Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:09:19
EUR 34.7748 18:09:19
USD 32.4684 18:09:19
ALTIN ONS $2337.9850 18:09:19

Grafiği gönderen: TRADERMANT

⭐⭐⭐TRADERMANT ()
Gümüş
Aumento del corvo d'argento

- Tradermanto da Vinci

Üçgenin ucuna kadar tutmuşlar ya pes..

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Sizin verdiğiniz 108 113 arası destek ve direnç nokta atışı olarak görüldü.. abim bu hafta ne düşünüyorsunuz rasyo hakkında düşüş baslamayacak mi bir de aksine yukselis olursa kötü olur bizim için

TRADERMANT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gkhn1907 ()

merhaba hocam yorumlarınızı sürekli takip ediyorum. biste girmeyi düşünüyorum önerebileceğiniz kağıt var mı ? sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

Grs28 ()

Nasil gidiyoruz hocam pozitifiz guzel gidiyoruz bence

0BeğenmedimŞikayet

kenan007 ()

Günaydın hocam Allah razı olsun elinizden geldiğince ben gibi bu konularda yeni kişilere akıl oluyorsunuz. Emek verip hazıorladıgınız bu grafikleri tam sağlıklı nasıl okurum pek anlayamıyorum , grafik okumayı nereden öğrenebilirim yol gösterirseniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Contare @TRADERMANT

Caro bello benissimo Tradermanto da Vinci buona notte. :)

0BeğenmedimŞikayet

world56 ()

Buralardan gümüş satılır mi

Seco10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Busbar_panching_machine ()

Ustad 4.60 ortalaması olan başka hastanız varmı acaba merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

İnşaallah üstad

0BeğenmedimŞikayet

Cancanx5 ()

Teşekkürler 16 dan düzeltme bekliyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

yca1 ()

Hoca merhaba ; nasilsin ? Dun bi gafleyle 3.30dan sattim canim gumuslerimi geri gelme jhtimali yok mudur burdan zararla geri mi alayim

6BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Etkiliymiş gibi duraklattı ama çok önemli değil şu dakikadan sonra.

Cancanx5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heri05 ()

Merhaba hocam
Maahallenin tek traderi
Nasılsın dostum

0BeğenmedimŞikayet

Öz_asi13 ()

Derman hocam altın düşüşe geçerse gümüşe faydası olurmu yoksa beraberinde gümüşümde aşağımı çeker saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Cancanx5 ()

Hocam 15.45 önemli mi

9BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Estağfurullah. Oldu da yazmadık mı :) yarın trst edr 15.65i

2BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Sizden öğreneceklerimiz var yeni rakam var mı tüm like lar size

10BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

İşte o yüzden 3.55-3.6x önemli bir direnç.

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

Üstad bu bizi hazirana kadar beklediğimiz 3,70-3,80 rakamına götürmez eğer dediğiniz gibi 108-113 de olursa altın 400 olup rasyo 108 olursa ancak 3,70 görürüz altın 400 görüp rasyo 113 olursa 3539 olur altının 400 den yuları ihtimali bence yok ayrıca 380-385 den geri çekilebilir..

1BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Rasyonun çok uçacağı bir durum yok haziran 2. Haftasına kadar 113-108 arası takılır gibi. %4.6 lık bir değişim. Bu hafta için 112.366 direnci.

0BeğenmedimŞikayet

Karahannn ()

Allah rızası için bi yorumlarsanız anlamıyoruz biz böyle olunca sadece. Rica

0BeğenmedimŞikayet

Seco10 ()

üstad şu an herkes altına hayran hayran bakıyor bu ne zaman yükselecek be zaman hayranlık uyandıracak diye ama zor gibi

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Caro bello benissimo Tradermanto da Vinci buona sera.

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Rasyo yukarı bakıyo üstad. Bn şakasina söyledim. Az çok grafik biliyorum. İnsallah kurtarırız vaziyeti

1BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Siz niye bu al sat işine girdiniz ki? :@ Üstelik hafta açılış öncesi yorum olarak da yazdım rakamları.

Ya cidden 10 dkcık bir video ile grafik okuma işini çözeceksiniz. Merak uyandıramadım bari kızayım :)

Cpt_Safa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cpt_Safa ()

Ne hedefi. Bn bişey göremiyom :)

0BeğenmedimŞikayet

Herşeynasip35 ()

Grafikten zerre anlamayan biri olarak hedefleri de göremiyorum. @TRADERMANT 1 yaşındayız gibi anlatırsan Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ebrucen ()

Hocam yukarı kaça kadar yönelir sizce

7BeğenmedimŞikayet

TRADERMANT ()

Bu hafta verdiğim hedefler bu grafikte de belli arkadaşlar. Ucu ucuna beklemişler sizi de bekletmişler, beni de bekletiyorlar. Yukarı yönelir eksta yazacak birşey yok şimdilik.

0BeğenmedimŞikayet

Herşeynasip35 ()

Hocam grafikleri tam anlamıyoruz. Açıklamasını da yapsan çok iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

Bzn3441 ()

@TRADERMANT hocam grafiğin açıklamasını yazabilrmsnz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum