iseniz, btc her fiyattan alınır bana göre, benim 10300 den aldıklarımda var,4000 lerde aldıklarımda, ben full btc deyim, tercih sizin, önümüzdeki hafta sert yükselişler görebiliriz diye düşünüyorum, ytd

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Yakın vadede nakite ihtiyacım yok 1 2 aylık sürede. fikrinizi almak istedim

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Pardon. Nakitte 60.000 TL civarı doğrudur

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

btc demisiniz, nakittemi anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

haliternck ()

Hocam 1 btc ilk kadar yatırımım var altcoin düşünmüyorum. Alım için öneri alabilirmiyim sizden

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

bitstmpta dün gördü orayı,
haftasonu olmasa daha umutlu olurdum yükseliş için, zaten ufak hareketlerle yükselişte

Z_ada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Z_ada ()

Hocam saygılar senin takipcinim
9032 gün içi geldi yanlış hatırlamıyorsam yükseliş gece başlar mi sence

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum