Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 22:45:52
EUR 34.8140 22:45:52
USD 32.3145 22:45:52
ALTIN ONS $2323.8800 22:45:52

Grafiği gönderen: battıbalık

⭐⭐⭐battıbalık ()
Gümüş

Günlük grafikte mum 1 önceki mumun Altın da kapattı. Bu olumsuz bir kapanış .

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Urfa_Qral ()

Eywallah teşekkür ?

battıbalık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kirsehirli87 ()

eywallah kardesim

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Benim 3.47 seninkiler yine iyi karda olanları en azından yarısını kar gördümü çıkarsın düşerse alttan alırsın çıkarsada zaten yine karda olursun Ytd

kirsehirli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Türkiye deki hareket kısıtlı. Globale fazla etkisi olmaz. Ons global . Şöyle düşün türkiyede dolardan ons a geçişle artarken örneğin çinden satış geldiğini düşün ne kadar etkili olabilir? Genelde tl ye yada euroya parite yapan oluyor. Ons a girenler az. Globalde benzer hareket olursa etkiler.

Urfa_Qral için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

kirsehirli87 ()

tsk ederim kardesim üstten aldiklarim 3.39 ve 3.47 onlar duruyor daha bu 3.29 lugu cikcam ins

0BeğenmedimŞikayet

kirsehirli87 ()

tsk ederim hocam cvbin icin burdaki konusulanlara baktigim zmn anliyorum ki dusus egiliminde cikmak en guzel bence

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Sana kimse al veya sat diyemez zaten kardasın içine hangi hocanın yorumları siniyosa onları oku kararını ver ve kesinlikle parça işlem yap çok zararını gördüm ben sırf bu yüzden bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Bu kararı kendin vermen doğru. Kimsenin etkisi kalmadan ver. Düşecek diyenler ve çıkacak diyenlerin nedenlerine bak . Kararını kendin ver.

0BeğenmedimŞikayet

Urfa_Qral ()

Merhabalar, aklıma takılan soru şu , dolar değer kabbederse emtiada dolar karşısında değer kazanmaz mı ? Örneğin ons fiyatı dolar 6 TL iken 16 Lara çıkmaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

kirsehirli87 ()

sevgili hocam. 3.29 dan 40k var 3.33 den cikayimmi gelirse selale görünüyor mu size zahmet cvplarmisiniz

2BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Gr tl fiyatı = ons × dolar kuru ÷ 31.1
Gr tl = 14.9350× 6.9745 ÷31.1
Gr tl = 3.3493
Ons 15 dolar olsun . 1 USD 6 tl olsun
Gr tl 15 x 6 ÷31.1 = 2.8938
Ons 14 dolar olsun 1 USD 9 tl
Gr tl 14x9÷ 31.1 = 4.05 tl
Dolar ve ons çarpımı fiyatı belirliyor. Ons yada dolar kuru farketmiyor. Çarpımı önemli

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Çünkü ne zamandır takip ediyorum bazı zamanlarda dolar yükseldikçe gümüş yükseliyo bazı zamanlarda doların yükselmesi gümüşü düşürüyo takip etmek zor

Nerevar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bu hafta 7.05 gördü gördü görmedi buaralardan döner diye tahmin ediyorum. Gms tl usd nin geri çekilmesi ile aşağılara gelir çok guclu şuan ve endikatörler sat vermeye devam ediyor. Şişti size katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Nerevar ()

Orası biraz karışık. Doların yükselmesi gram/TL fiyatını artırır ancak dolar çok yüksek olursa onsları baskılar

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Doların düşmesi gümüşüde düşürürmü şuan yükseldikçe gümüş düşüyo tersi mi olur

0BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Düzeltme sonrasında çok fazla yükseliş yapacak. Ama bu düzeltme derin olabilir. Dolarda satışlar gelmedi. Önce onsu sonra doları çekebilirler. Sonrasında çift taraflı yukarı vurabilirler. Neden düşer dersen daha çok almak için. Başka sebep yok

Semiheses için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Grafiklerde tam net bir şekilde ons için düzeltmenin bittiğini göstermiyor. Ayrıca fiyatın bir belirleyeni dolar. Dolarda aylık , haftalık ve günlük düzeltme yapmadan çıktı. Indikatörler şişti yukarda fazla payı yok. Içerde çok kar satışları var. Terste kalanlar çıkabilecek pozisyonda . Aşağıya bir hareket yapıp yapmaması fiyatı değiştirebilecek bir unsur.

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Hocam zaten ne geldiyse 47. den sonra geldi ben de bu petrol e bağlıyorum şişti büyük zararlar gelecek globalde ama ileri tarih gümüş ons 21 ler gözüküyor ufukta bence satmadiginiz sürece alim yerleri daha altları gelir mi elimizdeki parayla daha çok gram alirmiyiz evet ama bu düşüş trendi 3. dalgayı beklerse gelme ihtimali yüksek 3.6p lar 3.30 lar arkası 2.40 son dalga nereye değer muallak nacizane bu bizim ikimizin yorumu 2.69 lar ytd sonra bam bam bam

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Nereye kadar düşebilir peki sizce alım yeri neresidir

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Bir önceki kapanışa bakarsan yükseliş olmadığını görebilirsin .1 önceki günün altında kapattı

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Aşağıya mi yön hocam nereden tahmininiz yatırım teşkil etmiyor öğrenebilirmiyiz

1BeğenmedimŞikayet

battıbalık ()

Ben can yakabilir dikkatli olun diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Okannnn1 ()

Aynen. Burada oyalanıp alamayanlar arkasından güzelce bakacak.

BOZKURT0027 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Yani Hocam uzun lafın kısası gayet güzel bir grafik açıklayıcı bi grafik paylasmisiniz teşekkürler hareketlerin sonu 3.58 bantina atacak diyor gibisiniz yanilmiyorum demi

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT0027 ()

Tamamen oyalama düşürecekler de yolcu ayarlaması yapıyorlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum