Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:57:19
EUR 34.7748 09:57:19
USD 32.4684 09:57:19
ALTIN ONS $2337.9850 09:57:19

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

GÜMÜŞ GR

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hdyra ()

Tesekkurler

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

pazartesi şans verirse bak duruma 3.47 geçilirse bütün yzdığım herşey iptal olur. geçilmezse benim beklenti zaten grafiklerimde var. Burda kıymetli ustalar yükseliş bekleyenler var. ben düşüş bekleyenlerdenim. yanılabilirim. ben şu ortamda ilk fırsatta çıkarım. 3.47 kırılmadan gümüşe girmem.

Hdyra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hdyra ()

Hocam 3.41 den 3k alım var ne yapmam lazım

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

1585-1640 aralığı desem :)): teorik olarako alt tren çizgisi ile fibo aıştığı yer 1617 civarı bekliyorum. ama gün geçtikçe durum değişebillir

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim sen onsta 1617mi bekliyorsun:)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

bende 4 üstüde var. ama zamanı var.

_ALT1N_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ALT1N_ ()

Şahsen çekilmenin abartıli olacaginı düşnmüyorum 3.1 lerden tekrar yükselir eger öyle olursa hedef 3.8 e dogru yürür Ytd bişey bildigimden degil

0BeğenmedimŞikayet

Sedatks ()

Aslında bu ons değerine göre fiyatlar hala yüksek demi hocam usd yüzünden usd 6.70 lere olası bi çekilme durumunda istediğiniz rakamlar gelecektir diye düşünüyorum umarım terste olan arkadaşlar bian önce kurtulur.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Tebrikler hocam ne güzel yazmışsın gelsede aksak:)

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3.24 3.07 2.92 2.82 2.72 2.56 2.40 en sağlamlar sırayla buralar :) GELİR DEMİYORUM. AMA HEPSİNİN GELME İHTİMALİ VAR. İHTİMALLER AŞAĞI DÜŞTÜKE RAKAMLAR ÇOK AZALIYOR. 2.82 2.92 gelebilecek en dip değerler oabilir. Tabi ki takoz da 2 li dip ihtimali de olabiiyor. Ama bunun olmasına dolar izin vermez.

Sedatks için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

emin ol çok var :)

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

:) bizde. bakalım oyuncular ne dicek buişe. çok destekli bekliyorum

_ALT1N_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ALT1N_ ()

Ben bu hafta düzeltme bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Öyle biri yok ki hocam

0BeğenmedimŞikayet

Sedatks ()

Altta sağlam destek dediğiniz noktalar nedir hocam yatırım tavsiyesi olarak almıyorum mesuliyet bana aittir.

3BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

15.300e gitmek isteyebilir pazartesi. biraz bi grafikleri rahatlatıp sonra aşağı gidebilir. ihtimaldir. KESİN BİLE BANADA SÖYLESİN :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Aslında o düşüşün teknik olarak karşılığı var. 1 ay önce attıydım grafigini. Yillarin desteği kırıldığında çanak hedefi 2.40 dı:) zamanini kimse bilemezfi. Boyle sert gidrcrgini hareketi yaptiranlar disinda kimse bilemezdi. Ama profesyoneller 3.07 kirildiginda stop oldular ki iste patlaya patlaya oraya indi. nerde duracagi da aslinda büyük resimde belliydi. 2.35 40 bandi yillatin dip destegi. Alicilarin istajli bolgesi. Nitekm sert bir sekildr 1 ayda 120 kurus yukselttiler. Ama sorun şu. Bizim genel hatamız olaya saatlik bakmak oluyor. Bu işin asli saatlik günlük haftalık aylık ayrı ayrı takip ve strateji belirlemek. Teknik zamansallik konusunda yetersiz olsa da bu işi takip eden gün hafta ay saat ayrı planlayan birisi bu isten çok kar ediyor.

Hacı42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Halısın bu yüzden teknik öğrenip en azından yönün nereye gittiğine bakmalı işte önce hisler sonra matematik dostum iyi geceler

Hacı42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hacı42 ()

3.70 den 2.40 gittiginde grafik isledi mi. bazen o da caresiz. bir de sabahtan aksama bazıları grafik e baktim yon 3.65 bu hafta yazmis .. biri yazmis grafikte bu hafta 2.90. lere dönüş.. biri. ayi biri boga biri obo... yani demem o ki sabahtan aksama kadar 100 çeşitmesaj okuyoruz. hakkimizda. hayirlso

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Bu değişken birsoru ve net cevabı yok. Ama biraz bant oynattıklarında misal sabah 9 da satıyorlar 1 de alıyorlar geçtiğimiz günlerde tekrarladı. oralarda alıp satılabilir. bunun için grafiklerle içiçe olmak laızm ve her zaman tutmayacağınıunutmamak laızm

0BeğenmedimŞikayet

Sedatks ()

Açılmadan piyasa netleşmicek gibi duruyor hocam peki hocam bu alımı genelde saat kaç aralıkları uygun oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Efe04 ()

Mustafa dostum eğer senin grefikler çalişirsa adini GÜMÜŞ harflerle tarih yazacak .)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

eğer tahminlerim çıkarsa dolar dada 1 kırmızımum görürsem düşüşler daha sert olucaktır. ama gün içi trade şansıolcaktır. aşırı riskliolmakla birlikte

0BeğenmedimŞikayet

Sedatks ()

Hoşgeldiniz hocam elinize emeğinize sağlık düşüşler tek seferde olmaz sanırım 3 kuruş yukarı 5 kuruş aşağı gibi mi olur değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum