Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 03:02:38
EUR 34.8137 03:02:38
USD 32.3101 03:02:38
ALTIN ONS $2308.3850 03:02:38

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

gümüş ons ( yarın son halleriye açılamalı paylaşırırm

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Bende yapamıyorum aslında yapıyodum 3 krş yükselişde al sat yapan biriydim ama 3.45 de iken satıp 3.70 kadar arkasından baktım ondan beri elim gitmiyo ama 1 parça deneyecem yoksa çıkamıycam

Fencix için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Aynen öyle olduk vallahi tam zarar azaldı bitiyor derkene şu hale bak bir kaç kez ful vur kaç yapsak telafi
Olurda elimiz satışa gitmiyor ki

Musti_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

3.55 den kardeşim

Suayipalc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Valla bilmiyorum kardeşim sorun bizde satmak lazım 3.47 geçemedi ve döndü şimdi korku sardı düşecekmi diye

Fencix için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fencix ()

Musti ne olacak bu halimiz yükseliyor elimiz gitmiyor satışa sonra arkasından bakıyoruz ha bire

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Kardeşim beklersek elbet çıkacak ama arada 2 sefer al sat yapsam düze çıkacam çok fırsat verdi biz ellemedik ons gidiyo dolarda güven vermiyo bilmiyorum inş 3.40 üstü atar ama zor gibi

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Saglık olsun Abım üzme kendını ıns karla cıkarsın:((

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Yok kardeşim çıkamadım bu gece 3.40 fırsat verirse çıkayım diyodum oda olmadı kaldık gene 3.45 satmalıydım kızıyorum kendime

Sem098 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sem098 ()

Abi ne yaptın bıseler cıkabıldınmı

0BeğenmedimŞikayet

NEOGOLD ()

slm ustam emegine saglık

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Evet bu grafktede görüldüğü gibi 14500 le 17500 arasında boşluk var bu boşluk aşılmalı bencede teşekkürer kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Hocam sizin gibi celik gibi ve bir iki kisi daha aklı başında bu ise kafa yoranlari takip edince 1 lira bile terse dussem vallahi uzulmem ugrasiyonuz paylaşımınız olasılıkları söylüyorsunuz daha ne olsun arada bir terse düşsek ne olur ama bi tarafından element uyduranlar yokmu allah onlardan korusun

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

pazartesi gümüş ons 15.300e doğru 1 atak yapabilir bununla birikte dolaarın durumunada bakılır. yani bende 3.43 var tepe değer olarak cumada yazdıydım. gelirse ordan 3.35leri değrlendirebilirsin. önceki yrumlarım ile kaarı kendin ver. suçlu arama sonra.

Abraham08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Ben olsam 3.35 leri satar tl artırır düşerse aşağıdan alırdım çıkarsa elde zaten gümüş var derdim. Ama çıkarsa da oturup hayıflanmam. Kar kaçtı diye. Sizde hayiflanmayacakdaniz böyle olabilir:) sonuçta ucan kaçan yok 3 5 kuruş yukardan alınır çok çok

0BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

Cuma günü 3,35 gördük hatta altınada düştü kapanışmı beklersiniz,2,40 lara düştüğünde hatırlarsanız satma firsatı vermeden saatler içinde düştü yine aynı hız olma ihtimali varmıdır, o zamanki konjoktür daha farklıydı gerçi

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Skaplan ()

Valla herkese dusus algisi oldu bu sayfada youtubede ters kose olmasin

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Mustafa hocam aynen öyle yaptım yarısını bir iki kuruşla çıktım bakalım bekliyorum açılışı ona göre pozisyon alacağım düşerse alttan alıp gelirim zaten ortalama 3.42 çıkarsa da 3.47 üstü alıma devam

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

25k alacak tl var hocam tavsiyeniz ne olur sorumluluk benimdir hocam

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aniden olacak bir haber bugün olmadı galiba. yarına da bakmak lazım. başta yukarı açıp aşağıda inebilir. birlikte göreceğiz. ama elde tl yoksa 3.35 leri satmak mantıklı gibi duruyor. tavsiye olmasın bu. tl niz varsa zaten birşey demoiom

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Mustafa hocam elde 340 'tan 35k 335ten 25k var bu düşüş pazar gecesi anidenmi olur sizce

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eyvallah usta bakalım yeni hafta ne olcak :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3.35 de kırılırsa elde gümüş kalmasa iyi :)ama karışmıom sonra tuzaklarlar geri çıkar bana bişey demeiyn. ahan grafikler. teorik olarak herşey cuk diye oturuyor

Fiery_boy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim ben senaryolarım belli. senaryolarımı anlatan grafiklerikoydum. teorik olarak ichimoku bulutuda sataa dönerse herşey sata döndü demektir. mevcut pozisyonda yani ben olsam yarısını çıkıp ortalama düşürmeye çalışırdım. diyelim düşmedi çıktı. 3.47 kırılınca alırsın altı üstü 7-8kuruş zarar olur. o da telafi edilir. sen 115 kuruş zararı görmüşsün ona takılmazsın :) ama son karar sende.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yapılır amaçok dikkatli olunması laızm. şimdilik günlükler paylaştım. ara ara atarım. saatlikte yarın grafik çalışınca yazarım. çok zaman alıyorlar :)

Ecrndgn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecrndgn ()

Peki üstad destek direnç alt sat yapılır mı cuma günü gibi?

0BeğenmedimŞikayet

Abraham08 ()

Hocam siz mustafa hoca ile genelde aynı fakirdesinizdir nerde ayrıldınız bu sefer

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benim düşüncem yükselişin devam edeceği şeklinde. ama gidişat @dtmustafa hocanın grafikteki gibi olursa diye de plan yapıyorum.

Semacan için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Zararkes noktalarını belirlemek lazım. Daha önce yazmıştım. Benim için 3.35 ilk yarısı 3.20 ikinci yarı için çıkış yerleri

Tunç2162 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunç2162 ()

Nasıl bir tedbir hocam yatırım tavsiyesi olmamakla beraber.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum