Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 03:49:59
EUR 35.0034 03:49:59
USD 32.2171 03:49:59
ALTIN ONS $2428.1800 03:49:59

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini kendi alır.YTD.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Eyvallah Allah razı senden tamam hocam takip edecem

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, şimdi boşluk yakaladım, senin için baktım. Şu an da 15.36 üçgen kırılım bölgesi görünüyor. Grafiği ben attım, ben takip edemiyorum ki iş yoğunluğundan. Gümüş grafikte de 3.4530 lara falan denk geliyor. Saat 15:00 mumuna bak üçgen üzerinde olacak mı. ? Altın ons, dolar hangisine bakayım. Kardeşim sen de diğerlerini de göz ardı etme. Of gümüş alttan alınca iyisinde öbür türlü hiç çekilmiyorsun:))) Rabbim nasip etmişse akşam görüşmek üzere.

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Teşekkürler hocam kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim telefondayım. Onun için grafiksel takip edemiyorum şu anda. İş yoğunluğu da var.4.47 direnç diye hatırlıyorum. Kar satışları gelebilir kardeşim. Baktın ki yoruldu geçemiyor, kar cepte güzel dersin, baktın iştahı yukarı duruma göre bekletirsin.

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Son durum hakkında paylaşıminiz var mı hocam teşekkür

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Tsk hocam acıklaman için

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Tamam kardeşim, hemen bakarım, akıl akıldan üstündür.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah usta. sayfamda benim belirledigim yerlerde bulunuyor ilgilenirseniz bakabilirsiniz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Zaten kardeşim ara destekler ve dirençleri belirledik mi nereden dönerse dönsün. Nereye çıkarsa çıksın. Belki öyle alım yapacaklar ki aşağıya doğru kıpırdamayacak bile. Olsun biz her iki yönlüde orada olacağız. Tombul parmaklar bizi es geçemeyecek inşallah. Grafikten takip şart. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Hocam gümüş sabir işi
Sabrin sonu selamattir inşallah
Ve her ihtimalide degerlendirmek gerek sayın hocam
Verdiğiniz bilgiler için teşekürler
Kazancımız bereketli olsun insallah

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele kardeşim. Gümüşte stres olmaya gerek yok. Her seviye daha sonrası için kazandıracak zaten. Ben arkadaşlar böyle bir ihtimal var, gerçekleşirse panik olmasınlar diye paylaştım. Yukarı giderse zaten hep beraber kazanacağız. Aşağı giderse de zararımız fazla olmasın. Derdim o.

MAVİ_AŞK_TUTKU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yok ustam TL deyim . kacarsa fırsat kacsın . risk oldugu sürece tersinde kalmak istemem . sayı biraz ucuk geldi sadece ondan sordum . kendi degerlerimide yazdım zaten okursanız

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim grafiğin sağ tarafında rakamlar var. İlk önce yukarıdan düşüşle alt çizgiye değdiği yerden yukarıya değdiği yer arası üçgenin ağzı oluyor kardeşim. Oraya bir çizgi çekip, kırıldığı yere eklediğimiz zaman denk gelen yerdeki rakama bakarız. Aman kardeşim, ben ayakta uyutmasınlar diye dikkatini çektim. Beraber önlem alalım diye. Yukarı kırarsa , a fırsat kaçırdım deme bana. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Aynen hocam sağ gösterip sol da vururlar düşüş yada yukarı herkes 2 ye ayrılmış durumda bakalım yasayıp gorecez
Saygılar
Bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, zaten piyasa yapıcılar bizimle kafa bulur hep. İzleyip görelim.

MAVİ_AŞK_TUTKU için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ustam 11.70 sayısını nasıl buldunuz o da rica edebilir miyim.

0BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Sahura kadar burdayızzz he
Üçgen agzını açıkla diyor takipçin bak :)

0BeğenmedimŞikayet

MAVİ_AŞK_TUTKU ()

Hocam spek amca yağlı müşterileri sever bakalım ne yapacak bende sizinle aynı görüşteyim bir kaç defa al sat yaptim daha yapmam gibi de görülüyor
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Emeğine yüreğine sağlık hocam teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

36_DİGORLU ()

Hoşbulduk can abim
Aleyküm selam

ntmen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

H. g Babacandostum slm. lar

36_DİGORLU için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

11.70 lere kadar inebilir. Tekrar tekrar söylüyorum kardeşim, aşağı kırılır yine aşağıdan çok güçlü alım gelir bir yere gidemeyebilirde. Tekrar yukarı olur. Tombul parmaklar ne yaparsa bizde onların artıklarından pay kapmaya çalışıyoruz. Onun için uyanık olalım, aşağı ya da yukarı önlemimizi alalım, yem olmayalım diye uğraşıyorum. Saygılar kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TSK ederim gorusleriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

MeLokinG ()

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim bilgi paylaşımlarınizda etiket kullanıyorsaniz lütfen beni etiketlerseniz sevinirim çok aydınlatıcı bilgi oldu iyi sabahlar.

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Üçgen ağzı kadar derken hocam özür dileyerek?

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim bu formasyonda aşağı kırması beklenir ve yine bu formasyona göre üçgen ağzı kadar aşağıyı hedefler. Yani dip seviyeye iner. Şimdi formasyon böyle diyor diye panik yapıp satış mı yapacağız. Hayır. Her formasyon tutacak diye bir şey yok. Çünkü rakamları grafikler değil piyasa belirler. O zaman yukarı kırarsa alımı güçlendirir aşağıya kırarsa da stoploss rakamı belirler beklemeye geçeriz. Önemli olan iki yöne de önlem almak. Dört saatlik grafik olduğu içinde ilerleyen dört saatlerde, mum açıldı mı rakamları yenileriz. Onun için grafik takibi şart. Ben sadece dikkatinizi çekmek ve uyanık olmanızı sağlamak istedim. İyi geceler. YTD @MeLokinG @Aycel_aycel

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Allah razı olsun . Kalplerimizde bir kardeşim.

ladik55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ucgen formasyonu gorduk. Peki kırılma ne tarafa o konudaki gorusleriniz nedir . ne tarafa sapacak?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ne demek kardeşim. Nezaketin için ben teşekkür ederim.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MeLokinG ()

Paylaşım için teşekkürler yükselen üçgen formasyonu degilmi ? Yoksa ben mi yanlis anladım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum