Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:29:44
EUR 34.7748 03:29:44
USD 32.4684 03:29:44
ALTIN ONS $2337.9850 03:29:44

Grafiği gönderen: Carpediem37

Altın Gümüş ratio

Kısa vadede bir miktar daha gümüşte değerlenme bekliyorum. Şuanki fiyatımız 109.32 dir.
Tahminen 106.90 gibi görüyorum. Buradan tekrar Altın ağırlık kazanabilir. 111 gibi yapıp. Asıl hedefi olan 98 seviyelerine orta vadede varacaktır. Çok soru geliyordu bu konuda. Orta vadede Gümüş Altına oranla daha çok kazandıracak gözüküyor. Kısada bir git gel var. Umutsuzluğa kapılmayın. Öngörüm bu sekildedir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşyaka22 ()

Teşekkür ederim

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocaaamm haber bekliyorum sizden

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam ben neyapayım?

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Geçiş zamanını iyi ayarla

Gümüşyaka22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşyaka22 ()

Üstad $ da 7.25ten tersteyim .. grama geçiş yapsam zarar kes yaparak mantıklı olurmu ? Sorumluluk tarafıma ait olarak

0BeğenmedimŞikayet

EymenEren ()

Hocam merhaba ful TL deyim. gumus tl almayı düşünüyorum geri çekilmeler de hangi rakamları görmemiz giriş için daha uygun olur ...

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ediyorum.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Öngorunuze ciziminize bilgi ve emeginize saglik @Carpediem37

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bunu yukselecek olarak yormayalım. Değer kaybetsede daha az değer kaybeder gibi de düşünülebilir. Radyo

Hümeyramm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim ^_^

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hümeyramm ()

Artık çok geç gumuşleri dün çıktım:( tldeyim. Paskalya yaktı beni

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gümüs onsu inceliyorum. Sanırım bir direncteyiz. Alım olayını öteleyebiliriz. Kesin kararımı paylasırım. Alım 3 k yapılıyor

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Grami taniyorum ama gumus yani yagtry ilk parca nasil ve miktari ne olabilir anlamiyorum ögrenmeye calisiyorum sizlerin sayesinde

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben görmedim

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Şuan işlem yok. Ama pazartesi ilk parça düşünülebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Anlamış gibi yapalım ^_^ önümüzdeki dönem gümüşte bir tık daha değerlenme bekliyorum Altına oranla. Hepsi bu

Hümeyramm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hesabim var T. finanstan. eklemede yaptim uygulamaya suan icin alim yapilirmi sizce uygunmudurgümus suan en dusuk hangisini önerirsiniz bana üstadim

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Kardeş bişey sorcam cevaplarsanız sevinirim başka sitelerde ons değişken yani hareket halinde burda neden sabit teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

İyi akşamlar . Yagtry sizi ilgilendiren kısım. Önce T. Finanstan gumüş hesabı açın. Sonra tfx den yagtry i ekleyin. Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Hümeyramm ()

Herkes ne güzel anlamış bir ben mi anlamadım :( Türkçesi yok mu. Ya da biri açabilir mi grafikten anlamıyorum :(

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hayirli aksamlar üstadim tfx eur usd gümüsmu oluyor gramdan degisik fiat sekileri hic almadim gumus acaba nasil alinir tfx den isaretlerindende anlamiyorum yardimci olurmusunuz Saygilar simdiden Tesekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ona da sıra gelecek. Sirada

Kaço için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah dostum

kompocyo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet aşığım ^_^

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrhm_0872 ()

Dostum kısada gümüş kaça gelir ..
Ordan alış yapalım öngörü kaç

0BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Artık alım gücümüz biti

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bu rakamlar ve bıraz daha ustten aldıklarım var. bı taraftanda almaya calsıyom

66GARİBAN66 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum