Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 15:12:39
EUR 34.9372 15:12:39
USD 32.5079 15:12:39
ALTIN ONS $2327.7650 15:12:39

Grafiği gönderen: Onursallls

Bu kedinin de gövdesi olmayacak galiba. Hep iki dik kulak:) kuyrukları nasıl olur ki bunların.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Bilmukabele abim

Altın_Dostu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Hayırlı kazançlar olsun Allah gönlüne göre versin.

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ytd yazılıyor ya. Yani yatırım tavsiyesi değildir. Arkadaş bana yatırım tavsiyesi sormuş ve spk bu şekilde yetkisi olmayan kişilerin yatırım tavsiyesi vermesine yasak koymuş. Burada çoğu arkadaşın isteği, kaçtan alayım kaçtan satayım sorularına cevap aramaktır
Bazı arkadaşlar net rakamlar verip al sat diye yazmakta ve fenomen olmaktadırlar, 100 kişinin sorusuna 50 sine al 50 sine sat diyor yarı yarıya şansını artırıyor, tutan taraf bu sefer o arkadaşınızın avukatı oluyor. Ben öyle olma niyetinde değilim o yüzden anlayana sivrisineklerin vızıltısını dinletiyorum.

Okf_68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Ben satmadım ama alim tarafındayım altin değil

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Ya bu millet elindekileri satmış pazartesi ne bekliyorlar biz mi yanılıyoruz Dostum

0BeğenmedimŞikayet

Okf_68 ()

Slm neden yasak lütfen bizde bilelim @Onursalls

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Anlamaya çalış cam artık

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Onur Hocanın cevapları şifreli çöz çözebilirsen Dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Anladım tmm teşekkürler saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Siz gümüşü almaya başlasaydınız kaçtan diye sormadınız mı. Bende yazdım işte, hesabı siz yapın, yasak çünkü rakamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Onur bey bu rakamalar ve 6000 anlayamadim

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi kulağini kesmislerdir onun :)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Anladım teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Son kedi kulaksız bir kedi olduğu kesin.

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

390gr alırdım,527gr alırdım,661gr alırdım 6000tl olsaydı elimde.

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Abi bu kedilerin cinsi ne acep :)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Onursals gümüşün kademeli alsan kactan başlarsın

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Gram Altın için Onursallls (1 saat önce) Cevap yaz
İşin komik tarafı elimde gram altın yok, gümüş yatırımcısı olduk tam 3 aydır. Şimdi de gümüşte kedi kafaları görünüyor. Gram altında 330larda iki kedi kafasının yanına üçüncü kafa geliyor diyordum maşallah zürafanın boynunu çizip kulak yaptı altın, dahalen de sağ kulağa geçemedi, inşallah gümüş de şöyle güzel bir sol kulak çizer.

https://altin.in/esmefaes

1BeğenmedimŞikayet

Ömer5534 ()

Teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kedi kulakları muhabbetleri den birşey anlamadığını yazan arkadaşlar için eski bir hatırlatma. Şimdi de gümüşten bu kedi kulaklarını bekliyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

yabanci1907 ()

Bilen biliyor abi boşver. Biz gümüşten devam. )

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

E bu arslan gelecek dediğimi ve hep yazdığımı kimse söylemez ama ben 332 de kâr cepte iyidir diyip sattıktan sonra linç etmeye çalışanlar daha fazla. O kedinin yanına Arslan gelecek dediğimi kimse hatırlamıyor. :) Arslan'ın kuyruğu da uzun oluyor :)

yabanci1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Bence bu birleşik ikiz kedi bence.

0BeğenmedimŞikayet

yabanci1907 ()

Bu defa hakikatten kedi aslan oldu. Ve bu aslanın vücudu çok iri :) @Onursalls

1BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Hayırlısı da yolunmuş çok fazla tavuk kalacak ortalıkta nereye kadar gider bilemiyorum bakicaz

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hacim çok değil. Kendileri çalıyor kendileri oynuyor. Kaz getirecekleri için tavuğu esirgemiyorlar. Kazı aldıklarında o tavuklar tüyleri yolunmuş şekilde ortada kalmasa bari

Celikss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Aslında hoop diyen var da yemedi bu kez ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kovan kişi de yok ki:)

Celikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Celikss ()

Hep yukarı gidiyor bu ne zaman gelecek o kedi buraya :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum