Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0854 16:22:59
EUR 35.0244 16:22:59
USD 32.2473 16:22:59
ALTIN ONS $2402.7800 16:22:59

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xauusd 1 h 5_0 Bullish Pattern

Bu patern ile işlem acmak isteyenler icin alım seviyesi
1697.875/1702.419 aralığıdır.

Öngörüm bu sekilde. YTD

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Platine bakıcaktım. Bugün izinliydim. Evin eksikleriyle ilgilendim. Fazla zaman ayıramadım Aklımda ama.

Kds için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Tesekkur ederim hocam, bekliyorum, onslari tl. den cikmistim ben, elimde hic dolar yok

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dolar olayına tekrar bakayım. 1700 de onsta olmak mantıklı olacak. Ytd

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hayırlı geceler. Ortalama 1700 seviyeleri Altın ons icin en ideal alım olarak düşünüyorum

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kusur yok. Görevimiz tehlike

AHMETK3821 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Teşekkür ederim

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Pilatin çalışmanız varmı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

bugün ilk yazı ve like size

1BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

Tamam hocam .. kusura bakmayın şimdiden teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Hayırlı geceler bugün takip edemedim. yazılarınızı , dediginiz yer ne zaman gelir. gram alım yeri. nerden alacağız. bugün tembelim :)

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet. Fiyatı belirttim. Tekrar paylasiyim. Yanlış anlasilmasın

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Grafik atmıştım. Tekrar senin icin atiyim.

AHMETK3821 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Ustadim ama grafik tam olusmamis alim icin beklemelimiyiz biraz daha saygilar

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ediyorum. Biraz eğitimden uzak kaldım bu ara. Teknik analiz engin bir deniz gibi. Stratejilerimizi surekli yenilememiz ve geliştirmemiz. Onure ettiniz beni. Hayırli geceler

MG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Peki burdan dolar alip sonra altin alsak nasil olur? Fikrinizi almam mümkün mü hocam? Bu soru ve karar beni bağlar. ytd

0BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

Hocam yüzde 50 dediginiz konuyu anlamadım.. biraz acar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Artık baliklama dalmiycam onu öğrendim birde parcali alicam parcali saticam birde her yoruma takilmiycam kötü niyetli çok insan var. Senon notlarını grafiklerini daha iyi anlayıp daha iyi yorumlayıp karar vericem abi.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben buna alim firsatı diyorum.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MG_ ()

Değerli hocam siz zaten öngörünüz sayesinde ve de sadece size özel olan tablolarınızla(grafik) olabileceklere teğet geçebiliyorsunuz bana göre bu büyük bir başarı ellerinize emeğinize sağlık bu bilgi ve birikiminizin artarak devam etmesi temennisiyle
Grafikleriniz yakında ders olarak okutulacak ve de sergisi yapılacak
Like x3 diyor iyi geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Dert etmiyorum abi kalan gramlari cunku eninde sonunda cikiyor gram geçen haftalarda paniklemiştim ama şimdi kafam rahat. Elimde tl de var düşerse alicam ama onsda 1709mu takip etmeliyim yada gramda kaçı görürsem almaliyim? Bugünde aldım 50gram 383den.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hani geçen haftalarda 10gun önce her yerden alınır mevzusu vardiya ben balıklama 383den 385dem almıştım 520gram olmuştu ortalama 381falandi sattım ufak karlarla sadece elimde 200gram bıraktım bugün çıkarım demistin nasip olmadi

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Onsta son düşüş mü hocam :O

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kactan aldınız

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1700 gibi yani.

evrenes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nasip hocam. Desen güzel. Uysa daha çok mutlu olucam. En azından şunu yaptı diyebilmeliyim.

MG_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

evrenes ()

% 50 miii? çoook değil mi üstadım?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Alırız almada sıkıntı yok abi ama toparlamaz elimde kalirsa korkarim gecen açız her yerden alinirda 520 gramla kala kaldım:)))

0BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Tatlı yiyecez hocam

0BeğenmedimŞikayet

MG_ ()

Hocam hayırlı akşamlar bahsettiğiniz yer nokta olarak gelmeli mi yoksa kenarından kıyısından dönebilir mi çünkü ons buralarda çok fazla oyalandı cevap için şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ben geri çekilsin istemiyorum da toparlansin isteyen taraftayım abi şöyle 391ler fena olmaz:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum