Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:22:43
EUR 34.8238 21:22:43
USD 32.3379 21:22:43
ALTIN ONS $2301.8900 21:22:43

Grafiği gönderen: Onursallls

Düzelmiş hali:)

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hoşbulduk cemalim. Gördün mü gümüşleri mi:) 55 kilo. Senin yüzünden aldım.

cemalb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cemalb ()

Abim, seni görmek çok güzel. Hoşgeldin

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Alsaydım diye düşündüğünüz her yer belki keşke diyeceğiniz yer olabilir ama inanın ki bu seviyeler ancak yıl sonunda beklenilen yerlerdi. Çok erken oldu. Yeni alımların işlem hacmi çok düşük, suni bir yükseliş var. Direnç olayı kalktı. Gidiş hiç iyi değil. Ve en önemlisi siz çok çok zarardasınız.

by_badimo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

by_badimo ()

Anam bekliyom bekliyom dusmuyo bu :) 400 ler 500 ler diyolarya seytan al diyor ama yok yapamiyorum :) sizi takipteyim onur bey her soylediginiz cok onemli sabirla 330 dan assagisini bekliyorum insallah zarar ziyanim :(

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ovvv çok üzüldüm. O 330 şelalesini çok kere yazdım dikkat edin sakın zarar kes yapmayın, çünkü öyle bir düşürdüker ki zararkes seviyesini çoktan aştılar. Ben 328 almıştım 298edüştü, sonra 327 ye çıktı ve sattım. 315 geri aldım. 335 sattım. Sizin şu anda yapacağınız tek şey beklemek ve beklemek. Lütfen hiç bir şekilde yükselecek bu altın şimdi alayım diye düşünmemek

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Gormedim abim. Bir fikir dayanismasi olursa her zaman dostlarimla istisareye acigim.

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bugün bir senaryomda bu kapalı olan kuyumcular ile bağlantılı bir düşünce paylaştım , oyüzden sordum dostum.

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

by_badimo ()

Ne vade ne baskasinin parasi c hicbiri gecen ay ki selale magduruym 330 dan alip 306 dan ciktim simdi nerden girecegimi bilmiyorum yine duser diye tırstım kaldım oyle

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Carsi 1ay oldu galiba kapanali.. ben 3 tane puzzle yaptim. 1 sudoku kitabi bitirdim. Kafayi baska islere veriyorum... fiziki altin bulmak neredeyse imkansiz bulunur ama ucuza alirlar pahaliya satarlar. Ku- v- e- yt Gunduz makaslari duzelir sanirim.. zatende o ceyrek alis- satisi yanlislikla tuslasa vay haline (:

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Düşme korkusu yaşayanlar, vadeli para ile alım yapan, başkasının parası ile alım yapan, kısavade düşünen yani günlük haftalık , en eneen yüksek fiyattan alım yapanlar olur. Eğer ki gece rahat uyumak istiyorsanız bu kriterlere uymayacaksınız. :)

0BeğenmedimŞikayet

Eniseval ()

tnt olmaz mı acaba...

Ygzymnl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Şu an dahada yüksek gumuste 6 kuruş yuh artik

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Merhaba dostum. E bu makasa satmayız elbette. Kuyumcular hangi kriterlere göre dükkan açıyorlar. Şu anda mesela çarşıda yarın açık oluyor mu tüm kuyumcular

0BeğenmedimŞikayet

by_badimo ()

Onur bey gram geceden sabaha hizli düşüş yaptimi hic. Yani alip rahat uyuyabilirmiyiz. Dusme korkusu olmadan

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Vay be makasa bak Onur abi.. carsida bedavaya calisiyormusuz. (: Bankalar isi biliyor...

1BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Yön belliyse gelsin dinamitler @ALAMET_İ_FARİKA @Eniseval

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Benim beklentim ilk önce 340lı seviyeler, oradan müşteri alıp 330lar ve sonra 320 ler.

1BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Kesicilerden ne haber

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

O güvenli iş yapmıyor, dinamitçio

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Bilmem dostum bu yıkıma bağlı degilmi

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

@ALAMET_İ_FARİKA eşliğinde manzaraya karsi cay güvenli inişler bizimle

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Baret kurtarır mı :(

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Baretleri takalimmi dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Korkuluklar sağlam mı. Bak bi güvenlik filesi gerilmiş mi. :)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Manzara güzel abi Hop oturup hop kalkiyoz

1BeğenmedimŞikayet

üçüz ()

onur bey gr dolar özel kur varsa lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bende yükseklik korkusu var. :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Şu anda bende de yok ki zaten. Ama olduğu zaman siz benden 70 kuruş fazlaya satın alıyor, ve satıyorsunuz

Tatarsedat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Hoşgeldin abi 4. Katta çaya bekleniyon

0BeğenmedimŞikayet

Kesici34 ()

Bende 250bin yatırım var yinede kaldırmışlar

h_egr için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum