Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 18:23:47
EUR 34.7627 18:23:47
USD 32.3777 18:23:47
ALTIN ONS $2335.6950 18:23:47

Grafiği gönderen: Aheste

Arkadaşlar bugün bu tarz sorunla karşılaştım kuveyt türk tradeplus da sizlerde de böyle bir durum var mı?

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Denedim. Kurlar sabit ne kırmızı nede yeşil oluyor. Hareketlilik yok yani neyse ben iyice gerildim. Dayanılmaz başım ağrıyor. Telefonu bırakıp kendime geleyim. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

batuhan_ertek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

suands trade plusda açıldı. ama gec geliyor kurlar. kur bilgisi alınamadı dedikten sonra tamam de. bekle 10 15 sonra geldi benim ama yavaş oynuyor kurlar

Aheste için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Kuveytin kendi uygulaması yabancı geliyor bana alışmışım trade plusa diğerine sayılıdır giriş yaptığım

batuhan_ertek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Kuveyt türk kendi uygulamasinda sorun yok. Ben trade plus da işlem yapıyorum. Sıkıntı onda müşteri hizmetlerini aradım az önce çalışma varmış o sebepten dolayı sorun yaşandığını söyledi. Hafta ortası ne çalışması bu hafta sonu yapın çalışmanızı işinize geldiği gibi davranıyorsunuz dedim kapattım. Platinle benim yüksekten 193xx 191xx 181xx 168xx den vardı elimde son 2 parça 'yi çıktım dün 2000 tl zararına yukarıdaki ler bekliyor. Zararı kapatayım. Yukarı da ki 2 parçayı da çıkıcam.

Bluegirl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

kuveyt kendi uygulamasi giriyor. trade plusda sıkıntı var. @Aheste

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Ya girenler nasıl giriyor internet hızınız nasıl birde kaçtan aldınız platini?

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Şimdi yine girişi denedim aynı değişen birşey yok. Boş bir ekran başım ağrıyor sinirden bankayı aradım. Birde müşteri hizmetlerini arayayım. Bakalım onlar ne cevap verecek. Rabbim cümlemizi tez zamanda kurtarsin bizleri bu kuveyt den yoksa sağlık elden gidecek.

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Ben de satıp çıkacam artık çıldırmak üzereyim

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Ne yapsak ki bilemiyorum. 400 gram platin kaldı onuda kurtarayım kapatıcam hesabı yoksa ben sıyırıcam bu şekilde devam ederse

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Böyle bir ortamda gergin olmamamız gerek. Bu kuveyt öldürecek bizi resmen alay ediyorlar bizlerle dün sinirden platinin hemen hemen yarısını zarara çıktım. Düze çıktığım gibi terkedicem kuveyt'i

Yılmaz1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Evet. Kuveyt mobil de yok tradeplus da var. Ben tradeplus da işlem yapıyorum. Onda da sıkıntı var bugün. Giriş yaptığımda grafikte ki ekranı görüyorum bugün 2 kez kurları görebildim. Boş beyaz bir ekran dan başka bisey yok.

Sancar_efe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Aynı durum bugün hiç giremedim girenler nasıl giriyor bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Bu durumda tfx kuveyt ten çok çok iyi yıllarca tfx ile çalıştım. Böyle bir durumla karşı karşı gelmedim. Arada makas açıp onunda yanlışı oluyor ama kuveyt iyice cılkını çıkardı. Corona değil de bu gidişle kuveyt öldürecek beni. Bankayı aradım. Hanımefendi görüyorsunuz çok oynak piyasa altın nerelere geldi. Bu sebepten dolayı makas açık diyor. Makası geçtim giriş yapamıyorum diyorum. Bizde sıkıntı yok diyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Sancar_efe ()

Kuveyt mobil de sıkıntı yok

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Hep aynı hocam biz sizde değil bizdede sorun var

0BeğenmedimŞikayet

MeLihdinhooo ()

Bendede Ayni so run var hicbirse aldirmadi en sonunda sikayette bulundu simdi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz1976 ()

Sattırmıyor masus ve aldırmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Bluegirl ()

Ben hiç giremedim satamadım düştü bu nasıl bir banka ya asla kur bilgisi almadı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum