Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:28:35
EUR 34.9839 19:28:35
USD 32.2051 19:28:35
ALTIN ONS $2414.8350 19:28:35

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar dolar endexinde 4 saatlikte obo oluştu 96700 hedefli ayrıca 4 saatlikte mezar taşı var

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sen altındaysan hemen obo geliyor dikkat et

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

senin yüzünde bu gün bir sürü obo paylaştım. baktım millet panikledi tekrar toboları piyasaya sürdüm

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Dolar düşer mi diyorsunuz altındayız gider mi aşağı şimdi

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam o olsa iyi 4.45 görünüyor suç bende mi görünüyorsa ben bile yazmaya korkuyorum ama değişen olmuyor sen yinede dikkate alma

Pares için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Sterlinimi uçurmuşsunuz üstadım, nasıl alacam altından çıkınca şimdi ah ah:))

0BeğenmedimŞikayet

Pares ()

Hocam 4.205 tarihte gormusmu en yüksek rakamı verdiniz çıkarsa o seviyeler çok kar bırakır. Hayal gibi ama hadi insallah

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam senden de Allah razı olsun

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

eyvallah allah razı olsun tşklr

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hedefimiz geldiği zaman hocam kahvemizi içeceğiz şimdilik çayla idare et

Mustafaaykan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

akif hocam sterlin için eyvallah kolp fincan derken iyi oldu nerde sonlandıracagız tsklr

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

sayın akif hocam bu gün fincan kulp kahve derken sterlın sizin sayenizde kahve içiyorum . tsklr nereye kadar beni uyarırsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam burada bir kulp yapabilir ayrıntılı takip et gram tarafında bahsediyorum

GoldSilver için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam iki grafiğe birden bak ben şuan ayrıntılı bakmıyorum ama biri diğerini desteklemiyor gram tarafında 4.45 hedefi gözüküyor şayet yanılmıyorsam

0BeğenmedimŞikayet

GoldSilver ()

O zaman düştükçe toplamak gerekiyor buralardan. Zaten rasyo tarihi zirvelere gelmiş altına karşı çok ucuz gümüş.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam gümüş grama bakmanı isterim o taraf olumlu görünüyor. 4.25 hedefim devam ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam gümüş grama baktım çanak tamam bu olumlu günlükte v formasyonu oluşmuş buda olumlu 4.205 hedefimiz gelir inşallah diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam az önce gümüş ons hakkında açıklama yaptım bayağı karışık görünüyor yükselen kama var kırılmış grafik attım bakabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Pares ()

Hocam gümüş sordum size mesajım gelmiyor mu @Akif44

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen öyle hocam ayrıntılı bakmak lazım ama yükselecekse kendine bir ikili dip yapar çıkar dolar ve sterlinde 2 defa obo oluştu ikiside çalışmadı tuzak çok

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yok hocam dolar zayıflar euro sterlin güçlenir

Feri6110 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Feri6110 ()

Peki hocam bu dolar endexinin dususu dolari yanindada sterlin ve euroyu dayaninda götürür mu? Olecek demek duzeltme anlaminda mi yoksanbaya olecek mi ? )

0BeğenmedimŞikayet

00Ufuk ()

Anladım hocam. sizle beraber hareket edecem. nereye kadar giderse. takipdeyim sizi hocam

0BeğenmedimŞikayet

GoldSilver ()

Ne ararsak var hocam ? en iyisi bir parça kalsın elimde artarsa onu satarım. Düşerse alttan alırım. İlginiz için tekrar teşekkür ederim. Sizin gibi insanların daha da artması dileğiyle.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_TR_UA ()

Akif hocam siz TL ye gecmediginizi ancak parite olarak değerlendirdiğinizi yazmistiniz. Dolara mı geçmeyi düşünüyorsunuz? Geçerseniz haber edebilir misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 4 saatlikte bir de fincan kulp var bak dikkat et

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben grafik atıyorum hedef veriyorum işlem kısmıda sana ait olsun kimseye öneri vermiyorum malesef

00Ufuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

00Ufuk ()

Akif hocam ful tl deydim. 8642 den alımim oldu. burdan bir parça daha almayi duşunuyorum. onerin olurmu saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BABAYAGA06 ()

Akif hocam sterlinde görüşünüz nedir 8.65 geldi tebrik ederim bu arada

0BeğenmedimŞikayet

GoldSilver ()

3.43 maliyetli gümüşüm var küçük bir parça. Zararkes noktası neresi olmalı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam galiba haklısınız ayrıca yükselen kama var 13200 hedefli çalışırlarsa düşüş kaçınılmaz olur ya bir yerde ikili dip yapar döner dönmezse gider

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum