Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 08:27:29
EUR 38.1305 08:27:29
USD 34.1246 08:27:29
ALTIN ONS $2622.1000 08:27:29

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar Gram altın da 1 saatlikte flama ve çalışması halinde 383 hedefi gözüküyor

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağol

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

@akif teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Evet doğrusu bu sanırım yükselen piyasada kısa vade bana gore tamamen zarar

fanuba10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Ya stresi önemli değil ama 15 gün önce 294 lerden alınıp 297lerden falan satılan bi gumus var benim için ve baka dursa 20bin ceptey mis ben naptın al sat ne kazandım bereket versin 5 bin buyuzden kısa vade bis yete8veriken makaslar ve vergilerden ibarettir altında aynı parayı vede fazlasını kazandırdı uzun vadeci ve orta vadeci hep kazandı kısa vadeci şu son 1 ayda hep kaybetti şahsi yorumumu tabiki

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

kısa vade zor iştir. stresi bitmez o yüzden ben orta vadeyi tercih ediyorum

Kel_Mahmut33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fanuba10 ()

Aynen , bende çıktım gramları eksiksiz yerine koyayım bidaha alsat değil al yat yapacam , sadece yeni alışlar için uygun seviye takip edecem,

Kel_Mahmut33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Kısa vade al sat işini bi rakip orta ve uzun vadeye karar verdim kısa vadeci lik bana 20bin yerine 5 bin kazandırmış son bid aya bakarsam

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Mahmut33 ()

Çok fazla gitti ama hala önünü alabilen yok altinin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum