Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:13:48
EUR 34.8238 16:13:48
USD 32.3379 16:13:48
ALTIN ONS $2301.8900 16:13:48

Grafiği gönderen: Melek34

⭐⭐Melek34 ()
Gümüş
Herkese merhaba;
3.39 değmemizle tobomuzda sağ omzun tepe noktasını oluşturduğumuzu düşünüyorum.
Daha aşağıya salmazsak ve buradan yukarı gidip
Boyun çizgisi olan 3.46 bölgesi aşıldıktan sonra gideceğimiz hedef 3.65 olarak görünüyor.
En azınan böyle olmasını umuyorum :)

//
Formasyonların gerçekleşme ihtimali çok düşüktür.
Yatırım tavsiyesi değildir.
İhtimaldir.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Yatırım tavsiyesi vermiyorum hocam kusuruma bakmayın. Grafik ortada. Beklentilerimi net yazdım. Son karar sizin.

Sahinnnnnnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sahinnnnnnn ()

Hocam şuan alınır mı gümüş sizce

Melek34 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Hocam 3.39 altına Sarkmadığımız sürece pozitifiz.

Mrtsnmszgn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karadag26 ()

Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Enes33 ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Net zaman vermek doğru değil ancak Grafiğe göre sağ omzu en geç 27 nisana gün kapanışanı kadar tamamlamalı. Eğer tobo onay alır omuz tamamlanırsa dediğiniz rakamların görülmesi çok sürmez.
İhtimaldir.

Enes33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrtsnmszgn ()

Üstad saat kaçta ne kadar kapanış lazım bize

0BeğenmedimŞikayet

Enes33 ()

Hocam ne zaman 3.5xx ler gelecek 70 k yı bozacam artık dayanamıyorum şu tenekeye

1BeğenmedimŞikayet

Melek34 ()

Tobomuz hala bozulmadı.
Sağ omzu tamamlamak için boyun çizgisi olan 3.46ya doğru ilerliyoruz.
Gümüş tl için 3.46
Gümüş ons için 15.46
Geçilmesini beklediğimiz kritik noktalar.

//
Yatırım tavsiyesi değildir, ihtimaldir.

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

@Bir_zamanlar__çukurova_ Alt yorumda bir yanlış yazım olmuş 4 sene önceki fiyatın altına gelmiş olacak kusura bakmayın
Saygılar

Usta35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bir_zamanlar__çukurova_ ()

Ustam ayrıca destek olduğunuz icin sağolun adaptasyon kalktı galiba

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Estağfirullah ustam beni anlatmışsınız teşekkür edrim efenim sonuna kadar haklısınız

6BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Evet geleceğini ve kaçırılmaması gerektiğini defaatle alınması gerektiğini yazdım ve ben 3 altında toplamaya başladım ve 2.45 talimat verdim bir malzeme 200 haftalık ortalamaya gelmiş 14 sene önceki fiyat ve insanlar hala altın almaya çalışıyorlardı şu anki piyasada bu ortalamaya gelen tek yatırım aracı petrol oldu oda iki gün durmadı zaten bedava dağıtıldı mı kimse almak istemiyor bize pahalı olması lazım 385 TL den altın alalım mı usta diye sorarlar yada dün 3.30 dan gümüş almazlar bugün 3.43 ten alalım mı diye garip memleket herkes pahalı seviyor ben yokluktan geldim bu günlere şimdide pahalı olan hiçbir şeyi alamam neyse efendim sizinde kafanızı şişirdik saygılar bereketli kazançlar diliyorum

Bir_zamanlar__çukurova_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pardon ben yanlış anlamışım dışardan izleyince:() ustam seni durumun gayet iyi o zamn

0BeğenmedimŞikayet

Para oldukça alımlarla destelenebilirdi siz yılların ustasısinız tüm dalgalanmaları yakalama şansı var mı ama 2.40 tarihi firsatti

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Evet geldi ben 2 45 talimatla alım yaptım o günden beri belki 40 kere alsat fırsatı verdi belki az söylemişimdir
Saygılar

Bir_zamanlar__çukurova_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

3.40 dan var sanirim öyle demiştin

0BeğenmedimŞikayet

Değerlendiren çok oldu şuan grama başı bir tl kardalar kafamizi altından kaldırıp bakamdik

0BeğenmedimŞikayet

Yok ustam hedef hedeftir sadik kalinmali bence hedefe ulaşmadan başka bir emtia al fırsatı verdiğinde elde nakit olmalı bu gümüş 2.40lardan gelmedi mi buraya

0BeğenmedimŞikayet

Son bi kaç gündür öyle fırsat yoktu en sağlamı sabit durabilmek ustam belki bir parça al sat için ayrılabilir

0BeğenmedimŞikayet

Dogru söylüyosun satsan bu pahalilikta ne alacaksın

0BeğenmedimŞikayet

Dogru söylüyosun satsan bu pahalilikta ne alacaksın

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Tayin etmiş olduğun hedef geldimi hocam satıcaksın bu zararlı metal gümüşü speak metal kısa vadede çok fazla iniş- çıkış yapıyor tfx de en son 3.4404 gördü satış, geldimi gözünün yaşına bak gene alırsın aynı gün içinde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum