Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:13:58
EUR 34.8238 23:13:58
USD 32.3379 23:13:58
ALTIN ONS $2301.8900 23:13:58

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

2 senaryoyada hazırım

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kripto53 ()

Sizi takip ediyorum hocam. Özverili çalışmalarınız ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Işlem yapıp yapmama kısmı kişinin kendini bağlayan durum olduğundan dolayı size yada paylaşımda bulunan herhangi bir arkadaşı suçlamak yersiz diye düşünüyorum.

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

m_korkut ()

pazartesi ne yapmayı düşünüyorsunuz? ben yeni başladım sizi takip ediyorum ne yaparsanız bizimle paylaşır mısınız ?

0BeğenmedimŞikayet

Battalcan ()

Yaz dostum yaz fikrini rahatça yaz çiz :)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir_85 ()

Biz fikrimizi belirtelim çok kulak asma isteyen dinler isteyen devam eder millet düşecek diyenleri bu grupta pek sevmiyor uçacak diyeceksin hep:) ayrıca eğer destekten kırsa ben kesin çıkacaktım gümüşten formasyon gerçekleşmeyebilirdi

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

keşke herkes böyle anlayarak yazsa kardeşim sağoalsın

ozdemir_85 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir_85 ()

Grafik analizi eğer medyumculuksa sizin yorumunuza göre bende medyum olmayı isterim açıkçası burada grafik üzerinden yorum yapıyoruz ayrıca ben formasyon gerçekleşecek ve 2.7 lere inecek falan diye bir yorumda bulunmadım bulunmamda eğer destekten aşağıya kırarsa tecrübelerime dayanarak satım yaparim burayada yazarım isteyen devam eder henüz öyle birşey gerçekleşmedi ve trend yükselişte ve bende gümüşte devam ediyorum

Agry için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir_85 ()

2.4 öncesi senaryoyu da luften unutmayın ama 3.7 lerden bahsediliyordu burda herkes tahmin yapacak yorumlarda bulunacak bende yükseliş trendinin devam ettiğini düşünüyorum ama grafikten alıyorsanız takoz olabilme ihtimali vardı sonuçta ihtimal

0BeğenmedimŞikayet

Üsame ()

Teşekkür ederim @Gümüş Tüccarı kardeşim. Saygılar

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dogan_Kartal ()

Hocam değişik bilgi ve fikirleri değerlendirmek iyidir siz kimseye bakmayın temkinli olmak iyidir

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir_85 ()

Dün bende attigin grafiği inceledim hatta bana da takoz formasyonu olabilir düşüncesi vardı ama formasyonun netlik kazanması için destekten aşağıya kırması lazim siz zaten kesin gerçekleşiyor demediniz hatta grupta yanlış hatırlamıyorsam paylaştınız acaba ben mi yanlış görüyorum diye şimdi niye linç yiyorsunuz anlamış değilim burda herkes fikirlerini yazacak gayet normal

2BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

zaman analizleri konusunda kendimi geliştiremedim. inşallah onuda yaparız. benden özür dilemeyin kardeşim. çalışmamı beğenmiyorsanız olmamış diyip geçin. konulara hakimseniz iyi niyetliyseniz olmayan yereleri düzeltin. yok yazmak için yazıyorsanız olmamış diyip engelleyin.

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Kardesim senin takipciniz.
Fikrini ve degerlendirmelerini onemsiyoruz.
Dünki cikista gümüşten ilk cikan sen ve @Üsame oldunuz. Hatta usameye sordum, dusus mu bekliyoruz. Sonra ben de gumusten cikis yaptim.
Ikinizin de fikirlerinin ne kadar isabetli olduguna cok kisi sahittir.
Keyfine bak, arkandayiz:)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim zaten 2. senaryoda gümüş 15-20 kuruş daha yükseliyor. bu millet 15-20 kuruşu az görüyor herhalşde :) ben 15-20 kuruşta 15 20.000 tl kar alıyorum. ya ben çok fakirim ya arkadaşlar zengin :) 15 kuruşa düşük diyorlar :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yucel123 ()

Tamam işde bana 2. si lazım 3.07 6k 3.28 5k %50 tl beklıyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

2. senaryo yükseliş senaryosu. Ama bana hep düşecek diyorsun diyorlar. bilemedim hangımızın gözü sorunlu :)

yucel123 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aynen kardeşim. orta uzun vadeciler zaten akıllı adamlar. Beni dinlemesinler :)

Tiger_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yucel123 ()

2. deneryo guzele benziyo:)

0BeğenmedimŞikayet

Tiger_ ()

ustad sana uyar ben anladım farkındayım sadece yorumuna ekleme yapmak istedim tespitler doğru :) bizim sölediğimiz önümüzdeki haftalarda olabilecek senaryalardan sonradan yataya baglayıp kırılım olabilir ama biz günlükte al sat yaptığımız için destek direnç önemli ; ) herşeyden önemli kar yazsın

2BeğenmedimŞikayet

Akbal ()

Böyle yazmamalıydın. Kendi yorumumuzu koymak için buradayız. Emek veren kişilerin yorumlarına böyle bir yaftayla ters yorum yapmak doğru değil. Beğenmediğimiz görüş ile ilgilenmeyebiliriz. Sonuçta kötü niyetle yapılmış bir yorum değil, kırmayalım birbirimizi :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yav ne heyecan araması kardeşim ya :) vallaha yorum yazma isteğim kalmıyor böyle diyince siz. Kardeşim bütün yazdıklarımız da 2 senaryo var. stoplu işlem yapılması gerektiğini söylüyoruz. Allah aşkına nedir bu hazımsızlık bea. Bir Allahın kulunu incitmeden fikir ve çalışmalarımızı yazıyoruz. Herşeyi bilen varsa söylesin vallahi bende uyayım

-1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

yatay devam edip sonradan hedefe gittiği resimler gördüm bende. ama bence çok yüksek ihtimal kırılımlar sert oluyor kardeşim. Ayrıca yataya bağlaması için doların düzeltmemesi ons gümüşün bir bantta kalması gerekir :) aklıma pek yatmıyor yatay konusu. Gümüş ons 15.550 aşamaz ise 2li tepe formasyonu çalışır o zaman da 15.550-14.850 = 700 pips. 14.100-200 arasına getirir :) Yav bende mi sorun var :) 2 tarafta bana uyar ma düşüş görüyom ağa yani napim :)

Tiger_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tiger_ ()

keşke foto ekleyebilse idim bu formasyonda sonunda düzeltme yerine yataya geçme olasıgı da ar hocam kırılma yapacak diyemeyiz

1BeğenmedimŞikayet

Messimi_Ronaldomu ()

Benden size bir like. Doğru tespit

argentum için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Kardeşim yorumlarımızı silemiyoruz hepsi var zaten. Benim düşüş dediklerim çoğu çıktı çok şükür . yani örnek verirse 3 e çıkp 2.90 düşmesi bizim için düşüştür. ben 2.82 beklemiştim mesela orda ama 2.92 kırılmazsada alırım demiştim. nitekim al sat kaç kere yaptık. paylaştığımız şeyler saatliktir. vur kaç yapar geçeriz. Siz düşüşü 50 kuruş olarak algılıyorsanız ya da yüksek meblağlı olarak ben onu ilk defa 3-4 gündür dilendiriyorum son grafiklere bakınız. orta uzun vadeli değerlendirmemi zaten gümüşten iyi kar edileceğini yazan biriyim. ben saatlik günlük olarak vurkaçlar üzerine düşüşler veya yükselişler yazıyorum çoğu yorumumda. ama son 3-4 gündür daha derin bir düşüş diyorum ve grafik üstündede senaryo olarak yazıyorum. bakabilirsiniz.

argentum için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

argentum ()

hocam kusura bakmayın ama uzun zamandır takip ediyorum. 2.70lerden beri aşağı kırılma senaryoları paylaşıyorsunuz gümüş oldu 3.32. Onsda da hala geri dönüş emaresi yok sağlam gidiyor. neye dayanarak sürekli aşağı kıracak diyorsunuz? hayır paylaştığınız grafiklerde de herhangi bir sinyal de yok, sadece beklenti olarak çiziyorsunuz. Bence biraz yanıltıcı oluyor paylaşımlarınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum