Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 15:46:31
EUR 34.7515 15:46:31
USD 32.3812 15:46:31
ALTIN ONS $2328.8650 15:46:31

Grafiği gönderen: Onursallls

Gümüş alımlarım ile gümüş beklentim 3,42 görebilmek.

100 Gr Altın yatırımını da artık piyasa yapıcıların insafına bıraktım gitti. Gönlüm düşmesinden yana olduğu için umursamıyorum artık gramı:)

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kazım58 ()

Az önce 3.42 geldi gönderebildin mi @Onursallls ben manuel kaçırdım emir verdim

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

3.44 gördü parayı buldun derim ; ))

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

@Dlgcnk ve ona like veren arkadaş. 1 2 gram ile oynuyorsun diye söylüyorsun ya, Allah size 1 2 gramın 10 katını nasip etsin inşallah. Kalpten duadır

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Amin inşallah ne mutlu size . yorumların kıymetli Allaha emanet ol

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Takılma dostum konfor tuşunu kullan

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Allah kabul eder inşallah yardımlarımı. Kul ile Allah arasında olan durumlar, bir elin verdiğini diğer el bilmeyecekmiş. Bizlerde öyle yaparak görevlerimizi her zaman yerine getirmeye gayret ediyoruz. Allah tüm darda olanlara durumu iyi olanları yetiştirsin inşallah.
O arkadaş 20 Nisan üyeliği ama 10 yorumundan 5i bana iftira atmakla olmuş

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

boşver.. seni biliyoruz. kardeş. kazancın bol olsun. kazancından yardıma ihtiyacı olana ver ki. rabbim sana daha çok kazandır sın. yeni profil hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

@çamkuleli hakkımda yalan beyan ile konuşuyorsun. Al sana doğrular.

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dünya borsalarında iyileşme ile üretim sektörünün artıya geçmesi ile gümüş tarafında olumlu gelişmeler olabileceğini, çok yüksek fiyata çıkmış olan gram altına yatırım yapmaktan çekinen yatırımcının Gümüş alımı yapabileceğini şimdilik düşündüğüm için bu kararı alıp yatırımımı gümüşe yaptım. Hiç olmazsa altın fiyatları istediğim seviyeye gelene kadar devam edeceğim gümüş yatırımına.

Memduh_Basgan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memduh_Basgan ()

Onur bey İslam memiş hocanın son konuşmasını dinleyin güzel mesajlar vermiş uzun vadede gümüş için olumlu konuşuyor.

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Min. :) Düştüğü yere gelsin , sonrasına bakarım.

şogın için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

şogın ()

3.42 yeter mi sana

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum