Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 02:20:27
EUR 34.7901 02:20:27
USD 32.2674 02:20:27
ALTIN ONS $2361.5450 02:20:27

Konu: Ons günlük

Ons günlükde son mumu fibo 0,786 dan aldığı tepkiyle uzun bir gölge bırakar kapattı.
Peki en son bu tarz gölgeler bıraktığında ne olmuştu.
Bi kaç günlük düzeltme gelebilir. Ytd

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Bir kaç gün yazmıştım 14 nşsanda paylaştığım grafiği İncele vaktin olursa. Konuşucaz tekrar

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Bu arada sana yazmismiydim ben Carpedim37 nickli arkadaşı baya takipteyim onun paylaşımıyla tamamen benim hatamla gramciklarimi aldim:)stopları falan kaçırdım msjlarini kaçırdım. Paylasim yapmış grafik. insaallah toparlar.

ilker41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Panik işlem yapma dediğim gibi düşüş olsada bölerek satmaya çalış, tamamıyla yapacağın her işlem paniği arttırır. Sonunda kazançlı çıkacaksın inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tamam tsk ederim arkadasim ben ozaman hic birsey almiyorum elimdekinide suan satmiyorum. sanırım yarında yorumlar olur. Nasipden ötesi olmaz benim hatam bir anlık aldım hayırlısı olur inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Tamam bu hafta herşey netleşir ilk üç günü unutmuyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk ederim bu arada bende hala 180bin var almaya korkarım ama genede konuşabiliriz sonucda ytd değil fikir alisveri yapiyoruz:)Tşk ederim ilgilendiğin için. Bu arada inşaallah toparlarsa stres olmama gerek kalmaz:sonucda alınmış alınmıştır.

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Ben bekleme tarafındayım, önceki yorumlara bakarsanız zaten düşüş için beklentimi 14 Nisanda yazmıştım, daha ilk desteğimizdeyiz buraların kırılıp kırılamaması bize yön tayini için yardımcı olacak, haftanın ilk üç günü önemli. Alım yaparkende yazacağım. İyi sabahlar

Poguz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Tamam, ben sana bir şekilde ulaşıcam. Pazartesi gün içi 4 saatlikleri takip ediyoruz ilk üç gün kapanışları önemli 1685 altında olmaya devam ederse 4 e bölerek çıkman daha mantıklı olur en azından yükselirse elindeki gram zararı kapatacak, düşüş devam edersede nakitlerle maliyetini düşürebileceksin.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Geldiğinde beni unutmazsan sevinirim fikir paylasimi yapsak aslında sen fikirlerini benimle paylassan:)

0BeğenmedimŞikayet

Poguz ()

Vallahii bende yorumu hoşuma giden kişilere soruyorum kendime bir yön belirlemek için 1680 direnç mi altına işaretmş yoksa üstüne mi bende full tl deyim artık al yat yapmak istiyorum ama korkuyla sürekli düşecek diye cıkıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

neden verılıyor yazma lımıtı neye gore verılıyor bılıyormusun

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

2 like verdim unutmazsam hergun vericem arkadasim adapte suren bitsin:)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Adapte süresi verilmiş sana arkadasim şimdi farkettim tsk ederim iyi geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Süpersin tsk ederim kişisel görüş notunu şimdi gördüm.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Sen rahat ol vebal almak değil fikir alışverişi yapıyorum yapıp yapmamak bende gercekden beklediğin düşüş rakamı nedir? Yada şunu söylemende yeterli tekrar bu 380 390li rakamlar 1aya gelirmi ihtimali %kaç olur grafiklerden anlamadığım için kestiremiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ah bana ya yazdığını görmedim kaçırdım tl var sıkıntı yok 180bin ciddiyim evimiz satılmıştı ama cesaret edebilirmiyim yeniden almaya bilmiyorum. Nerelerden almaya başlasam.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ya aslında ben sayfada yazilanlari normalde okumuycam diyorum merakdan okuyorum bi anda aldim elimde patladı vade 1-2 ay olur farketmez sıkıntı olmaz ama kendi kendimi yerim her dakika ben bugün tlf elimde kaldı sürekli bak bak basim ağrıdı.

2BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Ben 14 nisanda yazdım düşüş beklediğimi, çok üzüldüm keşke nakit bıraksaydın. Şimdi sana ne söylesem riskli ilk desteğin altına sarktı biraz daha düşüş bekliyorum parçalı satabilirsin ama karar senin vebal almak istemem :(

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Aslında elimde 150kusur gram 379lar vardı elime toplu para geçti dün bi anda 200gramda 383 den aldım hırs yaptım 200gram 385den aldım falan filan karisik ama ortalamam 380 381lere geliyor hesaplamıştım. Bu hafta düşüş olacak deniyor benim için dusmesinden ziyade korkutan tekrar 385lo 390librakamlat gelirmi gelirse nekadar sürede gelir Mayısta onada derin düşüş olacak deniyor o korkuttu beni.

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

380 ortalama mı ? Nasıl yani tek parça mı aldın ne yaptın ? Vaden ne kadar?

0BeğenmedimŞikayet

Seli_ ()

Sanki beni anlatıyorsun aynen senin gibi yaptim

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Elimde gramla kaldım 380 ortalama ve 520gram gerisini sen düşün resmen bugün beynim şişti. Dun bir anda aldım aradan 5daika geçmedi düşüşler. Zararina çıkmak istemedim ama şimdi ne olur beni ne bekliyor:)

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Tabi buyur?

0BeğenmedimŞikayet

Nowcasting777 ()

Bu düzeltmelerin sonucunda 1760 yanar gibi duruyor sanırım

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Yardımına ihtiyacım var gram danisabilirmiyim sana?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Slm arkadaşım arada yazdım size ama çevrimdısıydiniz denk gelemedik

0BeğenmedimŞikayet

GramerYou ()

Ayı piyasası bir çoğunu yuttu. Senin grafik sayesinde erkenden çıkmayı başardık. Alımda haber verirsen sevinirim başkan.

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Alt yorumda 14 Nisan günlük kapanış grafik ve yorum!

0BeğenmedimŞikayet

ilker41 ()

Son gölgeden sonra düzeltme başladı, biraz trade etmeye çalıştım ama ayı piyasası malum terste bırakıyor. %100 nakite geçtim. Alım yapacağım seviyeleri belirlemeye çalışıyorum. Çok uzun süreceğini zannetmiyorum. YTD.

GramerYou için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GramerYou ()

Kardeş tebrik ediyorum sizi. Çok güzel analiz yaptınız. Grafiğinizi çok güzel yorumladınız. 2 gündür yoksunuz? Son durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum