Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:46:54
EUR 34.8238 05:46:54
USD 32.3379 05:46:54
ALTIN ONS $2301.8900 05:46:54

Grafiği gönderen: BOZUK_SAAT

Petrol 20 yıl öncesine gitmiş durumda Peki bu ekrandaki herşey 20 yıl öncesine dönmek ister ise en büyük yarayı hangi yatırımcı alır. Onsa biraz temkinli yaklaşmak lazım

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@Estmil hocam dolar bu seviyede kapatır işe pazartesi 6.88 dener 6.80 altında kapanış 6.50 yi hedef yapar 7.04 üstü kapanış istemediğimiz kapanış okur işe 7.20 lakin ihtimal vermiyorum bugün birileri sanırım dolar bozdu

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dertetmeduaet ()

Eyvallah sağolasın ustad

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam takibimde olmayan hisse sitede bir çok kişi almış ve takip ediyor onlar daha sağlıklı bilgi verirler. Pc başına geçince grafigini atarım

Dertetmeduaet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam kapanışı görelim bakalım nerede kapatacak 7.20 leri test etmek isteyebilir ama önce haftalık ve ay sonu kapanışı bi görelim

Estmil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dertetmeduaet ()

Hocam hubvc görüşünüz nelerdir.

0BeğenmedimŞikayet

Estmil ()

Bozuk saat dolarda yeni destek dirençle ilgili grafik öngörü var mı? y. t.d

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Geçen hafta tavan yaptı beni duman etti sorma ondan sonra kredi kullandım oradan telafi ettim o zararını dün kâr gördük sonrası tekrar sell yaptım hep yükseldi maalesef bakalım pazartesi inşallah geri düşer yoksa benim vay halime

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam bu ara dolara göre hareket etmiyor. Bilanço öncesi zaten hisseler genelde yukarı yapar bilancolar aciklandikca geri cekilmeler olacaktır. Bende petkim ve gram sell poz var pazartesi büyük ihtimalle zaten geri çekilme olacaktır. Özellikle gıda tarafında daha büyük düşsüşler görebiliriz malesef viop tarafında gıda BIMAS var oda çok büyük düşmüşler yapmaz. Pegasus sell poz bence doğru tercih lakin 46.20 kar realize edip 52-54 gibi tekrar sell açmak doğru olurdu 46.20 kırıldığında zaten 24-25 bandı hedefe girer güzel kar getirisi olur. Tek hataniz 46.20 de kar realize etmemiş olmanız. Geçen hafta yazmıştım size sanırım uyeliginiz geçici dondurulmuş istasere yapamadık.

Triple42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Ama umut oldu dolar 7 geçince dahada gider böyle borsa sert düşüş olur pazartesi açılışı kanımca ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Birde altından kacislar başlamış olması doları biraz yukarı yaptırmış görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam büyük işlem açmayın pegasus gibi bir hissede büyük risk

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Normal hocam bizde piyasalar kapalı mb swap ları gevşetti Buda doları bankaların istediği şekilde at kosturmasina neden oluyor pazartesi 7 altına geri alırlar

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Ben önümüzdeki hafta 87 bekliyorum ama 99100 ve 94500 destekleri önemli

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Borsa pazartesi çöker böyle yükselmeye devam ederse

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Dolar uçtu Bir anda haber kaynağı varmı sebebi ne acaba

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Dün 3500 ekside kapadı

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

21 koy açık çok inşallah düşer büroda rakamlar değişkenlik gösteriyor Bist grafik desteği 46.20 hocam bunu iyi takip edin üst direnç 57 Önemli

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Dolar destek verirse 280 rakamı gelir geçen ay paylasimimda 350 geçilmez ama haftalık üzerinde kapanış 390 ları hedef yapar tepe rakamı 398 olur yazmıştım. Sonrasında gram 350 üzerinde kaldı dolar 6.90 ons da 1795 bandına doğru hareketi teyit etti demiştim. Gram 387-390 aralığına geldi şimdi düşüş başlıyor

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

1580 geliyor hocam o noktada düzeltme gelir sonrasında düşüş devam eder

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Kardeşim eğer ons düşerse borsaları etkilemez mi peki aşağı doğru ? Genel olarak

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Yalnız ons 1640 aşağı kırarsa yine 1500leri hızlı görür

Esilaseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esilaseda ()

Çok zor o ihtimal hayal ler güzeldir ama

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Ons 1450 gelmiş idi Mart ortasında gram fiyatı 295 civarında idi onda bağlı gerçi dolardan dolayısıyla 310 320 belki

Esilaseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esilaseda ()

300 neyaww 250:)))

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Eğer geçen ayki düşüş olursa onsta gram 300 altına bile sarkar gibi

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Ne dersiniz 1440 1460 aralığı olurmu ons kısa vade önümüzdeki hafta

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Bende Allah'tan gramdan öğleden önce çıkmıştık şu Pegasus varya ah dün 20 tane sell açıktı 49/55 ortalaması çıktım ama yine 50/12 civarında geri düşecek diye yine sell açtım 51/85 kapadı yapılan kâr geri gitti bakalım pazartesi napicaz 21 âdet açık yükselirse vay bana

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam 17 nisan 385 gün gramı viop üzerinden sell poz açtım ve halen duruyor. 340-350 civarında bu işlemi kapatmak niyetindeyim. Ons 1000 dolar hedefi çok uzun vade bir hedef kısa vadede hemen yarın gelecek diye bir şey yok lütfen yanlış anlaşılma olmasın. Bu virüs işini ben sadece basit bir sağlık sorunu olarak görmüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Triple42 ()

Merhaba oldukça enteresan bir yaklaşım çok sert bir düşüş degilmi sizce 1000 dolar seviyesine kadar düşüş yada daha aşağı olması ama tebrik ederim düşüş öngörü yapmışsınız ve akabinde başladı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum