Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 10:01:16
EUR 34.8170 10:01:16
USD 32.4258 10:01:16
ALTIN ONS $2299.5850 10:01:16

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

B diyorki ben ya 1707 ye giderim ya 1719 eğer 1707 den dönersem C olarak üç yere gidebilirim onlarda grafikte gösterildi ha toparlarda 1719 a gidersem ozaman C lerin yeride değişir ytd.Sizleri seviyorum

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Emeğine sağlık buda gelirse benim için tam nokta atışı olur.. grafiklerin yorumların çok başarılı tebrik ederim emeğine sağlık

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Fazla oynamaz

Samet_88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samet_88 ()

Hocam c lerin yeri nasıl değişti şimdi

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

azizim biz ata bindik bu menzile varmaya daha varmi gidermi daha

0BeğenmedimŞikayet

Babaguca ()

Eyvallah 1718 seviyelerini gördü yeni öngörünüz çalışmanız var mı? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Yanlış anlama kardeşim kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi hâlâ derken ne değişti ki 1740 lara falan çıkmış gibi konuşuyorsun geçen haftada dedik bugünde B 1719 bölgesine kadar uzayabilir dedik daha ne deyim abi bu dalga itki değil dönecektir büyük ihtimalle ytd.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

alsan kaç para zararın olur.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim hala umut varmı aşağıya

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Önemli olan döndükten sonra nerde duracağı genelde geldigi dibe kadar inip dönüyor bakalım napacak ytd.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Abi bire bir olmasada üç beş arada oynar ama şahsi düşüncem orası test edilir döner diye düşünüyorum genelde öyle oldu ytd.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

ordan donermi yola devammi

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

1719 bölgesine bi hareket olabir ytd. Hem bu grafik x tepesi geçilirse B 1719x lara kadar uzayabilir diyor hemde öbür grafik geçen hafta paylaştığımız oda bu bölgeyi işaret ediyor ytd.

Babaguca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babaguca ()

Grafik çalışıyor mu 1707 B gibi mi ? Var mı bi yorumun grafiğin üzerine ? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Clane ()

Yok :) almayı düşünmüyorum dostum. Burnuma pis kokular geliyor.

karaykara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karaykara ()

sen geri aldin mı

Clane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Himm iyiymis.

EBUBEKİR_BABASI2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

kuyumcukent

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Kuyumcular mi ?

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

an itibariyle 381 den bizden alıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Fiyat lar ?

0BeğenmedimŞikayet

EBUBEKİR_BABASI2929 ()

kardeşim fiziki altını satmakta şu an hiçbir sıkıntı yok. bir telefona bakar. kaç kg istersen satabilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Tl candır. Bugün elinde fiziki altin olan bozdurmak ta sıkıntı çekiyor. Piyasalar acilsin o zaman asil asagi gider fiziki olanlar satar

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

ons düşde alak biraz ama ne usd nede ons düşeceği yok gibi elimizde tl patladı. gümüşe hiç güven yok zaten... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

onlarda haklı. bazen piyasa ne yapacağını şaşırıyor. onlar grafiklere göre konuşuyorlar. ama bir haberle ne grafik nede tecrübe bertaraf oluyor. Yinede Allah razı olsun bizlere doğru bilgi veren arkadaşlara ve dotlara...

edebali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

edebali ()

valla hocam uzun süredir takip ediyorum. normalde dolar ve altın ters orantılı haraket ederdi. ancak şu piyasada genel anlamda hep dogru orantılı haraket ediyor. takip ettiğim kadarıyla ons çıkınca gramda çıkıyor. ons düşünce gramda düşüyor. dolar çıkınca gramda çıkıyor. artık üçünü birden sürekli takip etmek durumunda kaldık.

0BeğenmedimŞikayet

edebali ()

valla hocam herhes kaar etmenin peşinde. doğal olarak herkes kazanmak istiyor. alım yerlerinde almak satım yerlerinde de satmak gerekiyor. ancak sitede gördüğüm kadarıyla insanlar bunu paylaşmıyorlar. örneğin tecrübeli birinin ben alıcam burası uygundur ancak bana güvenip alanlar gram düştüğünde bana sövmesinler ben sadece fikir beyan ediyorum dediği zaman emin ol bir çok insan girer ve bekler. ben kendi şahsım adına söylim beklerim. ancak ortak bir düşünceye sahip olmak lazım. tecrübeli insanların yorum yaparken insanları doğru yönlendirebilmesi adına fikir alış verişleri yapmaları önemli diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Hangisinden döndü ordan alırım ytd.

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

@heros bir şey diyecem, diyemiyorum @İzmirEfesi elinde terlikle bekliyor:)

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Estağfurullah... @İplikçi ben bir aydır bildiklerimi de unuttum:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum