Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 12:09:38
EUR 34.7940 12:09:38
USD 32.3659 12:09:38
ALTIN ONS $2301.4900 12:09:38

Konu: altın ons düşerse nereler önemli

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet__Hakki ()

Güzel tespit yapmışlar altıni kaçtan alalım beyler tavsiyeniz?

1BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Suan icin 1709 altinda 2 tane 4 saatlik mum acarsa duzeltme(dusus) biraz daha uzar. 1680 ve 1640 gundeme gelir

Ufuk_19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Keske bende geçenlerden olsaydim

Kadir_kadir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk_19 ()

Hocam 1709 altı sıkıntılı mı

50_ot_dalgalar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

- elinde altin varsa tut. Kirmizi cizgi kirilirsa sat
- elinde altin yoksa bekle 1740 kirilirsa al

0BeğenmedimŞikayet

Kadir_kadir ()

Sakin ol dostum 2013 ten beri sitedeyim.. Çok tekniki analizci geçti.

3BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Arkadaslar altin ons kirmizi cizgiye tekrardan gelmis durumda. Eger cizgi altinda 2 tane 4 saatlik mum acarsa altin satilip dolara gecilmeli. Kirmizi cizgiden tepki alip yukselirse 1740 ustunde kapanis olmadan altin almak teknik olarak dogru degil

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Haklisiniz efenim anladım. olasilik dahilinde. tesekkurler. gumus öngörünüz var mıdır.

0BeğenmedimŞikayet

modelaltın ()

Bunu kim çizdi ? düsmesini isteyebilirsiniz ama tepe mumu diye bahsettiğiniz dağın eteklerindeki otlara benziyor diye yorumlamak daha mantikli gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

o zaman ben sana sat sinyali gelmeden sat diyemem. Ayrıca ben düşüş olsa da bunun düzeltme olacağını sonrasında daha da yükseğe cıkacağını düşünüyorum. yani hiç satmasanız da bir mıktar kazancınız azalsa da sonrasında daha yüksek kazanc elde edebilirsiniz.

Ege81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

diyemeyiz. kırmızı çizgi kırılırsa deriz. bu grafik düşüş sinyali gelmeden umut edilen bir resim :)

Loadstar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

1680 altina dusene kadar kârlarimiz erir efenim.

2BeğenmedimŞikayet

Sniper657 ()

Deme ya :( bence dolar da ons ta borsa da düzeltme yapmalı :))

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Kirmizi cizgi anlamiyorum efenim grafik engelliyim ben. :)

2BeğenmedimŞikayet

Ta_01 ()

Hocam bi ara Windows'uda etkinleştir. Grafik sadece altın hakkında bilgi vermiyor haberin olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

bu zamanda altın ile borçlanıp ev alırsan hep düşüş grafiği çizersin :). sagolasın

Sniper657 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

elinde altın varsa kırmızı çizgi kırılmadan satma. ben hep düşüş grafiği çizerim bana bakma.
eğer kırmızı çizgi kırılırsa o zaman sat al deneyebilirsin.

Ege81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Düşerse düşecek ama nezaman 120 dolar Bir anda dusermi acaba yttt

0BeğenmedimŞikayet

Loadstar ()

Bu grafiğe göre düşüşe geçmiş diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Ege81 ()

Sizin grafiginiz kafami karistirdi efenim:(

0BeğenmedimŞikayet

Sniper657 ()

Eline sağlık :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum