Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:53:43
EUR 34.9839 16:53:43
USD 32.2051 16:53:43
ALTIN ONS $2414.8350 16:53:43

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Gümüş ons grafiğinde fincanımız tamam,
kulpu tamamlamaya çalışıyoruz.
Eğer formasyon tamamlanır ve çalışır ise;
16,27*6,95/31,1=3,63 gram gümüş tl fiyatı.

//
Formasyonların gerçekleşme ihtimali çok düşüktür.
Yatırım tavsiyesi değildir.
İhtimaldir.

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nur21 ()

Teşekkürler, takipteyiz. Bakalım piyasalar hangi tarafa gidecek

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

bu noktada hangi seviyeden alım yaptığınız önemli oluyor.
Alımınızın üzerinde kapanışlar gördükçe panik işlem yapma ihtimaliniz azalır.

Nur21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur21 ()

Ne zaman yönünü belli eder mesele o işte. Panikle işlem yapıyoruz sonra terste kalıyoruz. Full gümüşteyim şu an, bekleyim mı satım mı bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam evdeyiz bunda iyi fırsat yok. Videolar makaleler birsürü kaynak var.

dinos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Bence gümüş ten ziyade altın ons önemli şu aralar

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Şu an gümüş düşen kanala girmemeye çalışıyor. Yükselen kanala girmesi için 3.47 üstüne atmalı. Çok zamanı yok. Yönünü belirleyecek.

gurbet68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

FİRARİSATLER ()

Her iki mesaja donusunuz ve değerli zamanınızı ayirrak verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. saygilarimla

0BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

abla gram ons sanki yukselisine devam edecek gibi 1723 uzerinde kapatmasi imucu olursa gms tirendi hala yukseliste olabilirmi dolar birkac kurus sarksada toplar diye dusunuyorum siz nedersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Keko_04 ()

Teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

2-3 kuruş sarkmalar çok önemli değil.
Olağan haraketler.
Yatay seyredebilir.

Keko_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dinos ()

ne güzel tavsiyeler ben önce rasyoyu öğrendim. sonra şelaleci ya da fişekci nedemek onları öğrendim. bakalım sayfaya baka baka daha ne öğreneceğim. yaşım var grafikleri öğrenmeyi isterim ama bir kursu olması lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Keko_04 ()

Sence düşüşle mi başlıcak abla

9BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Kapanışları buradaki ekrandan değil de grafik üzerinden takip ederseniz daha sağlıklı olur.
Çünkü grafikte mumlarda o saate ait açılış ve kapanış bilgileri de bulunuyor.
Size tavsiyem önce mumları öğrenin.
Sonradında trend çizgileri konusunda araştırma yapın.
Daha sonra formasyonlara geçin
Sonrasında indikatörler
Eski grafikler üzerinden bol bol test yapın.
Mesela geçen ayki gümüş şelalesinden önceki mum durumlarını, sonraki mum durumlarını inceleyin.
Zaten bir yerden başlayınca sürekli yeni bir şeyle karşılaşıp öğrenme eğiliminde oluyorsunuz.
Nacizane tavsiyedir.

FİRARİSATLER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

@Maya__ Efendim alt yorumu sizin yazdım fakat sayfaya düşmemiş olabilir biraz uzun olduğu için saygılar

Usta35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FİRARİSATLER ()

Hocam hayırlı akşamlar
Değerli yorumlarınızı için teşekkürler. İlgi ile takip ettiğim kisilerdensiniz. Bu saatlik mum isini tam anlayamıyorum. Bu tam bildirdiginiz saatteki mummu yoksa o an ekrandaki rakamı not edip bunu üzerine 4 saat ekleyip fiati tekrar mi degerlendiriyorsunuz. Orneklemle biraz daha açık yazarsanız sevinirim öğrenmek için. Ayrıca bu teknik analiz konusunu öğrenmek için çok video takip ediyorum ama çok fazla yol anlamıyorum. Öğrenmek için sırası ile tavsiye edeceğiniz yol nasıl olur. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Sağ olun. Teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

teşekkürler kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Türkiye finans target.

efeberk06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Sakin olun terste kalsanız dahi zararına satmadıktan sonra zarar etmiş sayılmasınız.
En fazla bekleme süreniz uzar.
Panik işlem yapmayın.
Gram altın için bi düzeltme bekliyorum.
381 ve 379 kırılmadığı sürece yükselen trendde kalmaya devam edecek.
İkisi de ayrı ayrı yükselen kanalara ait destekler.
Şu an gümüş alıp sattığım için gram grafiğine hiç bakmıyorum diyebilirim.

Maya__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

Anlıyorum hocam, gece açılış 01:00 de olduğuna göre 04:00 de 3 saat bakmış oluyorsunuz sonrasında düzene giriyor, peki hangi bankadasınız acaba

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Yine korku tohumları girdi kalbime...
tmm şöyle yapacağım. çok ısrarcı olmayacağım gümüşte. ama gözden de çıkarmayacağım.
Altın yorumunuzu da bekliyorum merakla
Size de güvendim :))

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Benim kişisel görüşüm bu. Geçen seneki gümüş seviyesine bakın. Bu sene tekrar 2.40 gördü. Tamam orta- uzun vadede 4 bile olacaktır belki ama 2021 nisan ayına gümüş yine 3.40 seviyesinde olabilir :)
Sadece öngörüm bu.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Gerçekten mi ? Buna şaşırdım. Gümüşün bir paritesi yok mudur Altın'a ? Çok mu bağımsızlar ? @Usta35 ve @DOW yatırımcılarının gümüşe olan güvenleri ve beklentileri beni etkiledi sanırım :) Ben de onlara güvendim.
Altın görüşünüze de şaşırdım. Zahmet olmaz ise benim bir önceki yorumu okursanız ben alım için resmen apartta bekliyorum :)) yine mi yanış hamle?

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Ben de gümüşe uzun vade yatırım aracı olarak görmüyorum. Şimdi tutsam 1 sene sonra 5 tlye satacağımın garantisi yok. Uzun vade parama ellemeyecek olsam gram altın alırdım. Ama şu an asla almam :)

1BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Teşekkürler cevap için. Tam da düşündüğüm şeyi tavsiye etmişsiniz.
Yatırımımı Altın'a yapmayı tercih ederim ama orası çok karışık. Panik yapıyorum. Gümüşü ise takıda bile tercih etmezken yatırım olarak beni hiç kasmıyor. kar zarar hiç bakmıyorum. Onun için alttan ( artık neresi Allah bilir ) alıp unutacağım. isterse 2 sene beklesin. Hatta derin düşüşlerde minik minik takviye bile yapabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam ben şu şekilde yapmaya çalışıyorum.
00:00
04:00
08:00
12:00
16:00
20:00

efeberk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

peki 4h yi neye göre alacağız yani, 9 da açılıyor diyelim trde 9-13 baktık sonra 10-12 gibi mi bakacağız o kısmı anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Evet gümüş epey hızlı hareket ediyor ancak terste kalmaktansa beklemek bence daha sağlıklı.
Siz yükseldiğinizi sanarken bi bakmışsınız destekleri kıra kıra 2.40 olmuş. Ki bunu siz bizzat yaşamışsınız.
Elinizdeki gümüş ortalaması biraz yüksek evet ama şimdiye kadar beklemişsiniz.
Belki biraz daha bekleyip ya zararsız ya da az kar ile çıkış yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak aşağı düşüşlerde elde tl bulundurmak adına yerinizde olsam bi kısmını tl ye geçebilirdim.
Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Maya__ ()

Ama 10 dakikada alım fırsatı verip yön değiştirdiğini şahsen ben gördüm gramda. Yinede ne demek istediğinizi anladım. Günü yorumlama adına bir bakış açısı gibi bir şey. . Hazır sizi bulmuşken bir soru daha sorayım :))
Gümüşü çok bilinçsiz şekilde tavsiye üzerine aldım. 3,44 ortalamam. Yüksek almışım meğer ama stres yapmıyor. Hatta unutacağım onu ama bir yerlerde 2,82 gibi rakamlar gördüm.
Acaba diyorum kar yapıp alttan mı alıp unutsam ?
Teşekkürler vakit ayırdınız...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum