Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:35:28
EUR 35.0312 13:35:28
USD 32.2798 13:35:28
ALTIN ONS $2384.7450 13:35:28

Grafiği gönderen: celik2119

Hafta güzel başladı :)

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Evet. 2-3 hafta önce daha mantıklı idi şuan biraz daha dikkatli olmak lazım

neoldu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Anladim sagolasun belki duzeltmede alinir suan riskli sanki

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Bankacılık hisselerine hiç bakmıyorum dostum. Şuan revaçta olan bilişim teknoloji gıda lojistik vb şirketler . Sırada gyo lar diye tahmin ediyorum. Çimento ve onlarda harektlenmeye başladı

neoldu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Sende haklısın :))

gebere_jackson için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

neoldu1 ()

Bankacilik hisselerinin gideri varmi daha ustad sizce

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Doğru olduğuna emin olabilirsin. Geç bile kaldılar. Haziran da olacak diyorlardı ama bakalım

6ninde1i için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Normal şartlar altında Haziran demişlerdi ama uzarmı son gelişmelerden sonra bilemiyorum

MeLokinG için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MeLokinG ()

Selam ne kadar zaman alır ? Kaynak sağlam galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Benim düşünce ve durumumdakiler için oldukça güzel bir haber bu Sayın @_ONEOL_ hocam.

İlginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim...

Umarım doğru bir haberdir ve bir an evvel gerçekleşir.

Esenlik ve afiyet dilerim.
Saygılarımla.

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Yakın bir zamanda tfx de bu saydıklarınızın hepsi olacakmış. Hisse senedi, platin , yurtdışı hisseleri , petrol vb

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Hemen indirdim ve programı çözmeye çalışıyorum hocam.
Çok teşekkür ederim...
Sağolun... EyvaALLAH...

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Her forex şirketinde hem hisse senedi hem döviz hem emtia işlemi olduğunu sanıyordum. Demek durum öyle değil. Bunu da öğrenmiş oldum hocam. Sağolasınız... ALLAH razı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam altın neredeyse sabit dururken, gümüşün derdi ney?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dünya ortalaması %80. Türkiye ortalaması %93. Bir yılda sıfırlanıyor.

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ona izin veren şirket bulmanız lazım. Bir de o şirketin lisansı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kurtlar sofrası yani.

0BeğenmedimŞikayet

ArAnAnAdAm36 ()

hocam alım yapalım mı yoksa 36 mı bekleyelim ytd

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bahsettiğiniz yabancı şirket hisselerini alabileceğiniz aracı kurumlar var. ya da bazı fonlar ABD hisselerine yatırım yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Ilginç bir istatislik
Bu kadar riskli olduğunu bilmiyordum.

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Buna benzer istatistikler okudum hocam. Bu manzara platformun ne kadar da riskli olduğunu açıkça gösteriyor... (! )

Bu arada kaldıraç kullanmadan bankada yaptığı bistteki bir şirkete ait hisse alımını yada dolar gbp paritesini yada gümüş alımını forexte yaparak hem riski banka seviyesine düşürmüş hem de bankalara göre çok daha avantajlı makaslarla işlem yapmış olunduğunu savunanlar var. Bununla ilgili görüşünüz nasıl sayın hocam?

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

Eğer öyleyse çok üzücü
Kötü bir durum

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim2645 ()

Fakat risk çok fazla.

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Forekste her 100 kişiden 93'ü parasını 1 senede sıfırlıyor. Onun için tavsiye etmiyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kardeşim teker teker cevaplayayım yoksa düşmüyor. Bu foreks platformu. Makas çok düşük. Sizinkilerin onda biri kadar.

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Sayın @celik2119 ;
Kazancınız hayırlı ve bereketli olsun.

Uzun süredir takip ettiğim ve paylaşımlarından faydalandığım birisiniz saygıdeğer insan...

Petroldeki düşüşten faydalanmak maksadıyla hisse senedi almak düşüncesi oluştu. Ancak daha önce hiç almadığım için size ve sitedeki tecrübeli üyelere danıştım. O sıra siz bir kaç gün online olmadınız ve sanırım mesajlarım gözünüzden kaçmış olmalı...

Bu tip sorulara verilen cevaplar acemi yatırımcı için genelde temkinli olmak yönünde ve forexe bulaşmamak yönünde oluyor doğal olarak.
İyi niyetli insanlar başkalarının zarar görmelerini istemiyorlar sağolsunlar.

Bu tip işlemleri forex yada spk lisanslı aracı kuruluşlar ve banka üzerinden daha önce yapmış olmamanın acemisiyim. Bu arada bir kaç senedir döviz ve emtia alım satımı yapıyorum 5/24 faaliyet gösteren banka platformlarından.
Ekonomi konusunda bir eğitime ve sıra dışı bilgilere sahip değilim ancak temel analizle ilgili sizi ve çeşitli kaynakları okuyup gelişmeye çalışıyorum. Teknik analizle ilgili de grafik işleme çalışmalarım devam ediyor.

Bu arada memleketinizi bilirim biraz:) H. Usta ve Z. İnal harika lezzetleriyle aklımdan çıkmayan başlıca iki mekanıdır Gaziantep'in.

•Paylaştığınız ekranda işlem yaparken makas oluyor mu hocam?

•Paylaştığınız ekran fotoğrafı forex denilen kaldıraçlı sistemin bulunduğu platforma ait bir arayüz mü?

•Forexte hırslanıp kaldıraç kullanmadıktan sonra makas da olmadığı için bankalarda işlem yapmaya göre daha avantajlı olunabildiğiyle ilgili bir kaç yazı okudum. Bu doğru mudur?

•Bistte işlem yapan ve petroldeki düşüşten en çok etkilenen hisseler hangileri olabilir ki hayat normale döndüğünde bu hisselerin de yükseleceği beklentisiyle bu hisselerden alım yapalım? Tabiki YTD.

•Saudi Aramco, Shell, Exxon Mobil, Total, BP gibi şirketlerin hisselerini nasıl alabiliriz? Sizce bu makul olur mu? Elbette YTD.

Sayın @celik2119 hocam; farkındayım çok uzun oldu yazı ve çok şey sordum. Hoşgörüyle karşılayıp bana yardımcı olmanızı istirham ediyorum... Yardımlarınızı esirgemezseniz size çok müteşekkir olacağım hocam.

Esenlik ve afiyet dilerim.
Selam ve saygılarımla...

0BeğenmedimŞikayet

Paratakip1 ()

Teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

metatrader 4 @alfa1234

Paratakip1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paratakip1 ()

Programın adı ne

0BeğenmedimŞikayet

alfa1234 ()

Hocam hangi program bu

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Anladım hocam, gümüş altın işlerinden daha karlıdır demi hocam? Ama Riskide fazladır tabi..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum