Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:19
EUR 35.0338 13:00:19
USD 32.2804 13:00:19
ALTIN ONS $2382.6400 13:00:19

Konu: Ons grafiği

Bu grafigin bi değişigini daha önce paylasmistim 1738 ve 1747 belirtmistim arkadaslar bunun düşümü 1642 ile1574 arasidir 1747 tekrardan test etmeye calisirmi izleyecez ama düşüşte bu rakkamlar takip edilmeli tabi ustunde kritik destek noktalari var ama bu duzeltme olma ihtimali olasidir alimlar parcali riski bölün derim

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Evet aynen öyle nasipten öte yol yok herkes nasibini yer

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Evet uykularım kaçmıyor ne pişmanlık yaşıyorum nede üzüntü gercekten buranın faydası oldu belki para konusunda kaybım oldu ama bundan sonra için tecrübe oldu olsun birde nasibi kadae rıskını yiyor insan

derviş1985 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Rica ederim bu attigim grafigi takip edin derim

Naz_gökçe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Aliminiz gayet güzel grafikte belirttim bi düşüş var sert bi düşüş diye düşünüyorum ama çok sürmez diye düşünüyorum ayrica 1747 kesin test edermi bilinmez kanal agzi orasi

bguney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Naz_gökçe ()

O zaman güzel olur işte. tesekkurler bilgileriniz için

0BeğenmedimŞikayet

bguney ()

1747 kapanışa doğru gelir mi ? Bir de bişey daha soracağım izninizle. Bu hafta başı gram sert düşüşle başladı sonra epey atak yaptı bu arada bende 374 den girebildim. Önümüzdeki hafta da aynı senaryo olur mu ne dersiniz.

1BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Size daha öncede söylemiştim parçalı alimdan hiç korkmayin yeter ki riski bölün bol kazançlar dilerim

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Bende parça aldım 383,50 riski baya böldüm beklemekten daha iyi geldi fullden korkuyorum ben

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Aliminiz güzel 381 kadar dussede tutulabilir 381 altina giderse ozaman degerlendirin kardan zarar etmiş olursunuz bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

bguney ()

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben beklemekten yanayım. 374 den 436 gram var. 390 gelmesini bekliyorum ama diğer yanadan da 370 e çekilir diye çekiniyorum

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Buna daha öncede belirtmistim ben kimseye ne alin ne satin diyorum bazan zorda kaldigimda aldim sattim diyebiliyorum ons tutunursa simdilik 1747 olasiligini göz ardi etmeyin takip edin grafikte destek ve drenc noktalari mevcut

0BeğenmedimŞikayet

eocal2020 ()

Onuda fed mi bağlıyor

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

6.90 üzeri sağlam 6.90 kirilirsa onunda ayagi biraz kayar

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Desinler 1747 yukarda duruyor yalniz test edilmemiş izleyelim önümüzdeki hafta edip te dusebilir etmedende bunlar sadece öngörü grafiği öyle okuyorum anlayanlar hak verecektir

eocal2020 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bguney ()

Merhabalar, gramları hafta kapanmadan çıkalım mı ne dersiniz ? Pazartesiyi bekleyeyim mi?

0BeğenmedimŞikayet

dongaja ()

Yasayalim ve gorelim kelimeler kifayetsiz

0BeğenmedimŞikayet

Naz_gökçe ()

Grafik te ons dususlerinde dolar destek verme ihtimali sizce

0BeğenmedimŞikayet

eocal2020 ()

Aman ustam şelaleci derler şimdi sana

2BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

1709 'dan döndüğü icin tekrar 1747 olasiligi var ama çünki kanal agzi orda bitiyor bide 1738 test etti burdan ufak yukselis düşüş ile asıl amaci olan kanalı kapatma agzi olabilir yani bu kanalin agzi 1575 kadar gidiyor bilin istedim belki belki 1642 bunlar var diye dusunuyorum

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gelsen_önemli_olurdu ()

Bu kadar eminsiniz yani?

erson06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Yani kanala girmis çıkarmı

0BeğenmedimŞikayet

erson06 ()

93-94 ü test ettikten sonra 82 ye geri dönecektir. Ama Cuma'ya kapanışı 95 ten yapacaktır

1BeğenmedimŞikayet

Salihozdogan ()

388 Den Düzeltme Yediğini Unutuyorsunuz Yanlız Hocam dolar Bu Kurdayken Dediklerinizi Test Etmek Hayal ötesi Görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

Hayirli ramazanlar kardeşim öngörüm grafikte gayet açık bi bakin isterseniz

0BeğenmedimŞikayet

derviş1985 ()

1738 test etti hatirlatayim kanala dikkat edin 2 li tepe olusumu

Salihozdogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salihozdogan ()

1738-1747 Geliceğini Öngörmüyorum Malesef Kırılsaydı Bunu Dolar Önünü Açmışken Test Ederdi YTD

0BeğenmedimŞikayet

BABAYAGA06 ()

İnşallah düşer

0BeğenmedimŞikayet

Naz_gökçe ()

Hayırlı ramazanlar gram altın için tahmininizi alabilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

eocal2020 ()

Hocam yükselemeyeni indirirler bu hep oldu hep olcak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum