Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 20:16:51
EUR 34.7489 20:16:51
USD 32.3607 20:16:51
ALTIN ONS $2301.2500 20:16:51

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin dolar da 4 saatlik bayrak formasyonu 1.27 hedefli bayrağımız biraz eğrilmiş ama idare edin elimizde bulunan şimdilik bu

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta16 ()

Akif hocam sterlin de 8.78 hedefiniz halen devam ediyor mu?

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dmlhn ()

Hocam sizler bilerek yanlış yönlendirecek insanlar değilsiniz hepimiz zaman zaman bilmeyerek hatalı karar alırız ki ben henüz sizde böyle bişey görmedim görsemde kendi adıma hiç önemi yok çok net söyleyebilirim bunu. Bin kere helal olsun asıl siz helal edin hakkınızı bizlere iyiki varsınız. @Akif44

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

anladım abi tşklr

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

kahveyi nasıl içtiğine bağlı tadını iyice alayım diyorsan kahve miktarını artır

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

abi buralardan fincana bi kaşık daha kave atılırmı . ilave

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o söz yeter cepli kefen dikmiyorlar tek götüreceğimiz şeyi veriyorsun bize daha ne olsun Allah sizlerden de razı olsun

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam sizlerde iyiki varsınız bu sayfa hak ettiği için yazıyoruz.

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Akif abı allah insana düşündüğünün bin katını versin siz ve Aytaç Allah razı olsun demekten başka bir şeyimiz yok yolunuz düşerse de çayımız çorbamız misafirliğimiz ...

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

az önce yazdım bayrak var 1.27 hedefli fincan kulp var şu an kulp oluşumu var. oluşsun 1.38 hedefi var

devran65 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

abi helal olsun biraz önce sayın aytaç hocama gr konusunda yazdım yazının devamında akif hocamla sterlinde görüş bilginden yararlanıyoruz yazdım mesajı gönderdikten sonra baktım orayada aytaç hocamla yazmışım. abiler üsdatlar iyiki varsınız

1BeğenmedimŞikayet

devran65 ()

@Akif44 hocam uzun süredir Takip ettiğim birisiniz Gerçekten iyi niyetli bir şekilde herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz inşallah şu sterlinden kurtulurum da dolar ortalama larımızı düşeriz diye Parite yaptık yapmasaydım Şu anda dolar kardaydım bu durum çekilecek gibi değil Lakin Elden bir şey gelmiyor sabredeceğiz 1.30 değerlerini görmesi paritenin çok uzun sürer mi sizce Şimdiden teşekkürler iyi akşamlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam bu sayfada yazarken bir şey söyledim. hatta bir kaç defa aynı sözü söyledim. şayet ben bilerek sizleri yanıltırsam hakkınızı helal etmeyin. yok bilmeyerek yanıltırsam da hakkınızı helal edin diye. bu günde aynı şeyi söylüyorum.

Dmlhn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dmlhn ()

Geldi hocam 363 den girmiştim ben sayenizde. Bir tuttuğunuz bin olsun sağolun. Burada sizleri akılcı bir şekilde dinleyen acele etmeyen kim varsa kazanır.

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam şu an paritede kulp oluşumu ve bayrak oluşumu var yani düzeltme yiyor parite. bitsin sterlin tekrar sahneye çıkar

Ferda74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam sterlin büyük resimde yüzleri güldürecek görünüyor bakalım kısmetimiz ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Ferda74 ()

7.40 verdignz. çok iyi rakamdi alan tabi şans lı Bn aldm ama al sat yaprkn. az kar kaldı oda Bnm hatam

0BeğenmedimŞikayet

Ferda74 ()

Inanın bende dolar almadm sizi dinledim ama pişman degilm strlin bizi sevindrck ins.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam dün altın için ne dedim bak geldimi geldi işte Akif44 bu
Sterlin için Akif44 yorumu (24 saat önce) Cevap yaz
Konu: #20055581 Grafik detay ve yorumları

hocam 4 saatlikte v formasyonu var çalışırsa 387-388 in gelmesi lazım

https://altin.in/akif44/3

Dmlhn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dmlhn ()

Hocam sterlinde henüz çok çok yeni olmama rağmen bendede oluştu bu durum. Ama attığınız grafikler daha evvelde söyledim bana güzel harçlık kazandırıldı gramda da halada kazandırıyor. Sizler gibi iyi yürekli insanlar cidden iyiki varlar . Saygılar sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aytac hocam altını seviyor sonunda altınlarına kavuştu çok mutlu. ben düşünmüyorum. tek bir gram altın almadım bende sterlinden ayrılamıyorum satsam yada dolara geçsem başıma ağrılar giriyor

0BeğenmedimŞikayet

Ferda74 ()

Hiç gram almadnz mi aytaç hoca alms

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Parite 1.36 lar usd 7 diyosun yani

tt390 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

ben bekliyorum hocam bazen al tut tekniği iyidir

tt390 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

kalmaz hocam rahat olun

Kel_Mahmut33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

06ÇÖMEZ06 ()

Sizin elinizde ne olursa olsun kıymetli olur hocam @Akif44

0BeğenmedimŞikayet

tt390 ()

Hocam ben yazın durumlar düzelirse İngiltere vizesi alacağım yaza 6500 sterlin almam lazım ben 8.48 den aldım ellemeyeceğim al sat hastalığı var bende beklemeliyim dmi 9.6 falan gelirse?

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Hayırlısı olsun inşallah herkes kazansin kimse terste kalmasin

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

giderse gitsin hocam orada durmaz değer döner sonra yükselişe geçer.

Kel_Mahmut33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Umarım gitmez gramı bozunca bugün azcik aldım 863 den biraz bekleyelim bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam dikkat et bayrağın dibine gidiyom derse 1.2340a gider

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum