Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0848 03:05:08
EUR 34.9534 03:05:08
USD 32.1971 03:05:08
ALTIN ONS $2422.3900 03:05:08

Konu: xauusd

Saatlik siyah kanal içinde hareketini sürdürüyor

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

4 Saattir aynı yerde tesadüf değildir herhalde:)

Murat2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Test ettiği siyah çizgi üstünde kalırsa bir üstündeki kesikli siyah çizgiye gitmek ister buranın üzeri üstteki mavi çizgiye gidebilir test ettiği çizgiyi geçemez ise aşağıdaki siyah destek çizgisine döner onunda altı büyük grafiklerde atarız :)
@Murat2525

Eurocuuu23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Bant içinde zigzag yaparak hareket ediyor kardeşim
@Eurocuuu23

Ndrsny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eurocuuu23 ()

Yani artacak mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ndrsny ()

Yükseliş mi bekliyorsunuz düşüş mu

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

yorumdaki grafikte ilk yükselişte çizgiye tam dokunmamıştı ama şimdiki grafikte referans çizgisini tam test etmiş demek ki çizgiler çalışıyor

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

siyah kanal içinde hareketini sürdürüyor şuan

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Görülen ne üstad okuyamıyorum grafik

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Evet grafikler çalışır kardeş dikkatle izlemek lazım son halini atıyorum

AslanKral1023 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AslanKral1023 ()

Sizin bi grafik vardı takır takır işliyordu o grafik bu grafik mi ? ((=

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Eta 4 saat önce ne demis kardeşim bak alakası yok diye söylüyoruz al

yorumu (4 saat önce) Cevap yaz
Dost opecten bu yana bak bi 3 haftalık grafige en guzelini o söylemiş net sekilde ") ben degil

https://altin.in/etacarter/6

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Bir olaya takılıp şartlanmışsın kardeş ne desek boş ons sadece petrolden etkilenmiyor ki bir sürü dinamiği var emtianın birini düşürürken diğerini dik tutmasının bir sebebi var ama mesele uzun yorulmar çıkmıyor zaten burada anlatılamaz mevzu uzun
sen nasıl istiyorsan ve doğru olan ne ise ona göre işlem yapabilirsin

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

O gümüş onstaki 6. Dalgayi goruyormusun dost keyfine bak kardeşim birsey yapmana gerek yok

İbrahim1290 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim1290 ()

Kardes 3 yıl var dedigim gibi bk

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Konum ayni kardesim ben satmam ucuz buralar hemde çok

İbrahim1290 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sen 3 haftadır opec den bu yana petrol nerde metal nerde bi bak bence ok kabullen bunu kardesim reel grafik var yaşanmış ")

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim1290 ()

Eta fuldemiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Yatırımcının tahmin ettiği hareketi Göstere göstere düşürüp veya çıkarırsa kim terste kalacak veya PY nasıl para kazanacak demi herşeyin zamanı var sabır güzeldir

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tabi tabi ")

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Sen herşey sabahtan akşama olsun istiyorsun piyasanın bir vade ve döngüsü var su akıp yolunu bulacaktır merak etme

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Brent petrol bugün %9 düştü demekki neymiş muradim alakasi yokmuş ")

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Iyi takip edin dostlar kim be yapmış fırtınada simdi ne yapiyor o bakımdan takip edenlere bir ifşa alt yorumda deftere not ettim demistim

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Senide yazdım deftere dost demekki neymis petrolle ons alakasi yokmuş tecrübe olsun sanada eta unutmaz

yorumu (16 saat önce) Cevap yaz
Petroldeki bu düşüşü aman canım bize ne petrolümüz mü var olanlar düşünsün diyen ve emojili yorum yapan arkadaşlar dünyanın en değerli emtianın fiyatını bizim tabirimizle beş para eden bu s algın endişe ve korku diğer emtialarda ve
bizim sattığımız veya ürettiğimiz (petrola göre kıymetini kıyaslarsanız )ürünlerde borsalarımızda ve global borsalarda nasıl bir etki yapar biraz düşünmez lazım

https://altin.in/murat2525

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum