Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 07:13:16
EUR 34.7446 07:13:16
USD 32.4616 07:13:16
ALTIN ONS $2328.0150 07:13:16

Grafiği gönderen: celik2119

Birinci parçayı aldım. hayırlısı bakalım.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

illeqall ()

Amin hocam Allah razı olsun. Düzeltme olabilir endişesiyle çıkış yaptım alım fırsatı bulursam tekrar giriş yapmayı düşünüyorum

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Allah bereket versin hocam. Çok sevindim

illeqall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

illeqall ()

Çelik hocam hayırlı geceler sterline girmeye cesaret edemiyordum sizin alım yapmanızla cesaret bulup aldım kar yapıp çıktım aksi durum olsaydı da sizde asla kabahat bulamazdım iyi niyetli olduğunuzun farkındayım ilminizin de zekatını veriyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Allah razı olsun kardeşim. Sağolun

_zahir_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

nikiforenko ()

Hocam Hoşgeldin iyisindir inşallah hayırlı sahurlar

0BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

@celik2119 Hocam geçmiş olsun ve Hoşgeldiniz. Sizinle birlikte ikinci alım yerinden yani 8.69'dan almıştım. Bugün 8.74 çok zorlayınca ve siz de mapusa düşünce zorlamak istemedim ve sattım. Ardından 8.80 gelmiş. Hayırlısı olsun nasip de bu kadar varmış. Bu arada hocam sizi üzenleri bana yönlendirin sizin yerinize ben gereken cevabı verir paşalar gibi mapusa girerim. Yeterki takipçileriniz sizden mahrum kalmasın..

0BeğenmedimŞikayet

Onyedi ()

Hocam hoş geldiniz özledik sizi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kahvesini yudumlar :)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

evet. Stochastic daha önce sinyal veriyor.

paranın_prensi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Anladım benim dediğim tam ideal bir al sinyali hocam o da zor rastlanır. O zaman normal bir al sinyali için tekan sen kijunu kesmesini tek başına yeterli olarak görebilir miyiz hocam? Bir de desteklemek adına hangi indikatörü kullanıyorsunuz stokastik mi?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunların hepsi nadiren bir arada bulunur.

1BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Doğrudur hocam ama benim izlediğim eğitim videolarında al sinyalini; bulutun altında tekan kujini kesiyorsa zayıf al, bulutun içinde kesiyorsa al, bulutun üstünde kesiyorsa güçlü al diye belirtmişti. Ayrıca Chipoukan boşta olacak, ilerideki bulutun rengi yeşil olacak ve fiyat da bulutun üstünde olacak diye öğrendim videolardan yanlış mı acaba hocam?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mavi kırmızıyı yukarı kesiyor. En önemli al sinyali budur.

1BeğenmedimŞikayet

paranın_prensi ()

Hocam burada bulutun altında olması ve bulutun ucunun kırmızı olması zayıf al demek değil mi? Zayıf olduğunu bilerek mi almıştınız?

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Sattınız mı

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Tamam hocam sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Seagul ()

Teşekkür ederim ama ben hala göremiyorum :) Gözlüğümü takayım olmazsa :))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Duruyor hocam. mustacelik*yah..

Seagul için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet oradan almıştım.

suavi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

hocam 3 46 uzeri direnc 56 mi ilk bekleme yeri

0BeğenmedimŞikayet

Seagul ()

Hocam, profilinizde e- posta adresiniz vardı kaldırmışsınız sanki? Yıldı olamayınca buradan grafik atamıyorum diye "Biraz çalışıp, çalıştığım grafikleri oradan atıp sorarım. " diyordum. Ama siz engellenmi? ken baktım göremedim. Hazır aklımdayken sormak istedim.

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

8.62 den mi aldın hocam

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bildiğim şeyler olursa zevkle cevap veririm hocam.

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Teşekkür ederim Hocam ben bu ichimoko yü beyendim güzel bi indikatör inşallah zamanla daha güzel kavrarım kafamda soru oluşursa sormak isterim teşekkür ederim şimdiden Hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Macd ve Ichimoku ağırlıklı ortalamaları kullandıkları için benzer ilerliyorlar. Ben Stochastic ile kombine ediyorum genelde. Stochastic erken uyarı sistemi gibi çalışıyor.

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seagul ()

Ben kraliçeden hiç vazgeçemeyenlerden olarak siz alım yaptıkça daha da bağlanıyorum ona. Yokluğunuzda gözüm çok aradı. Ben de disiplini, kurallara bağlı kalmayı severim de sizinki ciddi haksızlık gibi geldi. Neyse geçmiş olsun. Uzatmayalım. :(

1BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Aynen Hocam macd de de kontrol ediyor musunuz sağlama olarak

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Polis55 Burada saatlikte Tenkan seni Kijun seni yukarı kestiği için ilk parçayı almıştım. Dört saatlikte benzer görüntü olunca ikinci parçayı alıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet düşer kardeşim.

meanett için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byrmm ()

Üstat gerçekten tebrik ediyorum seni analizlerin süper.
Tahmin ettiğin gibi oldu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum