Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:15:50
EUR 34.8238 21:15:50
USD 32.3379 21:15:50
ALTIN ONS $2301.8900 21:15:50

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xauusd 4 H

İlk 1714.750 üzerinde 4 saatlik kapanış geldi. Yukseliş kanalı Altın dayız . Ramakkaldı artık girmeye. Yukarıda hedef bölgemiz ilk olarak 1734.250/1747.700 direnci olacak. Bu direnç kanalı içinde 1737.880 seviyesi uzerinde kalabilirsek bölgeyi yukarı yönlü kıracak gücü toplayabiliriz. 1747.700 uzerinde kapanışlarda sırasıyla dirençlerimiz 1759/1771/1783/1801 takip edilebilir. Geri cekilmelerde
1714.750 /1722.340 desteklerimiz takip edilebilir

Öngörüm bu sekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Northwest ()

Elinize sağlık. Çalışmalarınızı ve öngörülerinizi merakla takip ediyoruz. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

Hala gereksız yorum yapıp polemıge gırmeye çalısıyorsun ? benım sayfada yorumlara bakar mısın kımle polemıge gırdım ? hayatta da gırmem ben ama sen suan gereksız yere bu yorumları yapıyorsun :) bence yapma bosver .. Bu arada ben sana bana yol goster demedım benım takıp ettıgım ınsanlar var hepsınden ayrı ayrı bılgı edınıp kendım ona gore karar alıyorum..

alper_elen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

5.0 icin erken. 1738 icin olabilir bu . Musait olunca olcerim

OKİ34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alper_elen ()

bu arada armut pis azima dus beklemektense sana destek icin bilgi paylasimi yapanlar ile polemige girme. sana sadece yol gosteririm ister bu yolu takip edersin istersen kendi bildigini okursun. ben nostaradamus deyilim ama piyasa okur yazarligim var biraz haberle çeşni yapinca tadida guzel oluyor...

AHMETK3821 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OKT86 ()

Hocam emeğinize saglik alım durumunuzu paylasacakmisiniz sizi takip ediyoruz.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OKİ34 ()

Bu nokta ileri atak için geri çekilme mi yani alım için uygunmudur hocam yoksa düşüşe dikkat çekilmesi için başlangıçmı

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Tekrar ölçüm yapmalıyım. Beklediğim hareketse sarkar. Ama değilse 1738 salvo gelmeli. Cok yeni.

Serdarex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alper_elen ()

herkez gardını alsın. guzel alim rakamlari ortaya çıkacak abd acilisi ve sonrasi ortalukda bir toz bulutu olacak bu kargasada arada toparlama yapmak icin tl nizi dikkatli kullanin.
dolar yola geldı daha oncekı yazılarımdakı gıbı petrol doları somuruyor. yukselıs bekleyen arkadaslarım burdan sonra bıraz gerı vıtes ama beklentım 390 ları gormek
dolar bıle 3.65 lerde alım fırsatı verebılır. bunu onumuzdeku surec gosterecek.
dunya bu pandemı etkısınden kurtulmadan sarı kız zırvesını yapıcak.
zaten altın uretımi baslamadan altin nin dusmesini beklemek garip olur.
bugun dunyada petrolun bedava oldugu gün.
bugun piyasayi duzene koyduklari petrol ile kendilerini vurduklari gun...

https://yorum. altin.in/tum/gram- altin

1BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Burası alım yeri mi oluyor şimdi hocam izlemeye devam mı etmeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ilk duzeltme seviyesi geldi. 1722

0BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

Kardeşim benım dedıgımle bu dedıgının ne alakası var ? senle polemıge gırmek ıstemıyorum.. yakın zamanda beklenen bır dusus vardı ben ondan bahsedıyorum ...

alper_elen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alper_elen ()

azicik haber akislarini takip etsen o 1660 lar mayis ilknhaftasindan sonra gundeme oturacak suan dolarin yanginini sonduren kara deligi oda ucaklar havalanip arabalar tam hareket etmeden zor. elbet hayat normallesecek ama şimdi deyil

0BeğenmedimŞikayet

alper_elen ()

azicik haber akislarini takip etsen o 1660 lar mayis ilknhaftasindan sonra gundeme oturacak suan dolarin yanginini sonduren kara deligi oda ucaklar havalanip arabalar tam hareket etmeden zor. elbet hayat normallesecek ama şimdi deyil

0BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

pekı nasıl bır duzeltme beklıyorsunuz ? ons kac sevıyelerıne duser duzeltmede

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yo alakası yok.

0BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

bu duzeltme :) su beklenen 1640 sevıyelerı mı ıllallah ettırdı kac gundur beklıyorum :) sonra ızlemede kalıyorum o sevıyelere dusunce yapıstırcam parcalı ama suan almak cok rısklı gelıyor .. sonra dıyorum keske alsaydım

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

¤_¤ o bize bir duzeltme verecek. Ordan girip uzayıp gitcez maviliklere ^_^

0BeğenmedimŞikayet

AHMETK3821 ()

:) onu cızınce kaç sevıyelerıne çıkıyor ? pekı cıze cıze bıtıremedı be baskan :)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

bekliyoruz eline sağlık şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bu arada ons icin 5_0 bullish cizme vakti gelmiş gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hele gurban tabelaya bakın ¤_¤
Bugün 1738 ~ de karar aşaması olacak gibi. Öngörüdür.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Star Işığı var sende ¤_¤

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

essen13 ()

Eğer zaten 1745 bile gelse bu kur ile gramda da 390 lari gösterir teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık sevgili dostum :) ilke ilke ilke :)

0BeğenmedimŞikayet

alametidünya ()

1740 tabi dolara bağlı birde

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Arkadaşım formül basit. Ons * dolar / 31.10

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Görunür birazdan ¤_¤ hesap yapmayalım bosuna

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Vadeli diyelim. Ons ama bu. Sert hareketleri sever

essen13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

390 . olmasi için ons kaç dolar olması gerekir vede . dolarin

0BeğenmedimŞikayet

essen13 ()

Üstadım geçerliliği bu hafta icin mi yoksa önümüzde ki hafta icin de geçerli mi grafik ayrıca emeğinize sağlık teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum