Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 17:31:41
EUR 34.8068 17:31:41
USD 32.2649 17:31:41
ALTIN ONS $2325.6450 17:31:41

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

4 SAATLİK alım yapar gibi yapacaktır. saatliklerin tepkisi 15.000 15.100 arasına kadar uzayablir. alıyor gibi yapıp aşağı yapacaklarını düşünmekteyim. pis dolar ı düşüremediler canımı sıkıyor. uzun 1 kırmızı mumla patlatırlar seni dolar inşallah .:)

1- obomsu formasyon
2- takoz hedefi
3- trend oluşturma çabası
4- rsi stock rsi macd olumsuz
5- boliger bant orta hat Altın da kaldıkça tekrar alt çizgi denemek isteyi
6- ema9 ve 21 altında ve 9 21 i kesmiş
7- ich. buut ve mavi kırmızı altında seyir
8- İÇİME DOĞUYOR İNDİKATÖRÜ :) hepsi zik zak yapıp düşüş diyor.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Tmm dır hocam 324 e bi 30k emir verdim şimdi yatayım sabah 7 de ayaktayız şimdi düşer çıkar bi al sat yapalım deyip para kazandırirsin kudururlar yine düşman birlikler :(( sabah devam hocam

Abraham08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eyvallah Allah razıolsun. ya 3.24 1 parça iyidi ama sert hareketlerde kesin aşağı için kutşunlarınız olsun

Abraham08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Hocam 324 e emir verip yatsakmi bi alim satim kistirirmiyiz araya allah sana daha çok versin bugünde senin yüzünden güzel kar aldik

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_men1 ()

Bugünün en güzel yorumu bence geçen haftalarda 3.25 den satış yaptım alttan alırım diye bırak alttan almayı 3.34 den geri aldım :)

0BeğenmedimŞikayet

ArAnAnAdAm36 ()

Takiptesin hocam

0BeğenmedimŞikayet

spider26 ()

Hocam dolguları gümüşten yaparsınız artık. :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

asla silmem o emritfx kapanır o zaman silinir :) bil bakalım öbür emir ney? :) 2.41 gümüş emri. bir bakmışsın sabah kalkmıım gümüş emriniz gerçekleşti yazıyor )::)): geen rüyamda olduydu rüyyla amel edilmez aama belkim olur :):):)

yma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arden ()

Al de alayım sat de satayım, doktorum ol dişimi çek diyor o derece yani; )))

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Aynı kini besliyoruz 7 lere doktor iyi geceler cümleten ..

0BeğenmedimŞikayet

Dostoyewski ()

Yok hocam Allahrazı olsun bayandır yazmadan takip ediyorum vebal almadan yorumlarda bulunuyorsunuz
Alıp almamak bizim kendi irademizde
Emeğinize sağlık
O trene bende pinersem düz duvara tırmanırız
EwelAllah :)

0BeğenmedimŞikayet

yma ()

Hatira olarak tfx de sakladığın dolar emri duruyor dimi 7.20 lerde :) abi ben gümüş alımına yetişemedim bugün bişey alıp satmadım hayırlı kazançlarn olsun

0BeğenmedimŞikayet

Caravelle ()

Söleme nereli olduğunu bedava kanal yaptırırlar.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim aman sen başka şeylerde takip etde tutar bu sefer terse kalırız bizde çok kalıyoz :) arkamızdan götürmyek senide :)

Dostoyewski için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dostoyewski ()

Diş doktoru değilde gümüş doktoru olaydınız hocam aldım dedıginiz yeri kaçırmamaya bakıyorum
Takipmedebildigim kadarıyla aldım dediğiniz yerden hep yükseldi
Daha almak nasip olmadı ama
Birdahakine kaçırmassaam
O trene pinecem ocamm
Hayırlı akşamlar
Doktor abi

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

evet şükür günlük hedefimizin 2 katını kazandık bugün :) 7yi geçerse yorum yapmayacam hacı abi. sinirlerim bozulur abi ekranda görürsem. yani o kadar kinliyim ki 7 ye bana yaptığı işkenceyi unutamıyorum o 7.20 lere kopuşun

yma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bambam777 ()

Abi sen bildiğin gibi yaz biz anlıyoruz anlamayan okumasın zaten insanların bu ukala tavırları şaşırtır insanı bende bir yazım hatası yapayım bari tosuyalı selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Tonyalı_Ernesto_ ()

Temam... :))

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

antep adana balıkesir edirne ankara hepsinden tahmin var ama hiçbiri dğeil :) diş hekimi olunca her bölgeden insanla konuşa konuşa ağzımızda her bölge yer etmiş :)

elifnas27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beylerbeyii ()

Sanki dolar bu gidişle 7 yi geçer.

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

tobo nerde?

celen5234 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ben 3.47 de bozmayan 3.41 de bozmayan 3.35de bozmayan 3.30da bozmasın dedim bak sonra bana laf etmeyin ha. düşüş bekliyorum diye olacak değil vebal alamam. aha orda grafikler bu ne sallamış diyen almasın. mantığına yatan zararı göze alıpalsın.

ArAnAnAdAm36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elifnas27 ()

Hocam şive Antebe benziyor Anteplimisiniz:))

0BeğenmedimŞikayet

yma ()

Dolar 7 yi geçerse mustafa bey gümüş. ne. olur ? Kar ile sattınız dimi gramları

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim 1 ton mesaj birikmiş oturup yazım hatalarına mı bakam. onuda sen düzelt ne olur yani. alışmış herkes birbirinin açığını bulmaya. kalkıpta düzeltek diyen yok :)

Tonyalı_Ernesto_ için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

75 üşürür dolar düşer inşallahu Teala . faiz kelimesini bile kullanmak istemiyom ama inşallah dolar düşer diye hercümle sonunda dua ediyoum. Bütün malzemer dolar- eur endexli bizde fiyat artırmak zorunda kalıyoz. sonra pahalıcı oluyoz diş hekimleri. e napak gider tavan gelir zaten belli. o yüzden dolar düşsün paramparça olsun. 2020 yılını 6.50 etrafına dönüp bitirsin.

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarbayy52 ()

Bencede dolara etki etmeyecek dolar yukselisini surdurur

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Faizi sabit tutarlarsa piyasa olumlu algilayabilir ama 14.00 e kadar ben 7 yi gecebilecegini de dusunuyorum. Dun 94 lerden bgn 99.80 leri gordu

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

7 yi gecer

1BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

ben sahsen yarin merkez bankasinin 100 puana kadar indirim yaparsa dahi dolarda yukselis olacagina inanmiyorum. daha onceki 100 Luk puan artislarina dolarin tepkisi ciliz kalmisti. siz ne dusunuyorsunuz patron

0BeğenmedimŞikayet

Kripto53 ()

Melemen kıvamında olmuş :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum