Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 01:01:13
EUR 34.7832 01:01:13
USD 32.3247 01:01:13
ALTIN ONS $2303.0900 01:01:13

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

inşallah bu işler.şu an trend çizgisi çok güzel çalışmış. neyse çok yazmayım durumu izleyelim.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aha bu alt grafiği daha bozmuşlar mı? bozsunlar sonra bakak.

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Gümüş artsında nasıl artarsa gmş ons yüzümüzü güldürecegi yok bari tl olarak çıkalım

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Sattıkya cıkar artık 3.30a glse ona bıle razıyız da gelırmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

M_can_ ()

Abi faiz kararı bunu etkilemez mi

0BeğenmedimŞikayet

Rfsa ()

Tşk ederim bende bu yönde düşünüyordum sizdende fikir almak güzel oldu o zaman izleyelim:)

0BeğenmedimŞikayet

Bittik ()

Hocam sanki fiyatlamış gibi gözüküyor bu kadar indirime hızlı cıkması lazım degilmi

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

dolar- tl 7 yi kırarsa ki kırmaya gidiyor :( gümüşü artırır. ama ons un etkisi de bakmak lazım

Rfsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rfsa ()

Hocam faiz indirimi gümüşü yukarı yönde etkilermi fikir verirseniz sevinirim sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

yilmaz0006 ()

Hocam 329 a tekrar düşerse yine vur kaç yapacakmısın :)

0BeğenmedimŞikayet

Otooman_83 ()

Ham Hum laplup saralop

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

hocam getir alıp foto atcem vallahi :) zalımlar stres yaptırıyorlar sonra vuruyorlar aşağı :) uzun fitilli bir kırmızı mum gelirse günlükte zalımca bir hareket olur :)

underzero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baha0707 ()

Aynen doktorum gümüş ons alıp yükseleceğini beklemektense düşmesini beklemek daha karlı simdi

0BeğenmedimŞikayet

GumusKALP ()

bende katliam görüyorum :)

emir_26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emir_26 ()

Kan görüyorum vahşet görüyorum hocam

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yok kardeşim sadece izliyorum. onsun durumunu

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kırılmayan bir direnç görüyorum şişmiş bir ons görüyorum. alım yapmıyorum :) bana 1708 üstü onsu getirin 4 saat kapattırın alcam vallahi :)

Otooman_83 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

hocam eklem konusunda pratisyen hekimler olarak zayıfız :( sıcak kompres ve kas gevşetici dışında plak zaten varmış çok önerebileceğimiz birşey yok. ileri seviye ise ARTROSENTEZ yapılır. ama cerrah arkadaşalrın alanına çok giremem :)

drfnd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Alım yaptinmi kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Otooman_83 ()

Şuan ki yorumun ne abi ytd

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

4 saat kapanış yaparsa alırım usta dedim ya :) ben inatlaşmam. ama kırılmayaktır inşallah :)

underzero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fanuba10 ()

Büyük bir sanırla bu grafiğinizin çalışmasını bekliyorum, özellikle c noktasını

0BeğenmedimŞikayet

Alifee ()

Alim yaparken yazacak mısınız yine ..

1BeğenmedimŞikayet

ladik55 ()

mustafa bey sizi takdir ediyorum hamleleriniz 10 numara 2 3 kuruş insanların sizin gibileri takip etmesi gerekirken hayal dünyasında gezenlerin peşinden koşmaları tuhaf illa çıkacak diyorlar :)

0BeğenmedimŞikayet

drfnd ()

attığın grafikle alakası olmasada kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

drfnd ()

eminim kendi işndede iyisindir. meslek harici böyle teknik bilgileri edinmek emek ister. bizim buralarda özel diş hastaneleri kapalı sadece nöbetçi hekim var. benim büyük oğlanı götürecektim. tek taraflı mandibular eklem ağrısı var ders çalışıyor sinirleniyor dişlerini sıkıyor kimi zaman. gece plağı yaptırdım. iyiydi ama şu sıralar yine ağrıyor. gamakuıl de başladım 2*1. öneriniz varmı . saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Dişçim güzel çalışıyosun onu yaparsa sana tel taktırmaya gelicem parasıjıda iki kat vericem
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

1708 kırarsa çöp olur ama güzel

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum