Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 07:49:09
EUR 34.8848 07:49:09
USD 32.5601 07:49:09
ALTIN ONS $2326.8250 07:49:09

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

kusura bakamyın uçacak ah alamadım lafları dolanınca müdahale etmem gerekti. bak nerden dönmüş? 10 dk önce dedik ki artık yeter dönmesi lazım :)

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Onun için bu ara grafik üzerinden takip şart. Ha gümüşte sonuç itibariyle 4 lü rakamlarıda konuşacağız. Onun için stres yapmayacak isek parçalı her yerden alınır. Bu piyasa hep böyle kalacak değil.

satürn16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim daha önce paylaştığım grafiklerde gümüş ile ilgili genel kanım belli. Bu ara genel itibariyle gümüşe güvenmiyorum. Gümüş, gümüş parite ve rasyonun günlük grafiklerinin Macd indikatörüne baktığımız zaman, bugün yarın alttan büyük çapta güçlü alımlar gelmez ise aşağı ivmelenme başlıyacaktır. Defalarca söyledim, grafikler öngörüde yardımcı olur, ama fiyatları piyasa belirler.

satürn16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

satürn16 ()

Burada sizin paylaşımlarınızı takip eden ve faydalanan birçok takipçiniz var. Lütfen bu tür şeylere kulak asmayın.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Siz ve @dtmustafa gibi değerli insanların grafik paylaşıp bizi aydınlatmaları gerçekten değerli bir emek bizim için. Lütfen aldırış etmeyin kimse bu yatirimi yapacak parayı kimsenin aklıyla kazanmadı ki başkasının aklıyla birşeylere yatirsin. Okudum değerlendiririm ama karar, kar- zarar benim teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

_ALT1N_ ()

Rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Gösterdiğiniz iyi niyet ve mütevazilik için ayrıca teşekkür ederim. Saygılar efendim.

Ebu_abdullah_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Alçakgönüllüğünüz ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Saygılar efendim.

_ALT1N_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ALT1N_ ()

Boş ver onu 3.60 gelmedi diye gergin bu aralar zaten düzgun yorum yapan bi kac kişi kaldi onlarıda kacıracak sayfadan

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_abdullah_ ()

takma kardeşim onu bilen biliyor sizide bilen bilir... burada kim daha faydalı girsinler ikinizin profiline anlarlar

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Ya hocam adam almış 330dan çıkmış 347ye çıkmış biri huston huston 360 devam demis bozdurmamis millete düşmüş 335 e ben zarar ettirmek diye buna derim sen ne yaptın dikkatli olun grafikler düşüş gösteriyo dedin ben 341.25 den bozdum kim zarar zarar ettirdi senmi güldürmesinler beni şuan gümüş kaç jim kaç para kaybetmiş senin yüzünden söylesin bana

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

15.550 tek dikkat eddiğim değer budur. yukarısı sert. aşağısı da sert.

spider26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

spider26 ()

Sağlıklı yükselişte gümüş TL olarak değilde yukarda gümüş ons kırılma yeri kaç hocam.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ben bekliyorum kardeşim dua ediom 3.47 kırılsında 1 toplu bombrdıman yapsınlar bana. bende rahatlayım :) sorun şu o kadar laf edipte bi 3.47yikırdıramıyorlar. anca laf anca laf :) dolaro lmuş 6.96 10 mu lazım 3.47 için hade kırdırında rahat edek :)

Abraham08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

Mustafa hocam selamünaleyküm hayırlı sabahlar takılmayın bence.. piyasa zaten sakat.. Dolar 6.96 kırar mı sizce. Kırarsa dolara bağlı çıkarım acaba bide merkez bankası toplantısı var önümüzde. Pas geçer mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Hocam açıklama yapmaya çalışmaktan gidişattan saptık boşver şimdi napıyoz sen onu söyle full tl deyim

0BeğenmedimŞikayet

ayss ()

Boşverin herkesin aklı fikri var, ben yorumlarınızı akla uygun buluyorum ve begeniyorum kendi fikrimide katıp işlem öyle yapıyorum devam kardeşim

4BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yav yalan atmayın. panik yapıyorsanız 3-5 kuruşta işlem yapmayın diyorum ben. adam 3.35de bozmaya kalkıyor diyoruz 3.41 3.43. 3.45den almaya kalkıyor yav direnç kırılmamış ne alıyorsunz diyoruz. her gelen mesajı okduğunda o an gümüş nerdeyse ona bakıyor. mesajın yazıldığı saate bakıpta o an gümüş kaçmış diye kendini yorma zahemtine girmeden iftira atıyor

ilker444 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

pardon orda gümüş ons kaç? şimdi gümüş ons kaç? bana bunu bir yazar mısın? ney uçmuş ney kaçmış? 3.35 de iken ben altın alıorum satıyorum 3.41 tepede 3.43 diyorum onu demiyon? ayrıca şu an gümüş ons senin bu dediğin değerde aç bak. tabiki engelleyeceğim. sizin gibi insanlara iyilik yapmaya çalışmak bence yanlış. Balık bilmezse Halık bilir diyorum ama açıpta şuan gümüş onsun fiyatına bakmadan bunu yazıyorsunuz çok çok üzücü.

sarıovc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caylak1980 ()

iki gözüm ne yoruyorsun kendini. Onda laf bitmez. Laf dalaşına gireceğine köy engeli bak keyfine.

7BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, sen boş lafı bırak. Sen daha demin ki ithamını ispatla. Değerli site üyesi arkadaşlarım, lütfen profilime bakın. Geçmiş yorumlarımı okuyun. Bu arkadaşın dediği gibi bir şey varsa bir daha yorum yazmayacağım, grafik paylaşmayacağım. Eğer yok ise gerekli cevabı vermenizi ve bu arkadaşım tüm site önünde özür dilemesini beklemekte benim hakkım.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Kardeş sakin ol ekmeğimize bakalım

Messimi_Ronaldomu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, Allah'tan kork. Hemen ispat et. İspat edersen ben bir daha yorum yazmayacağım. İspat edemezsen, tüm site önünde benden özür dilemen yeterli olacak.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum