Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 22:00:07
EUR 34.7453 22:00:07
USD 32.5252 22:00:07
ALTIN ONS $2381.6550 22:00:07

Grafiği gönderen: Leon_the_professional

Merhaba ,

Bence dolar / TL için göstergeler fazla şişmiş durumda. Ben ciddi bir düzletme gelebileceğini düşünüyorum. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Histogram azalan bir dalgalanma ile daha sığ tepeler oluşturmaya başladı.

Rsı üst banda dalga boyları kısalmaya başladı. Ayrıca fiyat ile negatif uyumsuzluk veriyor.

Vortex zırlar arası açılım çok yüksek.

Fiyat BB üst bandını delmiş durumda. Bence sert bir düzletme gelebilir. Dipte iken çıkabilir dediğimiz gibi zirvede iken de düşebilir deme hakkımız olduğunu düşünüyorum.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Seni dinlemedim hata ettim . Keşke burada olsaydın da takip etseydim. Zarar etsek te olurdu . Özledik Aras Müdürüm.

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Hayırlısı olsun. Rica ederim değerli arkadaşım.

Zanzibar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zanzibar_ ()

Elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Basit fikir paylaşımı sadece. Rica ederim.

Reis5353 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Reis5353 ()

Hocam teşekkürler bilgi paylaşımımlarınız için. emin olun benim gibi birçok kişiyi terste kalmaktan kurtarıyosunuz.. emeginize saglık

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Grafik paylaştım profilimde var. Oradan görebilirisiniz

edebiyatt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

edebiyatt ()

doların düzletme yapacağı seviye tahmininizi tekrar yazar mısınız? teşekkür ederim cevap verdiğiniz için...

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Teaekkur ederim. Iyiyim. Siz nasılsınız

@edebiyatt evet benim düşüncem aynı
Değişmedi

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Umarım iyisinizdir hocam, elinize fikrinize sağlık .3 hakkımla iyi geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Iyi aksamlar.

0BeğenmedimŞikayet

edebiyatt ()

altın için hala yöne aşağı mı?

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Tamam teşekkürler. Dikkate alcam.6.60 da yardımcı olmuştun grafikle. Takipteyim zaten. Risk artıyor dediğin gibi. Hayırlısı olsun.
Bol şans.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

İyi geceler dost.. (Alfa_ Romeo_159).. Yorumlarını ilgi ile izliyorum güzel insan.. Almanın zor, satmanın imkansız olduğu bir dönemdeyiz.. Yaradan bizlerin ve başta güzel ülkemizin yar ve yardımcısı olsun... Hayırlı Cuma'lar...

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Hayırlısı olsun.

@Sessiz_gemi şu an için yok dostum. Ben çıkıyorum iyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Teşekkür ederim dostum. Benim düşüncem bu şekilde. Kullandığım 2-3 adet kalıp vardı , Hepsinde aynı sonuca çıkıyorum.

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eyvallah Aras Hocam, Kısacası ben diyeceğimi grafikte anlattım, analayan anlar diyorsunuz. Bi Kaç Kişiye değil çokkişiye faydalı olacaktır, Sağol Abi...

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Aras hocam... ons 1200 lerden senin grafiklerini goruyordum... ons calisan var mi... ne olur bu ons

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Bol şans. Günlükteki uyumsuzluk bozulmadı mı? Yukarı dönüş var. Haftalıkta bir sıkıntı yok gibi. Ama aşırı alım bölgesinde o da. Ama ben daha giderim diyor gibi.4 saatlik şişti evet.
Düşüş olacaksa yine bir haberle olur herhalde. Yoksa kısmi düzeltmelerle gidecek gibi görüntü var. Teşekkürler grafik için. Hayırlı kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Teşekkür ederim.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Rica ederim dostum. Ben 5,50 ile 5,80 bandında iken çıkışa dair bildiğim her şeyi paylastım. Sonuna kadar teknik analizi kullandım. Belki bir kaç kişiye faydası olmuştur. Şu an düşüncem tam olarak bu şekilde. Yukarı direnç yazmıyorum aşağı destek yazmıyorum. O olursa bu olur yazmıyorum. Düşüncem net varsın yanılalım yapacak bir şey yok. Ama düşüncem bu. Hayırlısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Emeğin için teşekkürler Aras hocam.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Eline Sağlık Aras Hocam, Grafik ve Kıymetli Bilgilendirme için Teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Rica ederim dostum.

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Elinize saglik..

0BeğenmedimŞikayet

Metehan_Atabay ()

Aras hocam, merhaba.
Eline sağlık...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum