Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 04:18:38
EUR 34.8925 04:18:38
USD 32.5549 04:18:38
ALTIN ONS $2321.2500 04:18:38

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gram her zaman kazandırır diyenler alt grafikte gramın 110 sevyesinden 72 sevyesine düşüşü ve tekrar 110 sevyesine gelmesi arasında ki sürenin 4 yıl olduğunu hatırlasınlar.
Bırak 4 yılı 1-1,5 sene böyle bir tablo oluşsa bu sevyelerden alanların hali ne olur düşünmek bile istemiyorum.
Bu sevyelerde full işlemler yapmamanızı öneririm.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Orhan353535 ()

Abiler buralar ciddi sıkıntı lütfen uzak durun en guvenli liman kendi paran tl bu surecte kazanma bos ver buralarin tersi aşırı sakat

Orhan353535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bay_x ()

Aynen bende garanticiyim

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hknkoc ()

Bu piyasa koşulunda gram artırmak imkansız uzun zamandır normal toparlama yapmiyorki suni yükseliş terndinde yani gram nasıl artıracak sin 380 geldi ve suni olduğunu biliyorsun düşecek satmayacakmisin satacaksin şimdi al sat yapıp parayı artırıp düştüğünde ise zaten fazla paran ildugu için gramı artırmış olacaksın sunumu diyorsun 300 den aliyin 380 satmiyim bekliyim düşsün TL azalsın anlamadım valla seni eleştiri yapmıyorum yanlış anlama ama yazdığınızda anlamadım bu kaos dönemde biraz yersiz bir yazı olmuş gibi

Dogukan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dogukan33 ()

Bakın toplamda 300 gram mevcut diyelim 380 den sattım eger tekrar 300 gram alamazsam zarardayım demektir

Merve_clyr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cold35 ()

Koyarsın kardeşim yarın sat zaman makinasıyla 5 yıl geriye git al.

0BeğenmedimŞikayet

Merve_clyr ()

Kardeş aynı gramı nasıl koycaksın yerine, 2 katından daha fazla şuan

0BeğenmedimŞikayet

Dogukan33 ()

@tarbaz5101 Selam Hemşo Evde fiziki hesapta 180 TL den alınmıs gram altınları satsam tekrar gram olarak yerine koyabılırmıyım aceb

0BeğenmedimŞikayet

anonimlesitirilmis_uye_174962 ()

40-45 gün sonra 450

Ayaz_72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazan38 ()

Bende risk sevmedigim için TL de kaldım ama beni etkiliyen pijama denen dürzü

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz_72 ()

Hocam 45 gün sonra artacak mı

anonimlesitirilmis_uye_174962 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sadece 45 gün bekle gör

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Gelirse bozarım duruma göre

anonimlesitirilmis_uye_174962 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

arcan68 ()

Aynen hemso yalniz degilsin

0BeğenmedimŞikayet

450 sen boz 45 gün sonra

ÇaylakTers için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇaylakTers ()

Risk aldım 379 dan, inş iyi olur, 220 den de var satmayacam dursun

21BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben kendim 340 lardan bu yana cesaret edip giremedim, bu saatten sonra da hiç girmem.
Gram belki 403 de gidebilir, ancak ben 340 larda almadığım riski burda hiç almam, ben risk sevmiyorum buda benim zayıf tarafım belkide, çünkü çocukluktan beri hep garantici yaşadım.
Aslında hayatın kendisi bir risk oda ayrı bir konu.
Bence siz kararı kendiniz veriniz.

afercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

afercan ()

Merhaba tarbaz hocam, Altına elimdeki imkanların 1/6 oranında 308 ilken girdim ancak girdikten sonra her geçen gün artarken suni bir artış diye düşünüp ikinci adımı atamadım. 5/6; TL olarak yoluma devam etmekteyim. Sizce bu haliyle altına 2/6 ile ya da daha fazla oranda daha girmeli miyim? Mevcut şartlardan dolayı hiçbir şekilde çıkışların inişi olmadığından olağandışı bu piyasada harekete geçmek cidden cesaret istiyor.
Sorumluluk bende olmak suretiyle tavsiyenizi öğrenmek isterim.
Sağlık- sıhhat sizlerle olsun. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Gramlıkk_altın ()

Doların yönü ne olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

381,24 direnç olduğu için arkadaşa parça satış önerdim.
Şu an düzeltmeye gideceğine dair bir belirti yok.

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hb5050 ()

Üstad dolar yorumunuz var mi

0BeğenmedimŞikayet

Volkan5555 ()

İnşallah duser

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

O dönemde Dolar 6 civarındayken 5,11 hedef verdiğimdede eminim bir çok kişi bu ne diyor demiştir, ama Dolar 5,14 e kadar düşmüştü.

Volkan5555 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Tm hocam teşekürler Allah razı olsun sizden

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaykan ()

sayın hocam 70 gr var nasıl pozısyon almalıyım tsklr

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Tarbaz bey gram altin düzelmeye mi gecti alim tekrar kactan başlanır

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

20 gram daha satabilirsin, 381,24 direnç.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

İyi günler hocam elimde kalan gram burdan satıyım sizden bilgi almak istedim sizin bilginize göre hareket edeceğim

1BeğenmedimŞikayet

Zor_işler ()

Düşer mi acaba bir alım fırsatı verirmi sizce kaldık öylece TL de korkudan alamadık da ha düşecek ha düşecek diye tersde kalmak istemedik ne olacak bu halimiz

0BeğenmedimŞikayet

altın2022 ()

altın öyle bir düşecekki yıllarca bugünler anlatılacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum