Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 04:58:16
EUR 34.7643 04:58:16
USD 32.2818 04:58:16
ALTIN ONS $2307.9350 04:58:16

Grafiği gönderen: CoDeX©

Merhaba değerli dostlar, çalışan arkadaşlara kolay gelsin..

BTC bu hafta yeşil bir mum kapanışı gerçekleştirdi ve üst üste 6 hafta boyunca yeşil kapanış yapmış oldu.. Bunun geçmişte sadece 8 kere gerçekleştiğini bilelim ve, yine yeşil kapanış yapmasi pozitif yönlü olmasi beklenebilir ve bu hafta artışların daha da yukarı yönlü olması beklenebilir.. btc dün 7.600$ ve 7.650$ direnç seviyelerini kırdı.. Bununla birlikte, BTC fiyat seviyesinin yakın vadede 8.000$ civarında güçlü bir dirençle karşılaşması da muhtemel görünüyor..
Öte yandan 12 Mart günündeki sert düşüş de 8.000$ seviyelerinin kırılması ile başlamış ve trend düşüş yönüne geçmişti..

8.000$'ın psikolojik olarak önemini de hesaba kattığımızda BTC'nin önündeki en önemli direnç noktası olduğunu söyleyebilirim.. BTC, 7.500$ - 7.600$'ın üzerinde tükenme belirtileri gösteriyor olsa gerek ve bollinger bandı da iyice daralmış bulunuyor.. Muhtemelen 8.000$'lık direnç alanına yakın güçlü bir mücadele vermesi olacaktir.. BTC'nin saatlik grafiğinde 7.605$ destekli önemli bir yükseliş çizgisi var.. BTC, boğalarinin ve alımların engelle karşılaşacağı 8.000$ direnç seviyesine yükselme umudu hala taşıyor.. Son birkaç seansta, BTC 7.400$ seviyesinin üzerinde pozitif görünüme sahipti çünkü Altın da kapanışlar gerceklestirmedigi de ortada..

BTC fiyatı 7.580$'a yakin seviyede dünde bir düzeltme yapti, ancak düşüşler şimdilik sınırlı sayida ve BTC'yi BİTSTAMP'a göre 7813.68$'a kadar ivme yapmis olduğudur.. 7.480$ civarında bir düşük fiyat oluştu ve fiyat yeni bir artış başlatmis oldu.. 7.580$ seviyesinin üzerine çıktı ve alimlarin gelmesi ve yarılanmanın zamanı geldiğini varsayarsak fiyat seviyesi 7.600$'lık direnç seviyesinin üzerine çıkmış olduğudur.. Yeni bir haftalık en yüksek seviyesi 7813.68$ yakınında oluşuyor ve fiyat seviyesi şu anda grafikte de üzerinde belirttiğim gibi 100 SMA'nın da üzerinde seyrini sürdürüyor.. 

BTC şu anda 7.700$'ın üzerinde akumule olmaya çalışıyor.. Son yükseliş 7.480$'dan en düşük olan 7813.68$'a kadar test ettigidir.. Aşağı yönde, FİB'de de görülen 7.635$ seviyesine yakın bir başlangıç ? desteği de var.. BTC'nin saatlik cizelgesinde 7.60 5$'a yakın destekle oluşan önemli bir yükseliş çizgisi de var ve şimdi altta destek 7.605$.. Fiyat seviyesi 7.605$'lık desteğin üzerinde olduğu sürece, ana direnç yani 8.000$ seviyesine doğru ivme yapması beklenebilir.. Günlük grafikte ise önceki grafiklerde belirttiğim gibi, 8.000$ seviyesi yakın vadede boğalar için büyük bir engel ve en önemli direnc alanı ve red yemesi de muhtemel görünüyor olmasidir..

8.000$ seviyesinin yakınında güçlü bir düşüş eğilim olasılığı da yüksektir ve gözlemlemek gerekebilir.. Alımlar hareket halinde yani volatil olursa ve 8.000$'ın üzerine çıktığı takdirde, 8.800$ - 9.000$'a kadar bile yükselebilir ama biz yine de en sağlıklı olarak adım adım gidelim.. Saatlik MACD boğa bölgesinde yavaş yavaş ivme kaybediyor olsa da RSI şu anda 58 seviyesinin üzerindedir.. Grafikte ki seviyeler takip edilebilir bilginize..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ZİCH ()

teşekkürler hocam ağzına sağlık

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hsnkorkusuz ()

Hocam neo ilgili düşünceniz nedir acaba btctürk kitledi beni satamıyorumda geleceği parlaksa elimizde tutalım:)

0BeğenmedimŞikayet

hamza1763 ()

hocam sizinde Rabbim gönlünüze göre versin inşALLAH

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

1.000$ gelirse 1.440$'da gelir Hamza :) Rabbim gönlüne göre versin inşAllah..

hamza1763 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hamza1763 ()

hocam elimde halen eth leri bekletiyorum gelmedi 1000 dolar :))

1BeğenmedimŞikayet

Vsarikaya ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

hamza1763 ()

tşk hocam bende iyiyim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba Hamza iyiyim sağol çalışıyorum git- gel başladı işte sen nasılsın? ..

hamza1763 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hamza1763 ()

slm hocam nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

4 saatlikte MA20'yi kırmış görünüyor düzeltmesi devam edebilir dostum 2.51$ takip et eğer ki kirarsa 2.20$ gündeme gelecektir..

Vsarikaya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Vsarikaya ()

Hocam XTZ üzerinde de incelemeniz olacak mı veya yapabilir misiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günlük grafikte EMA20 0.6041$ desteği var BAND 0.5654$'in üzerinde pozitif görünüme sahip bu bandın üstünde olduğu sürece 0.885$ ve en son test ettiği 0.9597$'a kadar gelmesi ve bu seviyeden sonra daha üst seviyelerin gelmesi beklenebilir.. 0.5091$'in korunamamasi halinde sonra ki destekler 0.477$ - 0.412$ - 0.3754$'dir..

4 saatlik grafikte ise şuan BB orta desteğine yani 0.797$'a gelmiş, kırması durumunda 0.70$ HO destek konumunda gözüküyor ve bunun daha altında ise 0.629$'a kadar gelmesi beklenebilir.. Mümkünse başka koin alman tercih sebebin olabilir tavsiye ederim..

ZİCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba dostum, 7/24 burada olmak gibi bir kaidemiz olamaz ki dostum yeni gördüm bakıp cevap yazayım olur mu? ..

ZİCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZİCH ()

Hocam merhaba. band/usdt için yorumlarınız ve önerileriniz neler merakla bekliyorum yorumlarınızı, dünde yazmıştım size ve sizden cevap alamadım. cevaplarsanız sevinirim saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Babazengin ()

Emegine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dün link ile ilgili destek direnç seviyelerini belirtmiştim bakabilirsin..

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam günaydın linkten terste kaldık 26 dan ne öneririsiniz şuan bekleyelim mi zararına çıkalım mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum