Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 02:37:48
EUR 34.7667 02:37:48
USD 32.3633 02:37:48
ALTIN ONS $2360.4100 02:37:48

Konu: dirençlere göre takviye yapma yöntemi

Arkadaşlar geçen gece konuştuğumuz destek dirençlere göre işlem yapmayı uygulamalı göstermeye çalışacağım. Gümüş tl grafiğinde ilk alımı yapmak için mavi çizginin kırmızıyı yukarı geçmesini bekledik. 2.59'da geçti ve ilk alımı yaptık. O sırada filo dirençlerine baktığımızda solda dirençlerin nerede olacağı görülüyor. İlk direnç 2.73'teydi.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Saydığınız şeyler birbirinden bağımsız değil. Yani cevap E şıkkı, hepsi.

Felaket~Tellalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

3,10 gibi mi hocam. ?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Haklısın üstad ama kafamı kurcalayan esas husus; Bunlar 1.9 trilyon doları
1)Tahvil satışımı
2)Parasal genişlememi
3)Hazine borçlanmasındanmı karşılayacaklar. Düşünsene zamanında tahvilleri 5 vurdurup paket giderlerini tahvil faizlerinden karşılamışlardı. Eğerki para basarak değilde tahvillerden karşılaşırsa Emtialara el fatiha olmazmi. Yada yanlışmı düşünüyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

3.09 çıkıyor. Yinede yüksek değil sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Üstad sen teşvik paketi onaylanınca metallerin daha fazla düşeceğiyle ilgili bir yorum yapmıştın. Bunun dayanağı fiyatlandı görüşü mü yoksa tahvil faizlerinin bunu yukarı yönlü fiyatlayacağı düşüncesi mi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sevgili kardeşim. Bu sitedeki herkes aynı anda tüm varlığıyla gümüş alsa, virgülden sonraki dördüncü rakamı oynatamaz. Hepimiz kardeşiz, orası ayrı.

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Sevgili kardeşim, kendi adıma kısada olsa bir yükseliş ve senin haklı olduğun öngörümlerle birlikte geri bir atılım olabilir. lakin piyasaya yapıcıları kadar güçlü değiliz.. LÜTFEN BİR DAHA Kİ konumlarda tıpkı Redkid gibi bizlerde birlik beraber olalım. İsterdim ki, bu birlik beraberliği sağlayalım. @admin senden ricam bu sayfadaki tüm dostları ayırmadan herkese birlektilik çağrısı yap'ki hepimiz kazanalım.. Ben varım ve birlikteyiz diyenler ile hep beraber yürüyelim. Sevgi ve saygılarımla Sayın @Admin158

0BeğenmedimŞikayet

VEBALERA ()

Kardeşim ben yanlış yerimi yorum yazdım acaba, sana değil zararkes arkadasa yazdım...

0BeğenmedimŞikayet

VEBALERA ()

Yok kardeşim ben zararkes arkadas için yazdım espri mayetinde...

0BeğenmedimŞikayet

XDEVRİMX ()

Fikirlerin bir önemi olduğunu düşünmüyorum. Milletin fikri ile hareket edersen canın yanar. Burada ki hiç kimse ne olacağını bilemez ben dahil:)Sadece teknik bilgiler ile tahmin yapabiliriz. Adı üstünde tahmin:)

Zararkess1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benim sepettekileri biliyor musun kardeşim?

VEBALERA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VEBALERA ()

Sen zararkes yapmaya bahane arıyorsun kardeşim...

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Arkadaşların gapli yukarı açılış beklentisi var. Altı saat daha bunun keyfini çıkarsınlar müsaade ederseniz.

Felaket~Tellalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Daha önce gaplı açtiğinda tel aviv borsasında gümüş %6 yapmıştı ve gaplı yukarı atmıştı şuan - %3 gözüküyor etkisi olurmu tşk

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Çelik hocam gümüş alımlara nezaman başlayamayı düşünüyorsub tşk

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet kardeşim. 2.59 ile onları çarp.

Hizmetkar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Gümüşün 2.59 unun şimdiki değeri ni demek istedim üstad.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyon farkı için 1.17 X 1.02. Bunu o değerle çarparsanız olabilecek en düşük değeri bulursunuz.

Hizmetkar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Nasıl bir formülle hesaplayabiliriz üstad bunu?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyondan dolayı öyle bir değeri kimse beklemiyor zaten. O zamanki 2.59un şimdiki değerine bakmak lazım.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

Hacım siz 2022 19 dolar civarında olması lazım diyorsunuz don yöneticileri en az 30 32 33 35 civarı bekliyor bu yıl kafamız karışıyor bu her yıl artarak devam etme sansı yokmu emtiaların

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

JP Morgan ne düşünüyorsa öyle olur diyorum.

Roseshahh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roseshahh ()

Hocam gümüş icin 2021 de beklenen ralli hakkinda ne dusunuyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aslında ben de öyleyim. 2.59da fişekçi 7.10da şelaleci

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Gayret1 gümüş toplamaya başladığımız yerler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum